121

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Domicelijus parašė:

Šiaip net įdomumo dėlei net buvau numerologija išnagrinėjęs po polna programa. Na žodžiu, normaliai nusipirkau porą knygų ir davaj žiūrėti smile

Tai rezultatas mane pritrenkė. Nes atceit, pagal sielą, charakterį ir dar žino ką, mes kaip dvyniai. Nors ji Vandenis as Dvynys. Na panašumas, bet energijos lygmenyje mes taip pat vienodi ir tai mus griauna ir atceit sugriaus. Nes poroje, kad viskas būtų gerai privalomas skirtumas tarp žmogaus energijos, na kaip magnetas. Du ++ ar -- atstumia, o va +- traukia, vyksta mainai ir t.t.. Tai reiškia, kad kai mes vienodi, tiesiog pavargstame vienas nuo kito, todėl per atstumą visada labai gerai, o kartu ilgiau pabuvę norisi atsitraukti pailsėti.

Kaip ten bebūtų atrodo absurdišką, bet kai jau blogai kabiniesi prie visko ir ieško visokių minčių ir idėjų. Aišku čia ne kelias ir ne sprendimas, tačiau labai įdomu sužinotas žinias perleisti kaip gyvenome ir kaip ėjosi santykiai ir dabar palyginti smile Čia tik šiaip pasidalinau smile jei dar kas domisi smile

Manau jusu klausimai sau ir sprendimu ieskojimai dar tik prasidejo...todel aiskiai matosi jusu suvokimas,kad nelabai zinot ko norite.

122

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Šitą mintį ji man taip pat sakydavo.. Ko gero, čia labiausiai apsispręsti reikia man pačiam.. Nes ji kaip ir žino ko nori ir tuo keliu eina, o man reikia pasirinkti ar einu su ja tuo keliu, ar renkuosi kitą savo. Kompromisų nebus. Nes kaip sakiau žmogus visiškai ramus savo sprendimu. Matyt reikia laiko, kad priimti ar atmesti tokį gyvenimo būdą.

123

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Domicelijus parašė:

Šitą mintį ji man taip pat sakydavo.. Ko gero, čia labiausiai apsispręsti reikia man pačiam.. Nes ji kaip ir žino ko nori ir tuo keliu eina, o man reikia pasirinkti ar einu su ja tuo keliu, ar renkuosi kitą savo. Kompromisų nebus. Nes kaip sakiau žmogus visiškai ramus savo sprendimu. Matyt reikia laiko, kad priimti ar atmesti tokį gyvenimo būdą.

Meile tai ziurejimas viena kryptimi ,o ne vienam i kita. O jei suprasit,kad jusu meile zmonai  yra besalygiska,tada jums nebeskaudes jos netekus. O dabar jus tik principingai ,pasyviai laukiat,kol kazkas pasikeis. Bet keistis reiktu ir jums paciam. Ir kai tik jus suprasit,kad jusu zmona yra kelias i tobulejima...jus lengvai rasit geriausia sprendima.

124

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Ačiū, išmintingi žodžiai smile

125

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Taip, taip, kuo daugiau ieskosi nesutarimo  priezasciu horoskopuose, numerologijoje, chiromantijoje ir dar visokiuose vakarietiskuose pramanuose,tuo daugiau neaiskumu atsiras. Kaltini kitus, po to pradedi kaltint save, o reiktu tik sau atsakyt, ko nori pats, ka jauti, kas esi ir ko tikiesi is gyvenimo. Pazistu keleta zaliavalgiu ir vegetaru asmeniskai, man jie - siek tik sutrikusios psichikos zmones, labai riboti ir daznai nepakantus, galvojantiems kitaip, bet cia tik mano nuomone. O meile- tai tik hormonu antpludis, kuris praeina, o tada prasideda gyvenimas kartu ir tai kiekvienam is musu yra pats svarbiausias universitetas. Deje ne visims sekasi ji sekmingai baigti. Paini jusu situacija, panasu, kad tik tau ji skausminga, nes zmona, kaip ir jaucias laiminga be taves. Vaikuciu gaila,  suauge zmones randa iseiti ir is sunkausiu situaciju, o jiems lieka trauma visam gyvenimui. Bet niekada nepritariu buvimui kartu del vaiku, jie niekada nebus laimingi, jeigu salia gyvena du nelaimingi zmones.

126

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Rasa parašė:

O meile- tai tik hormonu antpludis, kuris praeina...

Nepainiokime meilės su potraukiu, aistra ar "įsimylėjimu".

127

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Jokio painumo sioj situacijoj nera. Yra tik zmoniu neapsisprendimai. Abu nori vienas kita paaukleti,bet to visai nereiks jei bus apsisprende pasitiketi vienas kitu ir priims vienas kito skirtumus.

128

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

dalija parašė:

Jokio painumo sioj situacijoj nera. Yra tik zmoniu neapsisprendimai. Abu nori vienas kita paaukleti,bet to visai nereiks jei bus apsisprende pasitiketi vienas kitu ir priims vienas kito skirtumus.

Norit pasakyti, kad meilė ir lytinis potraukis yra viena ir ta pati sąvoka?

129

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Mylėtis ,nereiškia mylėti . prostitutės n kartu mylisi bet potraukio nejaučia . Mylėtis galima ir be meilės , dėl naudos,dėl patogumo , dėl sexo tiesiog .... :-D  ir manau taip ,galima tęsti santuoka ilgai ,tiek kiek pajėgsi...bet ar verta ?

130

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Mano nuomone, aistra, artumas-santuokoje irgi svarbu.Moteris-gele, deive, saule ir seimos zidinio kurstytoja..Sakote, jog jis jusu zmogus? Jusu istikimas, rupestingas ir atsakingas vyras? Padarykite dienoje kazka kitaip, pasipuoskite suknele progine, padenkite stala su skaniu patiekalu..Priminkite jam, kad jis yra jums reikalingas..kartais reikia tik mazos kibirksties, tik grazios minties.Jis pajus ir atsilieps,gal per darbus ir rupescius save pametes ir pavarges.Ir kai kita syki noresit Imti, Duokit;)*

131

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Sand parašė:

Mano nuomone, aistra, artumas-santuokoje irgi svarbu.Moteris-gele, deive, saule ir seimos zidinio kurstytoja..

kaip graziai parasyta...

132

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

vardas parašė:

Sveiki. noreciau jusu nuomones. man 30, turiu 2 vaikus, su draugu gyvenu 4metai.vienas vaikas jo. visada svajojau apie grazia seima be barniu, gera vyra.kad pati jausciausi laiminga ir saugi. kad jausciau tam zmogui ipatingus jausmus, tas galvos svaigimas kai jis salia. deja to nera. jis yra tikrai nuostabus zmogus, rupestingas, gerbia, darbstus, vaikus myli. negeria, nesmurtauja(kaip dauguma).tobula.  mes 4 metai kartu, geresnio ir nerasciau. tik deja apie jausmus nk gero negaliu pasakyti, nejaudina mane jo artumas visiskai. vertinu istikimybe, tik del sexo nezadu pult pas kazka i glebi. tik nezinia ar dar ilgai.bijau to.nes mintys tikrai aplanko apie aistra kazkam kitam......

ziurek i gyvenima realistiskai. tau 30 metu su dviem mazais vaikais. kam tu busi reikalinga? visiskai niekam. dziaukis kad nors kazkoks vyras tave prieme dar su tavim gyvena ir negeria ir net nesmurtauja. tu dabar taip surista isipareigojimais finansiniais socialiniais ir seimyniniais kad ikliuvai kaip muse i voratinkli) ir is tu isipareigojimu neislisi kol vaikams nesukaks virs 20 metu.  bet tada jau busi per sena kad kazka sudominti. tavo zaidimas baigtas. epic fail