1

Tema: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Investicijos i NT, statybos ir kitos pilnam gyvenimo gerbuviui atkakliai vykdomos finansines priedermes dar iki zmogui ateinant i tavo gyvenima ir staiga po keliu metu skyrybos....


Tvirti, laiko patikrinti santykiai, kalbos apie vedybas, taciau netiketas pasiulymas sudaryti priesvedybine sutarti. Nesaugumo jausmas? Nebepastikejimas? Nezinomybe? Padidejes abejingumas? Ar gali pradeti moteris pasamoneje slepti tokias mintis po gauto pasiulymo sudaryti sia sutarti? Ka apskritai manote apie tokias sutartis? Ar tai labai gadina santykius?

2

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Skirybu staiga nebuna.
Puikiai visa musu pasirinkima,kokiais kriterijais remiantis mes renkames sau antra puse, atskleidzia  atliktos apklausos turtinguju seimu ir eiliniu pilieciu. Keista tai,kad zmones lyg ir visi vienodi ,ir lyg visi norime buti laimingai ir amzinai sukure seimas,bet yra priezastys del, kuriu turtinguju seimose teivyksta iki 3%skyrybu(iskaitant mirtis,nelaimingus atvejus),kai tuo tarpu eiliniu zmoniu tarpe -70%skyrybu,is kuriu antra,ir trecia karta tuokiasi ir vel skiriasi. Tos priezastys yra vertybiu skale,kurioje yra apie 10 punktu. Ir tie punktai kardinaliai skiriasi,jei lyginti tarp turtinguju ir eiliniu pilieciu pasirinkimu.
O i tema,tai teise apsaugoti savo poreikius turime mes visi. Ir visi gauname viska pagal nuopelnus.

3

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Deivis parašė:

Niekada nesituokčiau be priešvedybinės sutarties. Esmė tame, kad nesvarbu, koks tu geras su moterim bebūtum, tu niekada nežinai kada ji tau durs į nugarą (ir čia net ne mano žodžiai). Be to, aš už save galiu atsakyti, kad nenueisiu į kairę, o su moterim... nei tu už jas, nei jos pačios už save negali atsakyti, jos nei nežino ko nori. Tolerastijos amžiuje, kai klesti facebookai ir selfiai, išdavystės madingos kaip niekada anksčiau, o skyrybų skaičius kasmet tik auga... Man būtų dzin, kokia jos reakcija, juk tu iš jos nieko nereikalauji, pasirašęs tokią sutartį jos niekaip nenuskriausi, tik save apsidrausi. Ir aplamai, ką ji tau pasakys? 'aš ne tokia kaip visos?' xD. O šiaip priskiesk ko nors, kad 'va nenoriu jog turtai įsipainiotų į mūsų draugystę, nes noriu, kad meilė liktų tyra ir nesutepta turtais nuo pradžios iki pat pabaigos, blah blah blah' ir panašių nesąmonių. Moterys nėra patys protingiausi padarai žemėje, joms dar ir patinka tokios romantiškos pievos. Padeklamuok dar kokį šekspyrišką sonetą ir prie sutarties dar ir gausi laid. WIN - WIN. xD

Deividai patikekite yra tikrai protingu ir gudriu moteru. Ypatingai siais laikais turbut nera moters kuri neturetu uzsleptu bent mazyciu materealiu gerbuvio svajoniu. Ideja kilo is to, kad per metus del darbo podubzio namu sienas tenka matyti vos 15-20 sav. Jauciu butinybe kad vis delto butu reikalas tai padaryti, juolab kad teko matyti kaip nudege vienas mano geriausiu biciuliu. (p.s. teisingai mastote)

4

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

dalija parašė:

Skirybu staiga nebuna.
Puikiai visa musu pasirinkima,kokiais kriterijais remiantis mes renkames sau antra puse, atskleidzia  atliktos apklausos turtinguju seimu ir eiliniu pilieciu. Keista tai,kad zmones lyg ir visi vienodi ,ir lyg visi norime buti laimingai ir amzinai sukure seimas,bet yra priezastys del, kuriu turtinguju seimose teivyksta iki 3%skyrybu(iskaitant mirtis,nelaimingus atvejus),kai tuo tarpu eiliniu zmoniu tarpe -70%skyrybu,is kuriu antra,ir trecia karta tuokiasi ir vel skiriasi. Tos priezastys yra vertybiu skale,kurioje yra apie 10 punktu. Ir tie punktai kardinaliai skiriasi,jei lyginti tarp turtinguju ir eiliniu pilieciu pasirinkimu.
O i tema,tai teise apsaugoti savo poreikius turime mes visi. Ir visi gauname viska pagal nuopelnus.

Matote Dalija man nuomone sia tema idomi tuom, kad pamatyti kaip zmones samprotauja tuo klausimu, apskritai mazai kas viesai apie tai sneka, kaip keiciasi moters santykiu psichologija, gavus salyga, kad po skyrybu ji gali likti be busto, kitu patogumu ir t.t.

5 (redagavo dalija 2016-10-15 08:16)

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Konko parašė:
dalija parašė:

Skirybu staiga nebuna.
Puikiai visa musu pasirinkima,kokiais kriterijais remiantis mes renkames sau antra puse, atskleidzia  atliktos apklausos turtinguju seimu ir eiliniu pilieciu. Keista tai,kad zmones lyg ir visi vienodi ,ir lyg visi norime buti laimingai ir amzinai sukure seimas,bet yra priezastys del, kuriu turtinguju seimose teivyksta iki 3%skyrybu(iskaitant mirtis,nelaimingus atvejus),kai tuo tarpu eiliniu zmoniu tarpe -70%skyrybu,is kuriu antra,ir trecia karta tuokiasi ir vel skiriasi. Tos priezastys yra vertybiu skale,kurioje yra apie 10 punktu. Ir tie punktai kardinaliai skiriasi,jei lyginti tarp turtinguju ir eiliniu pilieciu pasirinkimu.
O i tema,tai teise apsaugoti savo poreikius turime mes visi. Ir visi gauname viska pagal nuopelnus.

Matote Dalija man nuomone sia tema idomi tuom, kad pamatyti kaip zmones samprotauja tuo klausimu, apskritai mazai kas viesai apie tai sneka, kaip keiciasi moters santykiu psichologija, gavus salyga, kad po skyrybu ji gali likti be busto, kitu patogumu ir t.t.

As tokios sutarties pasirasyti neturejau reikalo,bet mano drauge tekedama uz vyro,kuris atejo i jos namus tik su lagaminu,pateike busimam vyrui toki rasta ir jis mielai sutiko ,ir pasirase ,ir vede . Ir man atrodo,kad atvirai kalbanciu zmoniu galvose nedaro ,toks rastas,jokio zalingo poveikio.
O ,vat jei issirenki sau partneri jo gerai nepazindamas, tada tokios sutartys gali buti garantas,apsauga,ar net pagal zmogaus reakcija i tokius rastus galima spresti,kokia  mastymo pozicija zmogus remiasi.
Norint zinoti,su kokiu zmogumi nori susieti savo gyvenima,pirma turi zinoti, kuo remiantis tu ji issirenki.
O,atskirai kalbant del moters psichologijos,kiek as suprantu,tai moteris tekedama is meiles sutiks su visokiomis vyro "gudrybemis". Net ir iseis is namu su vaikais ,plika ,basa jeigu tironijos neimanoma  bus istverti. Cia turtai itakos tures tik vaiku islaikymui. Bet jei moterele turi plana prasisukti,ten iklius vyras net ir sutartys neisgelbes(principo reikalas).

6

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Jeigu as buciau moteris, mane tai tiesiog zemintu.

7

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Jei abu dirba nerizikinga darba galima ir vesti ir pasirasyti ta sutarti .Jei vienas is ju turi  imone jei bankrutavus  antra puse galima ir suzlugdyti . Taigi tokioms poroms galima ir nevesti kol nera geras kapitalas sukauptas ir imone parduota arba uzdaryta  .
<<O tie kas nori pasinaudoti vedybomis tai zema . Tokie negerbia patys saves ,prostitutinai ! :::027

8

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

sapnas parašė:

Jeigu as buciau moteris, mane tai tiesiog zemintu.

Jei zmogus neturi pasitikejimo savim,tada jis turi labai daug visokiu baimiu,kompleksu,negatyvus mastymas tokiam zmogui labai nuodija gyvenima paciam nuosavos mintys.
Argi, norint zmogu pazeminti,tereikia jam pasiulyti priesvedybine sutarti? Vyras,siulydamas tuoktis savo isrinktajai, tikrai neturi tikslo jos dar ir pazeminti su tokia sutartim. Greiciau jis pats nera garantuotas jos lojalumu jam. Bet tai jau jo problemos ir kita tema.

9

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

sapnas parašė:

Jeigu as buciau moteris, mane tai tiesiog zemintu.

  tave zemintu,kad esi moteris?

10

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

As uz ved sutarty

11

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Manau tai geras dalykas nes jei vienas tures viska kitas ne gali Tik naudojimasis buti . Apsaugo abu nuo papildomu rupesciu skyrybu atzilgiu manau.

12

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Manau, kad šiais laikais, kai moterys lygios ar kartais net viršesnės, turtingesnės už vyrus (vyrai jei esate jautrūs, ignoruokite tą sakinio dalį wink ) priešvedybinės sutarties pasirašymas turėtų būti vienas iš protingiausių žingsnių. Tas, kas skyrėsi turėdami bendrą turtą, manau, pritars man visu 100 proc. O jei ir negalvojant apie skyrybas, kodėl neišlikti sąžiningu ir neapibrėžti, kas man, kas jam?? Nemanau, kad gražu skyrybų atveju pasiimti tai, kas tau nepriklauso, net jei ir jautiesi morališkai nuskriaustas.. Taip pat, kaip ir nemanau, kad sutarties pasirašymas sukelia nepasitikėjimą savo partneriu, kaip tik, smagu žinoti, kad reikia stengtis, nes jei atėjai plika subine, tai tokia pat  ir išeisi wink

13

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Cia buvo apie moteru reakcija. O kokia butu ir vyru reakcija ?

14

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Sutartis geras dalykas. Nes plesrune/as is karto dings...

15

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Grigorij parašė:

Sutartis geras dalykas. Nes plesrune/as is karto dings...

16

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

o Grigorijus tai pats dingo.... gal kokia plėšrūnė sužiaumojo...

ir mrfake kažkas pasistengė užblokuoti... gal tokia buvo priešvedybinės sutarties sąlyga smile

17

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Tikėkimės, kad Grigorij pagaliau vedė, o tas berniukas mrf, gal pakeitė pavidalą...:::008

18

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Manau, kad kai kurių reakcija gali būti tokiahttp://akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/2015725/rs_634x920-150825112125-634-mccauley-culkin-home-alone-2-08255.jpg

19

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Žiūrint kas ten parašyta...

20

Re: Moteru reakcija i priesvedybine sutarti

Beje įdomu būtų žinoti ir kaip vyrai į tai reaguoja...