1

Tema: Atsibodau savo vaikinui

Turiu problemėlę, merginos reikia jūsų patarimo !!!!! Su vaikinu išdraugavome jau 9 mėnesius, iš pradžių viskas buvo labai gerai.Vaikinas man patiko ir aš jam,kaip ir daugumą vaikinų iš pradžių pirko dovanas,visur vežiojo buvo tobula , pamilome vienas kitą stipriai, abiejų labai sunkūs charakteriai,dažnai pykstamės.Prieš porą mėnesių išvažiavau dirbti į užsienį grįžau po 2 ir pusės mėnesio, jis manęs laukė... Tačiau kai gryžau jis buvo pasikeitęs ir viskas buvo ne kaip seniau, dabar jo taip nebedominu, jis beveik visada užsiėmęs kitais dalykais, retai besako ,kad myli.Nors visada darau viską pagal jį,patenkinu, rūpinuosi, atlieku merginos (moters) paskirtį. Tačiau pastebiu, kad jis nebėra švenus, visada piktas, jam reikia tik naudos ir paskutiniu metu jis keikia mane dėl menkiausių nesamonių,siuntinėja negražiais žodžiais, jis visiškai draudžia bendrauti su kitais eiti į klubus su draugėmis ar keltis nuotraukas į Snapchatą ar instagramą. Tiesiog nežinau kas darosi, visada turiu prie jo taikytis, o tai man nusibodo, bet negaliu jo palikti, esu visiškai priklausoma nuo jo, nes myliu. Patarkit.

2

Re: Atsibodau savo vaikinui

O jei suzinotum, kad, kol buvai isvaziavusi, jis su kita davesi, meile vis dar liktu?

3

Re: Atsibodau savo vaikinui

Nori myleti mylek ji ir nekvarsink sau galvos, kas jam negerai. Bet jei nori,kad jis tave myletu,tada jau sunkiau. Turetum atsitraukti nuo jo ir pradeti gyventi savo gyvenima,o kai jis supras ko esi verta ir kiek jam esi reikalinga pats ateis ir prasides normalus bendravimas. Paleisk ji ir duok zmogui erdves...tuo paciu ir pati perzvelgsi is sono jusu santykius...tada ir suprasi ar jis toks tau reikalingas kaip meiles objektas.

4 (redagavo Anna 2016-09-30 08:32)

Re: Atsibodau savo vaikinui

Kotryna parašė:

(...) atlieku merginos (moters) paskirtį (...) visiškai draudžia bendrauti su kitais eiti į klubus su draugėmis ar keltis nuotraukas į Snapchatą ar instagramą (...)

nesigilinant pernelyg į tai, kokia situacija (nors ji rėkte rėkia - palik tu jį ramybėje), jei aš būčiau vyras, tai manyčiau, kad viena iš MANO merginos (moters) paskirčių - nevaikščioti į klubus be manęs smile

5

Re: Atsibodau savo vaikinui

Welcome back to reality smile)

6

Re: Atsibodau savo vaikinui

Nieko nepakeisi subrest reikia draugystem.Draugystes nera kad visada gerai bus viskas nuostabu tokia realybe reikia ismokt vienas su kitu sutart sugyvent tokios jau tos draugystes daugiau laiko barsies nei bus grazu ir tai normalu.Tavo atveju issiskirciau nes prades dabar tave valdyt ir tiesiog manipuliot eik toliau ir gyvenk sau bus dar kitu sansu.

7

Re: Atsibodau savo vaikinui

"jis visiškai draudžia bendrauti su kitais eiti į klubus" blemb aik tu sau, rimtai?

8

Re: Atsibodau savo vaikinui

Kotryna parašė:

Turiu problemėlę, merginos reikia jūsų patarimo !!!!! Su vaikinu išdraugavome jau 9 mėnesius, iš pradžių viskas buvo labai gerai.Vaikinas man patiko ir aš jam,kaip ir daugumą vaikinų iš pradžių pirko dovanas,visur vežiojo buvo tobula , pamilome vienas kitą stipriai, abiejų labai sunkūs charakteriai,dažnai pykstamės.Prieš porą mėnesių išvažiavau dirbti į užsienį grįžau po 2 ir pusės mėnesio, jis manęs laukė... Tačiau kai gryžau jis buvo pasikeitęs ir viskas buvo ne kaip seniau, dabar jo taip nebedominu, jis beveik visada užsiėmęs kitais dalykais, retai besako ,kad myli.Nors visada darau viską pagal jį,patenkinu, rūpinuosi, atlieku merginos (moters) paskirtį. Tačiau pastebiu, kad jis nebėra švenus, visada piktas, jam reikia tik naudos ir paskutiniu metu jis keikia mane dėl menkiausių nesamonių,siuntinėja negražiais žodžiais, jis visiškai draudžia bendrauti su kitais eiti į klubus su draugėmis ar keltis nuotraukas į Snapchatą ar instagramą. Tiesiog nežinau kas darosi, visada turiu prie jo taikytis, o tai man nusibodo, bet negaliu jo palikti, esu visiškai priklausoma nuo jo, nes myliu. Patarkit.

9

Re: Atsibodau savo vaikinui

Pirmiausia reikia priklausomybę išsigydyti...

10

Re: Atsibodau savo vaikinui

aišku atsibodai! Vietoj čia tupėt, rėik malonint savo vyra!

11

Re: Atsibodau savo vaikinui

Pagal mane jis turi kitą , viskas rodo į tai

12

Re: Atsibodau savo vaikinui

Erikas parašė:

Pagal mane jis turi kitą , viskas rodo į tai

Pritariu, aš irgi taip manau.

13 (redagavo Kęstas 2018-02-22 17:45)

Re: Atsibodau savo vaikinui

Ne... jis kitos neturėjo, jį taip elgtis vertė kažkokie vidiniai dalykai. Ir jai jo palikti nereikėtų, bet kartu su juo per visa tai pereiti. Čia nieko nepadarysi, čia toks išbandymas, kuris pasitarnaus abiems.

14

Re: Atsibodau savo vaikinui

As nesuprantu apie ka cia galima diskutuot kai ir taip vis kas aisku. Tokiu banaliu situaciju daug, vaikinas su mergina draugavo buvo grazi draugyste taciau mergina norejo kaz ko daugiau - uzsidirbt ir laikinai paliko savo mylimaji LT likimo valioje,  o likimas jam padovanojo daug sekso su skirtingom merginom ir tada vaikinas pagalvojo o kam man ta drauge kai as galiu patureti kruvas mergu uz mazesnes pastangas todel atvykus draugei si gavo maziau demesio ir meiles is savo draugo, si trukuma ji nusprende kompensuoti "tusofkem su draugem"  naktiniuose klubuose ir virtualiom pazintim, yra sakoma tai ko neduoda savas duos kiti.
Merginai reikia:
1. issiskirti ir tiketis, kad ateityje sutiks subrendusi vyriski, ko gali ir neatsitikt, nes LT geru vyru nera
2.likti su esamu ir susitaikyti, kad jis bus prieinamas bet kuriuo laiku kiekvienai jo uzsigeidusiai keksei ir melstis, kad jos neuzkrestu aids.
Dauguma pasirenka 2 varianta tenkinasi demesio trupiniais ir trumpalaikiais romanais nes poreikis ir demesio badas privercia net nelinkusia i neistikimybe nusukti i sona, bei kiek salygos leigia "isgrezia" naudos is vyro o kai baigesi nauda ismeta kaip siukse is savo gyvenimo. O tikie vyrai kiekviena kart kartoja tas pacias banalias situacijas tik vis su kitom moteriskem.

15

Re: Atsibodau savo vaikinui

1.5 metu jau praejo nuo paskutinio apsilankymo, zmogus gal jau net laiminga seima sukure, randate kur kapstytis......

16

Re: Atsibodau savo vaikinui

Man  situacija atsitiko.Susipazinau Liukso tv skelbime.Man 58,jam 62{buna ir taip:::418:::418Draugavom keturis men.,pirtelen vazinedavau.Atrodo buvau isimylejusi,bet deja...Valentino dienos proga parase zinute-"reikia atsisveikinti,daugiau neatvaziuok".Tai buvo siurprizas!Bet as pamasciau,kad visa tai tik i gera,nes jis buvo siaubingas egoistas,visiskai nesiskaite su mano nuomone,nesidomejo manimi.Buvo,zinoma,ir geru savybiu.Supratau,kad su juo nebutu gyvenimo..

17

Re: Atsibodau savo vaikinui

laima parašė:

Man  situacija atsitiko.Susipazinau Liukso tv skelbime.Man 58,jam 62{buna ir taip:::418:::418Draugavom keturis men.,pirtelen vazinedavau.Atrodo buvau isimylejusi,bet deja...Valentino dienos proga parase zinute-"reikia atsisveikinti,daugiau neatvaziuok".Tai buvo siurprizas!Bet as pamasciau,kad visa tai tik i gera,nes jis buvo siaubingas egoistas,visiskai nesiskaite su mano nuomone,nesidomejo manimi.Buvo,zinoma,ir geru savybiu.Supratau,kad su juo nebutu gyvenimo..

Keisti jūs, žmonės...

18

Re: Atsibodau savo vaikinui

Kęstas parašė:
laima parašė:

Man  situacija atsitiko.Susipazinau Liukso tv skelbime.Man 58,jam 62{buna ir taip:::418:::418Draugavom keturis men.,pirtelen vazinedavau.Atrodo buvau isimylejusi,bet deja...Valentino dienos proga parase zinute-"reikia atsisveikinti,daugiau neatvaziuok".Tai buvo siurprizas!Bet as pamasciau,kad visa tai tik i gera,nes jis buvo siaubingas egoistas,visiskai nesiskaite su mano nuomone,nesidomejo manimi.Buvo,zinoma,ir geru savybiuy.Supratau,kad su juo nebutu gyvenimo..

Keisti jūs, žmonės...

Genys margas, o pasaulis dar margesnis...:::008

19

Re: Atsibodau savo vaikinui

Tiesa pasakius, ir mums jau atsibodai... smile  rakinam tema...