21 (redagavo Eliana 2016-06-06 13:25)

Re: Linksmieji pasimatymai

groja, tai gal prieš susitinkant reik pasidomėt truputį apie žmogų, pabendraut, pažiūrėt ar yra apie ką kalbėtis, o ne pult vos gavus pirmą žinutę lėkti į pasimatymą? O po to taip šlykščiai rašyti

22

Re: Linksmieji pasimatymai

groja parašė:

Fui.Tema tikrai slyksti,nes vienam tas pasimatymas gal buvo metu ar viso gyvenimo topas,o kitas ta pasimatyma isjuokia viesai.kadangi as i pasimatymus ziuriu atsakingai,tai galiu pasijuokt is kiekvieno.{juokauju rimtai},O ypac is savo rimto veido arba pritariamo linkciojimo,kai visiskai neidomu,nekalbant apie oponentu ziovavima arba ilgesinga zvilgsni pro kavines langa.....Arba pokalbius apie tai,kaip gimines statosi nama ir,mol ,turetume?jiems padeti,nes jie vienybeje su visa gimine,arba-kaip zmogus noretu nusipirkti kotedza,bet jeigu tu nuomuojies buta,tai labai neparanku,nes savo buto parduoti negali.......ir t.t. ir t.t...ir t.t.........:::201

na visu pirma neverta i pasimatymus ziureti per daug rimtai. tai bendravimas o ne pokalbis del darbo) i pasimatymus ateinu visiskai atsipalaidaves apsirengiu paprastais rubais stipriai nesipuosiu netgi stengiuosi atrodyti skurdesnis negu esu is tikruju. megstu apsimesti kad nieko neuzdirbu kad daug girtauju na kad atstumti moteri taip pat megstu nusisneketi per pasimatymus) velgi kad moteris kuo greiciau dingtu is vaizdo) jeigu vyras su tavim ziovauja tai reiskia kad jam su tavimi visiskai neidomu ir tai jau signalas kad pasimatymas neivykes. bet tai nera priezastis kaltinti save tiesiog su tuo vyru pas jus neatsirado bendru interesu. gal su kitu atsiras) man irgi su dauguma moteru buna nuobodu. galvoji kad man labai idomu klausytis moters pokalbiu apie neplautus puodus apie serganti vaika apie jos sunkumus darbe. bet tenka kalusytis ir dar apsimesti kad man labai idomu) o kuom tau nepatiko vyro pasakojimai apie butus ir kotedzus?) tai nera pati blogiausia tema pokalbiams) buna daug blogesniu temu)

23

Re: Linksmieji pasimatymai

Teo parašė:

patys protingiausi vyrai prie moters koju yra idiotai, o tie kas atrodo protingi yra asai tempti moteris i lova
vyro  itelekta galima suzinoti per 60s paklausus apie jo darba ir hobi .... tiesiog jis paskendo tavo akyse ,o tu galvoji kad jis paralizuotas :::034

o prie ko cia vyro darbas ir kaip  intelektas susijes su darbu?)

24 (redagavo Gediminas 2016-06-07 10:29)

Re: Linksmieji pasimatymai

seniai seniai nors gerai pagalvoju ne taip ir senai prieš gerus penkis metus teko viešėti tuo metu egzotinėje vienoje pietryčiu azijos valstybėje.Lankantis tos valstybės sostinės turistu pamėgtas vietas prieina prie manęs mūsų supratimu nenusakomo amžiaus "mergaičiukė"tokia nedicka panašiai man iki kaklo.Laužyta anglu kalba prisistato pasisiūlo aprodyti miesto gėlių parką . Bendraujant sužino kad svečiuosimės dar kelias dienas todėl kviečia mane mano giliu įsitikinimu į pasimatymą.Vakare susitikus nueiname į vandens lėliu teatrą , važinėjames velo rikšomis ir šiaip iki gero vidurnakčio leidžiame nuostabiai laika.
Artėjant vakaro kulminacijai- išsiskirimui, sužinau šios paslaugos kaina bet prieš tai leisiu atspėti jums.Atspėjęs gaus prizą- siurpriza.

25 (redagavo dalija 2016-06-07 13:47)

Re: Linksmieji pasimatymai

Pasisiulo i zmonas ir zinoma ,vaziuot su tavim i pasaulio krasta...

26

Re: Linksmieji pasimatymai

Su pirma karta matomu žmogum.Ne bent donaldas tramp bučiau tada taip.:::045
sufleris : susije su tikėjimu.

27 (redagavo dalija 2016-06-07 14:34)

Re: Linksmieji pasimatymai

Religija labai plati savoka.

28

Re: Linksmieji pasimatymai

Nenustebciau jei butum uzsisokes ant misijonieres,bet sitos irgi tiek laiko negaista iskart prie savo reikalo suka.
Na gal paprase paaukoti ...kokiai sventai misijai???
Galima klausima?

29 (redagavo Gediminas 2016-06-07 15:54)

Re: Linksmieji pasimatymai

dalija parašė:

Galima klausima?

jus tikrai galite klausti jei galėsiu atsakysiu:::008
sekanti pagalba: pagal  juos buvo nauju metu išvakarės sausio mėn. pabaigoje.
Tikėjimas ju budistai.ar budizmas dabar net nežinau ar tai skiriasi.

30 (redagavo dalija 2016-06-07 16:50)

Re: Linksmieji pasimatymai

Ar pavyko susimoketi uz paslauga?
Neisivaizduoju,ko galejo paprasyti,bet idomu butu suzinoti...ar noretumet pakartoti ta nuotyki?
  Galbut sudalyvauti religinej apeigoje reikejo?

31

Re: Linksmieji pasimatymai

100 dolerių?

32

Re: Linksmieji pasimatymai

OLA parašė:

Internetines pazintys -sudas, geriause pazindintis artimoje ar pazistamoje aplinkoje (darbe, per bendrus vakarelius, kelionese ir pan.)

o taip OLA ateik pas mane i darba ir as mielai su Tavim susipazinsiu)

33 (redagavo Gediminas 2016-06-07 21:05)

Re: Linksmieji pasimatymai

Jau silčiau bet ne.
Budistai tiki kad glostydamasbudos ar stambaus zmogaus pilva ir sugalvujus nora jis tikrai issipildys. O jei tai vyksta paskutine metu diena tai tikrai išsipildys.Pagal juos stambus zmones yra turtingi todėl kai kuriu budistu tikėjime reikia tik prisiliesti prie turtu ir būsi turtingas.:::045:::045
Kas liečia klausimo manau kad ekskursaudamas su ja sutaupiau nes vien vandens lėliu teatro bilietai tris kartus pigesni vietiniam be to uzsienieciams reikia rezervuoti pora savaičiu prieš lankantis.Nekalbant apie kitas pramogas gal ir uždirbo viena kita skatika pramogaudama su manim bet tai jau kita istorija kuri mane mažai jaudina.Juk svarbu procesas o ne islaidos.

34

Re: Linksmieji pasimatymai

kadangi tema apie linksmus pasimatymus tai papasakosiu apie toki pasimatyma.
prasidejo nuo to kad as sedejau darbe neturejau ka veikti ir imeciau skelbima i vietini skelbimu tinklapi kad ieskau darbo. ir pamirsau apie ta skelbima. vakare man parase zinute mergina kad pamate mano skelbima darbo nesiulo bet labai nori su manim susipazinti. man pasirode keista kad merginos tokios isbadejusios kad jau pagal darbo skelbimus vaikinu iesko. na bet as visada pasiruoses naujiems nuotykiams ir pradejau  as bendrauti zinutemis su ta mergina. ir ta pati vakara ji pasiule susitikti. as nieko pries pasiemiau masina dar truputi pinigu ir sutartu laiku nuvaziavau i pasimatyma. man vaziuojant i pasimatyma mergina keleta kartu keite pasimatymo vieta ir laika ir vis atidedavo pasimatyma velesniam laikui ir vis keite adresa. pagaliau atvaziavau as i reikiama vieta.  mergina paskire pasimatyma 23 val nakties tiesiog gatveje pasake sustoti prie apsvietimo stulpo.  na gatveje tai gatveje man nera reiksmes kur. atvaziavau as i reikiama gatve prisiparkavau tokioje vietoje kad visa gatve matosi i abi puses ir pradejau laukti kada gatveje mergina pasirodys. o kaangi buvo salta tai as nenorejau listi is masinos galvoju pamatysiu mergina einancia gatve tada ir pats islisiu. ir kazkas man pasirode ne taip. normali mergina neskirs pasimatymo nakti tuscioje gatveje. galvojau gal cia kokie spastai ir mane specialiai ivyliojo i tuscia gatve. bet kadangi savo mieste priesu neturiu pradejau laukti kas bus toliau) ir atejo man zinute su tekstu: "as taves nematau" as merginai atrasiau kad as irgi jos nematau. ji man vel parase kad manes nemato. ir tada as susimasciau kad jos gatveje nera bet ji is kazkur mato gatve. apsiziurejau vienoj gatves pusej buvo vaiku darzelis o kitoj pusej 5-aukstis gyvenamasis namas. ir man is karto pasidare viskas aisku. mergina sedi siltai namie ir pro langa ziuri koks vaikinas ateis. jeigu grazus gal bendraus toliau jeigu negrazus is karto stums raga. ir nusprendziau as pamokyti sita mergina. atrasiau jai zinute kad sorry sumaisiau adresa tuoj busiu vietoj. pats nakti be sviesu isvaziavau is kiemo apvaziavau aplink mikrorajona ir ivaziavau i vaiku darzelio teritorija. prie manes is karto prisistate sargas pradejo klausineti ko as cia vazineju nakti. paaiskinau as sargui situacija kad pas mane cia pasimatymas vyksta ir daviau 20 litu kysi. leido man ivaziuoti i vaiku darzeli ivaziavau i vidu ir sustojau tiesiai priesais namo langus. tada parasiau merginai zinute kad dabar jau tikrai vietoj. is karto antro auksto balkone sumirksejo telefonas ir is balkono islindo dvi merginos. ir tada as tolimom sviesom jom tiesiai i langus) abi merginos supratusios kad yra demaskuotos tiesiog krito ant balkono grindu. as padekojau sargui kad leido man ivaziuoti i vidu isvaziavau is vaiku darzelio pravaziavau merginom po langais ilgai papypsinau kad prizadinau visus kaimynus ir nuvaziavau namo. man vaziuojant link namo i mano telefona pasipyle kruva zinuciu su atsiprasinejimais kad ji tik norejo mane patikrinti. as su didziuliu malonumu pasiunciau jas abi ant triju raidziu kur joms ir vieta ir nuvaziavau namo miegoti)

35

Re: Linksmieji pasimatymai

Konstantinas parašė:
OLA parašė:

Internetines pazintys -sudas, geriause pazindintis artimoje ar pazistamoje aplinkoje (darbe, per bendrus vakarelius, kelionese ir pan.)

o taip OLA ateik pas mane i darba ir as mielai su Tavim susipazinsiu)

Na as tikrai nenoreciau skristi is aukstai ir dar su kabliu ant pilvo.

36 (redagavo dalija 2016-06-08 14:14)

Re: Linksmieji pasimatymai

Gediminas parašė:

Jau silčiau bet ne.
Budistai tiki kad glostydamasbudos ar stambaus zmogaus pilva ir sugalvujus nora jis tikrai issipildys. O jei tai vyksta paskutine metu diena tai tikrai išsipildys.Pagal juos stambus zmones yra turtingi todėl kai kuriu budistu tikėjime reikia tik prisiliesti prie turtu ir būsi turtingas.:::045:::045
Kas liečia klausimo manau kad ekskursaudamas su ja sutaupiau nes vien vandens lėliu teatro bilietai tris kartus pigesni vietiniam be to uzsienieciams reikia rezervuoti pora savaičiu prieš lankantis.Nekalbant apie kitas pramogas gal ir uždirbo viena kita skatika pramogaudama su manim bet tai jau kita istorija kuri mane mažai jaudina.Juk svarbu procesas o ne islaidos.

Tai paprase paglostyti tik...??? smile

37

Re: Linksmieji pasimatymai

Sunku patikėti ir man kiek nedaug reikia iki pilnos laimės -paglostyti kazkokiam nepažystamui perdylai pilva nes jis panašus į buda stotu.:::045:::045:::045
Vietnamas kontrastu šalis mažu ,šauniu,tikinčiu ir isradingu žmoniu kraštas.

38

Re: Linksmieji pasimatymai

O jums bent patiko?☺

39

Re: Linksmieji pasimatymai

"ar ne su jumis kartais susitarėme susitikti čia? " cia geras, ar galima tokiu metodu pasinaudoti? as apie autorines teises?
o mano nuotykis, tais tamsiais sovietiniais laikais... susipazinau su mergina traukiny, nusprendem i restorana nueiti. ja praleidziu pirma pro duris, dzentelmenas juk smile o priesais per tas duris staiga eina negras, juodas toks, o tada dar nelabai tokiu pas mus budavo.. mergina pamacius nualpsta. negras, issigandes pats, bando gaivinti, supranta, kas ir kaip, sazine turbut grauzia.. o mergina, atsibudus, pamato ta juoda veideli ir vel alpsta.. teko man ta negra velniop nusiusti, mandagiai paaiskinus situacija. na, pasimatymas ivyko, bet kazkaip nebe kaip. tik prisiminimas abiem liko toks prikolnas..
adminai, del rasines netolerancijos prasom posto netrinti, tiesiog taip buvo, diskriminacija cia nekvepia.

40 (redagavo Gediminas 2016-06-08 21:16)

Re: Linksmieji pasimatymai

dalija parašė:

O jums bent patiko?☺

Jei apie glostyma nelabai nes tikejausi kažko daugiau kaip normalus vyras kuri uzkalbino savotiškai žavi asaba paaukojusi tiek dėmesio man.