21

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Kaktuse, o tu jį myli?

22

Re: Kai jis išeina nebyliai.

kai kurie tiesiog tampa neverti "paaiškinimo" kodėl.

23

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Ninada lia lia parašė:

kai kurie tiesiog tampa neverti "paaiškinimo" kodėl.

O kas nuspręndžia, kas yra vertas? smile

24

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Kęstas parašė:

Kaktuse, o tu jį myli?

O tai turėtų kokios reikšmės? smile

25

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Tomas parašė:

kartais reik moket suprast be zodziu... big_smile

O kartais geriau nekomentuot, jei neturi ko pasakyt ar ne? smile

26

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Antanas parašė:

As pats taip esu padares. Pasielgiau taip tada, kai maciau kito zmogaus abejinguma ir supratau, kad jau net nera apie ka kalbeti.

Ačiū! Manyčiau tokiu atveju toks poelgis naturaliai "įsipaišė" į bendrą situaciją smile
Gaila, manoji buvo kiek kitokia.

27

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Kaktusas parašė:
Kęstas parašė:

Kaktuse, o tu jį myli?

O tai turėtų kokios reikšmės? smile

Galim pabandyti pasižiūrėti. smile

28

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Kęstas parašė:
Kaktusas parašė:
Kęstas parašė:

Kaktuse, o tu jį myli?

O tai turėtų kokios reikšmės? smile

Galim pabandyti pasižiūrėti. smile

Bandom.
Dėstyk savo teoriją smile

29

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Kaktusas parašė:
Kęstas parašė:
Kaktusas parašė:

O tai turėtų kokios reikšmės? smile

Galim pabandyti pasižiūrėti. smile

Bandom.
Dėstyk savo teoriją smile

big_smile Aš neturiu jokių teorijų... tik vieną klausimą - ar tu jį myli? smile

30

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Kęstas parašė:
Kaktusas parašė:
Kęstas parašė:

Galim pabandyti pasižiūrėti. smile

Bandom.
Dėstyk savo teoriją smile

big_smile Aš neturiu jokių teorijų... tik vieną klausimą - ar tu jį myli? smile

Šilti jausmai yra..likę.

31

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Kaktusas parašė:
Kęstas parašė:
Kaktusas parašė:

Bandom.
Dėstyk savo teoriją smile

big_smile Aš neturiu jokių teorijų... tik vieną klausimą - ar tu jį myli? smile

Šilti jausmai yra..likę.

Vienoje žinutėje rašei, cituoju:

Be to - kodėl paprasčiausiai to atvirai nepasakius ar bent parašius?
Parašai kodėl, ir išeini. O kita pusė - bent turi apie ką konkrečiai susimąstyt.
Man rodos, taip būtų... sąžininGiau?

Ar yra priežastis, dėl kurios yra šilti jausmai? Ar gali jį paleisti?

32

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Kęstas parašė:
Kaktusas parašė:
Kęstas parašė:

big_smile Aš neturiu jokių teorijų... tik vieną klausimą - ar tu jį myli? smile

Šilti jausmai yra..likę.

Vienoje žinutėje rašei, cituoju:

Be to - kodėl paprasčiausiai to atvirai nepasakius ar bent parašius?
Parašai kodėl, ir išeini. O kita pusė - bent turi apie ką konkrečiai susimąstyt.
Man rodos, taip būtų... sąžininGiau?

Ar yra priežastis, dėl kurios yra šilti jausmai? Ar gali jį paleisti?

Yra smile širdžiai mielas ir ypatingas tai žmogus. Bet paleidau jį, linkėdama jam kuo geriausio smile

33

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Kaktusas parašė:
Kęstas parašė:
Kaktusas parašė:

Šilti jausmai yra..likę.

Vienoje žinutėje rašei, cituoju:

Be to - kodėl paprasčiausiai to atvirai nepasakius ar bent parašius?
Parašai kodėl, ir išeini. O kita pusė - bent turi apie ką konkrečiai susimąstyt.
Man rodos, taip būtų... sąžininGiau?

Ar yra priežastis, dėl kurios yra šilti jausmai? Ar gali jį paleisti?

Yra smile širdžiai mielas ir ypatingas tai žmogus. Bet paleidau jį, linkėdama jam kuo geriausio smile

Kuo jis ypatingas, kas tave žavi? smile Tai tu jau paleidai? Nejauti dėl to jokio apmaudo, jokios kaltės, jokio pykčio?

34

Re: Kai jis išeina nebyliai.

yra toks tipas vyrų, kurie ne vienai yra geri, jiems tiesiog reikia naujovių, negalvoja rimtai apie ateitį, net kalbėdami apie ją, tai tik jų žaidimo dalis, bet toks jų gyvenimo būdas-keisti veidus, jausmus, nes tai nieko nereiškia, tik adrenalinas-negi tai galima pasakyt??? beje-moterų irgi tokių yra, nereikia čia paaiškinimų, kad ir kokia gera bebūtum, tavo laikas tiesiog baigėsi

35

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Gitana parašė:

yra toks tipas vyrų, kurie ne vienai yra geri, jiems tiesiog reikia naujovių, negalvoja rimtai apie ateitį, net kalbėdami apie ją, tai tik jų žaidimo dalis, bet toks jų gyvenimo būdas-keisti veidus, jausmus, nes tai nieko nereiškia, tik adrenalinas-negi tai galima pasakyt??? beje-moterų irgi tokių yra, nereikia čia paaiškinimų, kad ir kokia gera bebūtum, tavo laikas tiesiog baigėsi

Jei tai tiesa - tokiu atveju jam vien nuoširdūs plojimai, už tai, jog pavyko apmauti smile

Kęstai, nejaučiu nei pykčio, apmaudo ar kito negatyvaus jausmo.
Labiau smalsumas kankina - sužinot tikrąją tiesą, o ne tą "oficialią" smile

36

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Kaktusas parašė:
Gitana parašė:

yra toks tipas vyrų, kurie ne vienai yra geri, jiems tiesiog reikia naujovių, negalvoja rimtai apie ateitį, net kalbėdami apie ją, tai tik jų žaidimo dalis, bet toks jų gyvenimo būdas-keisti veidus, jausmus, nes tai nieko nereiškia, tik adrenalinas-negi tai galima pasakyt??? beje-moterų irgi tokių yra, nereikia čia paaiškinimų, kad ir kokia gera bebūtum, tavo laikas tiesiog baigėsi

Jei tai tiesa - tokiu atveju jam vien nuoširdūs plojimai, už tai, jog pavyko apmauti smile

Kęstai, nejaučiu nei pykčio, apmaudo ar kito negatyvaus jausmo.
Labiau smalsumas kankina - sužinot tikrąją tiesą, o ne tą "oficialią" smile

Tai tikra tiesa gali pasilakyti tau tik jis.

37

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Man buvo paprasciausia situacija. Nuejom i dzizkacieka su nauja simpatija, o ten buvo ir buvusi beviltiska, bet tikra ''meile'' smile Pirmoji, kuri niekada nemirsta smile
Tada tyliai palikau ta mergina, be jokiu paaiskinimu, nes kaip paaiskinti, kad yra geresne uz ja? Kuri moteris ta sugebetu suvirskinti? Mes, tarp kitko, iki siol bendraujam, man ji visa laika tai primena ir vis klausineja, bet as tyliu kaip partizanas. Nes moteris visada buna tik vienintele, graziausia, geriausia...iausia... Kitaip shakes. Vyrui, zinoma smile

38

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Antanas Patamsis parašė:

Man buvo paprasciausia situacija. Nuejom i dzizkacieka su nauja simpatija, o ten buvo ir buvusi beviltiska, bet tikra ''meile'' smile Pirmoji, kuri niekada nemirsta smile
Tada tyliai palikau ta mergina, be jokiu paaiskinimu, nes kaip paaiskinti, kad yra geresne uz ja? Kuri moteris ta sugebetu suvirskinti? Mes, tarp kitko, iki siol bendraujam, man ji visa laika tai primena ir vis klausineja, bet as tyliu kaip partizanas. Nes moteris visada buna tik vienintele, graziausia, geriausia...iausia... Kitaip shakes. Vyrui, zinoma smile

Tai iki šiol draugauji su savo pirma meile? smile

39

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Net ir patys absurdiškiausi (vyrų) veiksmai turi vienokias ar kitokias priežastis.
Čia jau minėja kažkas, kad "pirmoji, nerūdijanti" pasipainiojo... Nervai silpnoki, arba sentimentai per kraštus byra.
:::913
Jei rimtai, vyras (normalus, adekvatus), prieš išeidamas be žodžių, bus jau prieš tai keletą kartų tų žodžių ištaręs tiek ir tiek (tik niekas, matyt, jo neklausė?), arba ženklais rodęs (tik niekas nekreipė dėmesio?), kad, paskutinįkart,nusprendė "pataupyti visiems dalyviams brangų laiką".

Kartais, kai sutrypia vyriškąją savigarbą (yra toks daiktas pas normalius vyrus), belieka tik susipakuot lagaminus, ir tyliai...
Čia tik mano subjektyvi nuomonė

40

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Nesukit sau galvos, neapsikraukit bereikalingais atsakymu ieskojimais.Dingo, vadinasi taip reikia. Geriausia sugalvot linksma, sau paciam patinkanti atsakyma- pvz islose milijona ir pasikeite lyti, dabar gyvena Kanaruose, o ten nera rysio. Bukit laimingi. Nes priezasciu dingt milijonas...pvz paima ateiviai. Jei bus tas zmogus, atsiras ir ne su vezdu neatsikratysi wink