1

Tema: Tattoo

Sveiki, vaikinai, ką manote apie tatuiruotes ant merginos nugaros? Už? Prieš? Kodėl? smile

2

Re: Tattoo

ziurint kurioje vietoje kas pavaizduota ir kokio dydzio tautiruote. bet man iskarto pasamoneje susidaro nerimtos ir lengvabudiskos merginos ivaizdis nezinau kodel)

3

Re: Tattoo

Šiaip žiūrint kokioje vietoje yra tatto, nes jei prie stuburo galo,tai gali pažeisti nervą ir pnš. Šiaip nežinau ar tai tiesa,bet kažkur skaičiau.

4

Re: Tattoo

Lina parašė:

Sveiki, vaikinai, ką manote apie tatuiruotes ant merginos nugaros? Už? Prieš? Kodėl? smile

5

Re: Tattoo

teturuotes ira nuostabu ipac kai mergaites pasidaro ten kur vaikinam patinka. as pats  turiu tris ir daraus toliau. as uz tattoo:)

6

Re: Tattoo

Lina parašė:

Sveiki, vaikinai, ką manote apie tatuiruotes ant merginos nugaros? Už? Prieš? Kodėl? smile

Jei merginai patinka kodel gi ne. As uz tatoo per visa nugara smile

7

Re: Tattoo

turiu pati gana nemaza ant nugaros daugiau nei 10metu .niekada nesigailejau man patinka zadu dar ne viena darytis smile

8

Re: Tattoo

Ausra parašė:

turiu pati gana nemaza ant nugaros daugiau nei 10metu .niekada nesigailejau man patinka zadu dar ne viena darytis smile

noreciau pamatyti kaip tu atrodysi po kokiu 20-30 metu kai pasensi ir kunas nebebus toks grazus

9

Re: Tattoo

Nerasi nei vieno vaikino, kuriam patiktum vien del tatuiruotes... Bet rasi simtus vaikinu, kuriems vien del tatuiruotes nepatiksi...

10

Re: Tattoo

Konstantinas parašė:
Ausra parašė:

turiu pati gana nemaza ant nugaros daugiau nei 10metu .niekada nesigailejau man patinka zadu dar ne viena darytis smile

noreciau pamatyti kaip tu atrodysi po kokiu 20-30 metu kai pasensi ir kunas nebebus toks grazus

Kunas nebus toks kaip pries 20-30 metu tiktai bus su taturuote. Ar manai kad be taturuotes pats atrodysi taip pat po  30 metu?
Taigi senstantis kunas su taturuote ar be jos vis tiek bus senstantis kunas.

11

Re: Tattoo

Aš už:) Jei būčiau mergina, pasidaryčiau 5 tatoo smile ant nugaros (nu ant strėnų didelę), vidinėje šlaunies pusėje, ant čiurnos ir pėdos ir ant kojos piršto, gal dar ant dilbio. Bet kadangi esu bernas, turiu vieną, dėl kurios niekada nesigailėjau ir man jos užtenka.

12

Re: Tattoo

jau atsake matau:) senas kunas su ar be tattoo liks senas  smile kam patiksi tattoo dideles roles nevaidins nereik numatuot visu pagal viena kirpima ir niekam nugyvent gyvenimo uz kazka nereik megint:) as tolerantiska ir tiems kurie ju neturi tiesiog kiekvienas turim savo poziuri i viska :)beje macius ir 70meciu su tattoo  gana linksmai senoliai atrodo grozio nemaciau bet ir nesibaisejau juk senatve smile

13

Re: Tattoo

as už smile

14

Re: Tattoo

Jai tatuiruote turi kazkokia reiksme arba yra patraukli tai kodel ne, bet jai tik tam kad durna galva buvo ir pasidare nu **** tada big_smile

15

Re: Tattoo

Francisca parašė:

Šiaip žiūrint kokioje vietoje yra tatto, nes jei prie stuburo galo,tai gali pažeisti nervą ir pnš. Šiaip nežinau ar tai tiesa,bet kažkur skaičiau.


tai visa šita gryna nesąmonė. nebent darosi pas visokius ką tik iš zonos išėjusius ir ten šio amato išmokusius, kitus neaiškius meistriukus, kurie daro ne tatuiruotes, o nakolkes , vot, tada gali ne tik nervą pažeisti.

16

Re: Tattoo

Breinas parašė:

Nerasi nei vieno vaikino, kuriam patiktum vien del tatuiruotes... Bet rasi simtus vaikinu, kuriems vien del tatuiruotes nepatiksi...

Absoliuti tiesa. Kartais tatoo tik pakursto viską, bet niekada nebus pagrindinė traukos priežastimi. Paprastai tatoo kaip ir papuošalus daros kaip aksesuarus. Jos gali tik pabrėžti labiau tai kas ir taip gražu smile

17

Re: Tattoo

Jeigu graži ir skoninga tatuiruotė, tai pagražina merginą. Bet jeigu ji yra išsitatuiravusi visą nugarą visokiomis rožytėmis, kačiukais ir kinietiškais simboliais, kurių prasmės pati nežino, tada jau baiso pasidaro. smile