21

Re: bendravimas

Ponaiti, nusišneki big_smile

22

Re: bendravimas

Ponaitissss parašė:
Vidmantas parašė:

Paklausė žmogus "ar gali žmonės būti pora, jei vienas iš jų turi negalią". Tada atėjo amžinai nepatenkinta forumo karalienė OLA bei nuskriaustasis forumo liūtas Ponaitissss ir pavertė dar vieną temą eiline blevyzgų "visi vyrai - kiaulės" ir "visos jos pasikėlusios princesės" mišraine.

Bliamba, jūs gal susimeskit ar kažką... Būsit pora - kaip tvora, abu amžinai visais/visom nepatenkinti. Nes dabar panašu, kad abu nepasimėtę akmenimis , tiek į vyrų, tiek į moterų, pusę negalit. Tiesiog ieškot progos, kur čia savo nuoskaudas išliet. Susitikit, pasiguoskit kokie visi/visos blogi, gal rasit dar ką be nuoskaudų bendro. Ir jūs būsit laimingi ir kitiems nereiks skaityt jūsų pezalų.

O kalbant į temą. Manau, kad gali. Yra tokių porų ant svieto.

Pats tu nuskriaustasis. Geriau uz pats uz save kalbek.

Kitokio atsakymo iš tamstos ir nesitikėjau smile

23

Re: bendravimas

Atsakau į autoriaus klausimą. Šiais laikais su nauja, augančia degradavusių žmonių karta, manau, kad neįmanoma. Nebent ta negalia atsitiko kartu būnant. O šiaip neprasidės nei viena moteris su invalidu, nebent jis turtingas. Vyras tai manau prasidėtų su negalią turinčia. Bent jau tas, kuris turi labai didelį nepasitikėjimą savimi

24

Re: bendravimas

Vėjas parašė:

Bent jau tas, kuris turi labai didelį nepasitikėjimą savimi

Ir didelę širdį.

25

Re: bendravimas

Modestas parašė:
Aliesia parašė:
Kanojus parašė:

sunku tikriausiai gyventi su tokiu pesimistisku mastymu.

Oiiiiii ne mano mastymas net per daug optimistiškas, aš žiuredama į bukejanti pasaulį vis duodu antra šansą savo mastisenai ir vis tikiuosi geriausio.... kaip tuo tarpu pasaulis dar labiau būkeja... bet ko noreti kai žmonės daugiau nieko išskyrus tai kas panosi nemato , tik žliumbia, žliumbia ir žliumbia iš šudo daro globalinę problemą, o iš globalinės problemos padaro šudą teisindami kaip atrankos dėsnį. Ju šudinos problemos visada turi būti aukščiau visko kai tuo tarpu pasaulis pilnas badaujančiu vaikų, mirštančiu... aš jau nekalbu apie saviarializaciją, aš ne kalbų apie tobulėjimą apie pasaulio pažinimą. A joooo... mūsų šiu laikų tobulėjimas atrodo maždaug šitaip,, niekada gyvenime nesportavės žmogus vos numetęs pirma kilogramą (pabrėžiu kad pagautas mados gusio) pradeda aiškinti visiems kokie jie nevikeliai, kad nesportuoja, o va jis koks **** šaunuolis brolis, ir kiek gyvenime db jau pasiekė'' ir taip jis sulaukia 40,50, 60 nieko ne nuveikęs nepamates.... ir vis dar su tokių požiūrių, žliumbia,,oi manęs niekas nemyli... Kam tokiai visuomenei reikia skirti dėmesį. Ir va dabar sėdim ir aptarinėjam nesąmonės. Žmogus neina, ne bando, o laukia kol jo pagailes ir patys ateis... nes jo gi problemą ,,globalinio masto,, .... big_smile bet aišku kiekvienam savo.


Pasiskaityk ka pati parasei bet atidziai.Matau vien nepasitenkinama abejinguma.Pasaulis visas ****? Man rodos cia Lietuva tik akmens amziui likusi begalo stipriai pas mus kulturos 0 visi pirstais tik bado niekad i save nepasiziuri ir savo minusus.Su tokiu poziuriu kalbant apie vyriska ir moteriska lyti neturesit antros puses.Cia faktas.Daugelis manau isivaizduoja kad pasaulis sukasi tik aplink juos.Tai kas su tokiais gali but su jeis skaitytis ir rodyti jam pagarba? Iseikit i visuomene i tikraji pasauli o ne sitam puslapi sedekit metu metus kad kazka "rast".Vieni ant kitu duodates graudu.Niekad Lietuva neislips is sito liuno.Godumas viska tik sau.Patarciau trynt anketas ir tikru pasauliu susipazint.Zmones tie kurie tik skundziasi kad nera normaliu "vyru ar moteru"niekad nepagalvoja i save paziuret ir tvarkyt savus minusus.Prapleskit akirat ir nesedekit tam supistam akmens amziui kiek galima.Nes ir liks gyvenimas su kate namuose smile

Oiiiiii nu tu žmogau ir leptelėjei;) jau ypač apie Lietuvą:D tu matyt pats gyveni labai siauram akiratį... Pasaulis nera **** kaip kad tu išsireiškiai ( nes esu to pasaulio mačiusi) sakai pas mus žmonės akmens amžiuje gyvena nes toliau ir buvęs niekur nesi. Mūsų kultūros lygis yra tikrai aukštas ir nori tikek nori ne, mūsų Lietuvos žmonės yra šaunuoliai ( aš kalbu ne apie asocialia visuomenę)... Vienintele problema kai žmonės yra pikti ir daro problemas ten kur ju nera... O tai, kad kiekvienas žmogus žiuri savęs yra savaime suprantamas dalykas... Mačiau daugybę žmonių kurie gyvena 100 kartu prasčiau ir 50 00 kartų daugiau šypsosi. Va čia yra problema. Kad visi vaikosi kažkokių madų, kažkokių stereotipų, kažkokių nesąmonių.... Visiems svarbu ką pasakys kaimynas arba va neduok dieve į tave kreivai pažiures.

26

Re: bendravimas

Aliesia parašė:

pas dauguma tokia išsilavinimo  ( aš kalbu apie pasaulini) stoka, kad net ir dviejų žodžių žinutė jau per daug.... Nei kultūros, nei išsilavinimo...

Aliesia parašė:

Mūsų kultūros lygis yra tikrai aukštas ir nori tikek nori ne, mūsų Lietuvos žmonės yra šaunuoliai

Nieko stebėtino, kad menstruacinio ciklo metu moters organizme vyksta ne tik hormonų pokyčiai bet ir sunkiai suvaldoma nuotaiku kaita, bent jau kai reiškiate nuomonę pasistenkite neprisiminti nelaimingų draugysčių ir sulaikyti tą pyktį ant vyrų giminės big_smile

27

Re: bendravimas

Dazniausiai tie, kurie neturi savo nuomones, argumentu, tie ir raso - nusisneki, nesamone. Gal isvis nekomentuokite jei nemokate bendrauti o juolab diskutuoti. Tas moterims budinga, parasyt nepagalvojus ka raso ir pabegt.

Vidmantai, is kur tu toks visazinis? Ar kartais nebusi koks tolerastas, kuriam viskas aplink yra gerai? Taip nebuna. Tik bandai pavaidint prie cia esancias moteris.

28

Re: bendravimas

Ponaitissss parašė:

Dazniausiai tie, kurie neturi savo nuomones, argumentu, tie ir raso - nusisneki, nesamone. Gal isvis nekomentuokite jei nemokate bendrauti o juolab diskutuoti. Tas moterims budinga, parasyt nepagalvojus ka raso ir pabegt.

Vidmantai, is kur tu toks visazinis? Ar kartais nebusi koks tolerastas, kuriam viskas aplink yra gerai? Taip nebuna. Tik bandai pavaidint prie cia esancias moteris.

Dar nusišneki ir nesąmonė rašo žmonės, kuriems atrodo, kad tu nusišneki ir nesąmones keverzoji.

Nereikia būt visažiniu, kad suprastum iš tavo visų rašliavų, jog esi eilinis "visi kalti tik ne aš" atvejis. Išsiaiškink žodžio tolerastas reikšmę, tada juo taškykis, nes dabar atrodai, mažų mažiausiai, kvailai. Taip - visad viskas nebūna gerai, bet ir nebūna visad blogai. Man panašiau, kad tu čia vaidini nuskriausta ir lauki gailesčio apraiškų ir moterų/merginų. Nes neužtenka tau vienoj ar dvejose temose pavirkaut "kokios jos negeros", "kokios jos pasikėlusios" ir t.t. Na, jau suprato gi visi, kad visas moteris pasikėlusiom, žemės per pakeltą nosį nematančiom princesėm laikai, bet tai ar būtinai pastoviai visose forumo temose tą kišt?

29

Re: bendravimas

Vidmantas parašė:
Ponaitissss parašė:

Dazniausiai tie, kurie neturi savo nuomones, argumentu, tie ir raso - nusisneki, nesamone. Gal isvis nekomentuokite jei nemokate bendrauti o juolab diskutuoti. Tas moterims budinga, parasyt nepagalvojus ka raso ir pabegt.

Vidmantai, is kur tu toks visazinis? Ar kartais nebusi koks tolerastas, kuriam viskas aplink yra gerai? Taip nebuna. Tik bandai pavaidint prie cia esancias moteris.

Dar nusišneki ir nesąmonė rašo žmonės, kuriems atrodo, kad tu nusišneki ir nesąmones keverzoji.

Nereikia būt visažiniu, kad suprastum iš tavo visų rašliavų, jog esi eilinis "visi kalti tik ne aš" atvejis. Išsiaiškink žodžio tolerastas reikšmę, tada juo taškykis, nes dabar atrodai, mažų mažiausiai, kvailai. Taip - visad viskas nebūna gerai, bet ir nebūna visad blogai. Man panašiau, kad tu čia vaidini nuskriausta ir lauki gailesčio apraiškų ir moterų/merginų. Nes neužtenka tau vienoj ar dvejose temose pavirkaut "kokios jos negeros", "kokios jos pasikėlusios" ir t.t. Na, jau suprato gi visi, kad visas moteris pasikėlusiom, žemės per pakeltą nosį nematančiom princesėm laikai, bet tai ar būtinai pastoviai visose forumo temose tą kišt?

Tu kazkoks pseudo intelektualas. Tau ir tokiems bukiems ufonautams - nuomones reiskimas, diskutavimas nera verkslenimas. Man idomu, kas i pati ziuri, kad cia ieskoke sedi? Tai keliauk sau is portalo nemokydamas kitus. Pats dabar apsizliumbei kaip kokia bobelka, kuriai klimaksas. Zmogau, taip kvailai atrodai is salies.

30

Re: bendravimas

Ponaitissss parašė:

Dazniausiai tie, kurie neturi savo nuomones, argumentu, tie ir raso - nusisneki, nesamone. Gal isvis nekomentuokite jei nemokate bendrauti o juolab diskutuoti. Tas moterims budinga, parasyt nepagalvojus ka raso ir pabegt.

Vidmantai, is kur tu toks visazinis? Ar kartais nebusi koks tolerastas, kuriam viskas aplink yra gerai? Taip nebuna. Tik bandai pavaidint prie cia esancias moteris.

Tu jau liaukis,o tai panasu ,kad taves  laukia likimas"protingos bezdziones"

31

Re: bendravimas

Sveiki, aš čia dar neseniai, bet turiu keletą pastebėjimų. Nereaguokit labai aršiai smile
1. Vyrai labai nemoka bendrauti, palaikyti pokalbio. Kol klausinėji, domiesi, viskas gerai, atsakinėja, džiaugiasi gavę dėmesio. Kai nustoji klausinėti (nes nepajutai, ar jam įdomu su tavim), tada baisiai stebisi, kad nenori bendrauti ir t.t.
2. Anketos užpildytos per daug arba per mažai. Kai per išsamiai - pamatai, kad neatlaikysi reikalavimų. Kai per mažai - nėra už ko užsikabinti ir nuo ko pradėti pokalbį. Tai kaip jumis susidomėti? Netyčia radau pažįstamo gėjaus anketą, kurioje tik vardas ir amžius; dabar žinosiu, kad tai sutartinis gėjų tarpusavio atpažinimo ženklas smile
3. Vyrukai karštosiose rašo "Ieškau rimtų santykių, galiu po valandos privažiuoti." Iš pradžių buvo juokinga, bet dabar suprantu, kad jie čia ieško nemokamų prostitučių ir vadina tai "rimtais santykiais".
4. Kai kurie 40-mečiai atrodo kaip 70, ir verkia, kad neatrašo nei 20-metės, nei 30-metės smile 
5. Dauguma nesistengia rašyti tvarkingai ir be klaidų. O jūs pasistenkit. Visi wink

32

Re: bendravimas

Živilė parašė:

Sveiki, aš čia dar neseniai, bet turiu keletą pastebėjimų. Nereaguokit labai aršiai smile
1. Vyrai labai nemoka bendrauti, palaikyti pokalbio. Kol klausinėji, domiesi, viskas gerai, atsakinėja, džiaugiasi gavę dėmesio. Kai nustoji klausinėti (nes nepajutai, ar jam įdomu su tavim), tada baisiai stebisi, kad nenori bendrauti ir t.t.
2. Anketos užpildytos per daug arba per mažai. Kai per išsamiai - pamatai, kad neatlaikysi reikalavimų. Kai per mažai - nėra už ko užsikabinti ir nuo ko pradėti pokalbį. Tai kaip jumis susidomėti? Netyčia radau pažįstamo gėjaus anketą, kurioje tik vardas ir amžius; dabar žinosiu, kad tai sutartinis gėjų tarpusavio atpažinimo ženklas smile
3. Vyrukai karštosiose rašo "Ieškau rimtų santykių, galiu po valandos privažiuoti." Iš pradžių buvo juokinga, bet dabar suprantu, kad jie čia ieško nemokamų prostitučių ir vadina tai "rimtais santykiais".
4. Kai kurie 40-mečiai atrodo kaip 70, ir verkia, kad neatrašo nei 20-metės, nei 30-metės smile 
5. Dauguma nesistengia rašyti tvarkingai ir be klaidų. O jūs pasistenkit. Visi wink

Gal privaziuociau jei ikeltum savo foto

33

Re: bendravimas

Gyvenimas turi būti malonus, jeigu tu čia ieškai kažko sekso, meilės, bendravimo tu tik švaistai savo laiką ... Kas tie pinigai, jeigu nemoki gyventi , man graudu skaityti skundus apie moteris ir vyrus. Nemokat susirasti pramogų, nes tinginiaujat tai ne gyvenimas , bet egzistencija ...(jei per savaitę, net trijų įvykių neįvyko tavo gyvenime be gėrimo su draugais tai ko tu gali ieškoti jeigu tu net nemoki gyventi ... )

34 (redagavo OLA 2016-04-16 01:24)

Re: bendravimas

Vidmantas parašė:

Paklausė žmogus "ar gali žmonės būti pora, jei vienas iš jų turi negalią". Tada atėjo amžinai nepatenkinta forumo karalienė OLA bei nuskriaustasis forumo liūtas Ponaitissss ir pavertė dar vieną temą eiline blevyzgų "visi vyrai - kiaulės" ir "visos jos pasikėlusios princesės" mišraine.

Bliamba, jūs gal susimeskit ar kažką... Būsit pora - kaip tvora, abu amžinai visais/visom nepatenkinti. Nes dabar panašu, kad abu nepasimėtę akmenimis , tiek į vyrų, tiek į moterų, pusę negalit. Tiesiog ieškot progos, kur čia savo nuoskaudas išliet. Susitikit, pasiguoskit kokie visi/visos blogi, gal rasit dar ką be nuoskaudų bendro. Ir jūs būsit laimingi ir kitiems nereiks skaityt jūsų pezalų.

O kalbant į temą. Manau, kad gali. Yra tokių porų ant svieto.

O kokios problemos neskaityk mano pezalu, ka berniukas gal  tau kas prie smilkinio automata pristates laiko ir vercia mano rasleva skaityti, o gal tamsta neturi ka veikti tada eik visuomenei naudingu darbu dirbti ar bent jau klyzma isistatyk, jai tau mano komentarai ne itinka, gyvenam demokratinei visuomenei ka noriu ta rasau man kaz koks piemburnis su akiniais ne aiskins, jai tokiu pradedanciuju maziau butu  tai nuotaika pageretu.

35 (redagavo Anri 2016-04-16 10:47)

Re: bendravimas

Man atrodo mergina turi teisė ne atrašyti, kad ir į 1000 laiškų jeigu ne pamato jai gražu vaikiną.tas pats ir mum vyrams. Vistiek pripažinkite pirmą jugi matome foto čia. O dėl bendravimo, nepamiršk čia internetas.