1

Tema: Kelionės motociklais

Ar čia yra žmonių, turinčių motociklus, ir mėgstantys jais keliauti?

2

Re: Kelionės motociklais

Merginos mėgsta būti vežiojamos, bet tik ne liulkoje.

3

Re: Kelionės motociklais

Man patinka. Ieškau kompanijos ir "kuprinės". Bet nerasiu...)))

4

Re: Kelionės motociklais

O kas kalba apie liukas? big_smile Nors atvirai pasakius, prie savo street'o norėčiau tokio aksesuaro smile Taigi, rašom, siūlom, o vėliau gal kur kartu ir nulėksim. Vakar buvau nuvažiavęs iki Ignalinos atominės elektrinės, visai buvo įdomu.

5

Re: Kelionės motociklais

Gera kelione. Karteli po darbo "uzplauke" i ten nulekt, bet suspejau tik i Ignalina... Ziauriai patiko "betonke". Gal pats graziausias ir linksmiausias kelias is mano matytu Lietuvoje.

6

Re: Kelionės motociklais

Paulius parašė:

O kas kalba apie liukas? big_smile Nors atvirai pasakius, prie savo street'o norėčiau tokio aksesuaro smile Taigi, rašom, siūlom, o vėliau gal kur kartu ir nulėksim. Vakar buvau nuvažiavęs iki Ignalinos atominės elektrinės, visai buvo įdomu.


kuriuo marsrutu tu ten vaziavai?

7

Re: Kelionės motociklais

Sunku pasakyti nepažiūrėjus į žemėlapį... Šiaip aš ten nemažą ratą apsukau, apie 425km., Vilnius-Molėtai-Utena-Zarasai-Visaginas-Ignalina-Švenčionėliai-Švenčionys-Pabradė-Vilnius

8

Re: Kelionės motociklais

Paulius parašė:

Sunku pasakyti nepažiūrėjus į žemėlapį... Šiaip aš ten nemažą ratą apsukau, apie 425km., Vilnius-Molėtai-Utena-Zarasai-Visaginas-Ignalina-Švenčionėliai-Švenčionys-Pabradė-Vilnius

is viso ka sakej tik nuo utenos iki svencioniu neblogai.tai kita karta per labanora ir ginucius prasilek.sutaupysi kuro ir vaizdas pranoks lukescius.

9

Re: Kelionės motociklais

alekas parašė:
Paulius parašė:

Sunku pasakyti nepažiūrėjus į žemėlapį... Šiaip aš ten nemažą ratą apsukau, apie 425km., Vilnius-Molėtai-Utena-Zarasai-Visaginas-Ignalina-Švenčionėliai-Švenčionys-Pabradė-Vilnius

is viso ka sakej tik nuo utenos iki svencioniu neblogai.tai kita karta per labanora ir ginucius prasilek.sutaupysi kuro ir vaizdas pranoks lukescius.

Labanore manau tikrai yra į ką pažiūrėt, reikės pasinaudot patarimu. Gal ką nors domina apleistos vietos? Kariniai objektai, pastatai ir kt.?

10

Re: Kelionės motociklais

merginos  kaune galim pasivazneti -saugiai -gerai butu kad iki 60 kg kad neperluztu harlis smile

11

Re: Kelionės motociklais

Saulius s parašė:

merginos  kaune galim pasivazneti -saugiai -gerai butu kad iki 60 kg kad neperluztu harlis smile

Pagal traukos desni, kuo sunkesne mergina, tuo saugiau. Motocikla stipriau spaudzia prie kelio, kas pasekoje, geresnis sukibimas su keliu, patikimesnis stabdymas ir t.t. big_smile

12

Re: Kelionės motociklais

Paulius parašė:
Saulius s parašė:

merginos  kaune galim pasivazneti -saugiai -gerai butu kad iki 60 kg kad neperluztu harlis smile

Pagal traukos desni, kuo sunkesne mergina, tuo saugiau. Motocikla stipriau spaudzia prie kelio, kas pasekoje, geresnis sukibimas su keliu, patikimesnis stabdymas ir t.t. big_smile



:::024

13

Re: Kelionės motociklais

Paulius parašė:
Saulius s parašė:

merginos  kaune galim pasivazneti -saugiai -gerai butu kad iki 60 kg kad neperluztu harlis smile

Pagal traukos desni, kuo sunkesne mergina, tuo saugiau. Motocikla stipriau spaudzia prie kelio, kas pasekoje, geresnis sukibimas su keliu, patikimesnis stabdymas ir t.t. big_smile

padangos labiau dyla,guoliai ir visa kita.

14 (redagavo Konstantinas 2016-09-03 20:03)

Re: Kelionės motociklais

Paulius parašė:
Saulius s parašė:

merginos  kaune galim pasivazneti -saugiai -gerai butu kad iki 60 kg kad neperluztu harlis smile

Pagal traukos desni, kuo sunkesne mergina, tuo saugiau. Motocikla stipriau spaudzia prie kelio, kas pasekoje, geresnis sukibimas su keliu, patikimesnis stabdymas ir t.t. big_smile

kai svorio centras per arti galo irgi nera gerai
ir koki jus cia traukos desni cituojate? gal fizikoje nauji desniai atsirado?

15

Re: Kelionės motociklais

Konstantinas parašė:
Paulius parašė:
Saulius s parašė:

merginos  kaune galim pasivazneti -saugiai -gerai butu kad iki 60 kg kad neperluztu harlis smile

Pagal traukos desni, kuo sunkesne mergina, tuo saugiau. Motocikla stipriau spaudzia prie kelio, kas pasekoje, geresnis sukibimas su keliu, patikimesnis stabdymas ir t.t. big_smile

kai svorio centras per arti galo irgi nera gerai
ir koki jus cia traukos desni cituojate? gal fizikoje nauji desniai atsirado?

jai nori suzybet savo fizikos zyniom vaciuok i CERNA ar kaip ten jis.manau tu zinosi.
cia kalba ne apie fizika:)