41

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Savyje priežasčių tikrai nereikia ieškoti, nes visiems tikrai nepatiksi smile galima keistis fiziškai, galima keistis protiškai, bet šerdies savo nepakeisi tiesiog to panorėjus (:
Atsakant į temą, mano manymu žmonės kurie išeina nieko nepasakę yra tiesiog bailiai, kuriuos net pagalvojus apie tą lemtingą pokalbį suspaudžia vienoje vietoje big_smile Jei žmoguje neatsirado drąsos pasikalbėti, manau dėl tokio neverta liūdėti smile

42

Re: Kai jis išeina nebyliai.

o siaip tai labai grazu, kai iseina tyliai... romantika... big_smile

43

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Įdomu, rodos, lyg niekam neteko žiūrėti išpopuliarėjusios Amerikoje laidos "Catfish". Tai laida, kurioje susisiekia su laidos vedėjais žmogus, kuris rado internete simpatiją, bet ši vis vengia susitikti, užblokavo arba netgi ištrynė profilį. Jausmai vis dar likę. Tada laidos vedėjai, su turima informaciją apie pradingusįjį, išsiaiškina, kas jis toks yra ir tikrąsias priežastis, kodėl pabėgusysis taip greitai spruko ar pasielgė. Tai gan įdomi dokumentinio pobūdžio laida. Tad, jeigu mokate angliškai, rekomenduoju pasižiūrėti. Jei mokate angliškai, laidą galite pasižiūrėti nemokamai čia: http://www.primewire.ag/watch-2735990-Catfish-The-TV-Show-online-free

Gerai, dėl dingusiojo. Galbūt jis nejautė tau jokių jausmų nuo pat pradžių? Pasitaiko, kad žmonės bendrauja šiaip, nieko svarbaus tame neįžvelgiantys, nors ana pusė vos nealpsta ir nemato, kaip susikibę drauge eina tuo pačiu taku. Kitas dalykas, jog tas galbūt žmogus prisimelavo ir galėjo svetimo žmogaus nuotrauką įsidėti, sumeluoti amžių, šeimyninį statusą, netgi lytį. Tai gan dažna praktika tokio pobūdžio portaluose, ypač, kai taip lengva viską sumeluoti - įsidedi nuotrauką, pasirenki, kokio amžiaus, kokių įpročių ir t.t. Gali būti, kad žmogus slėpė ką nors gan skaudas ir pamanė, kad geriau nepasakyti ir dingti, negu pasakyti ir tave įskaudinti. Visgi, kaip ten bebūtų, akivaizdu, kad tęsti santykių nebenorėjo. Dėl tokio žmogaus neverta gaišti nė sekundės ir nė vienos širdelės smūgio.

Linkiu tau susikurti mielą ir nuoširdžią draugystę su tuo, kuris po poros žinučių nepabėgs ir į šį ryšį rimtai žiūrės. Vienąkart užkibai, linkiu antrąkart neužkibt smile

44

Re: Kai jis išeina nebyliai.

neik į mišką parašė:

Net ir patys absurdiškiausi (vyrų) veiksmai turi vienokias ar kitokias priežastis.
Čia jau minėja kažkas, kad "pirmoji, nerūdijanti" pasipainiojo... Nervai silpnoki, arba sentimentai per kraštus byra.
:::913
Jei rimtai, vyras (normalus, adekvatus), prieš išeidamas be žodžių, bus jau prieš tai keletą kartų tų žodžių ištaręs tiek ir tiek (tik niekas, matyt, jo neklausė?), arba ženklais rodęs (tik niekas nekreipė dėmesio?), kad, paskutinįkart,nusprendė "pataupyti visiems dalyviams brangų laiką".

Kartais, kai sutrypia vyriškąją savigarbą (yra toks daiktas pas normalius vyrus), belieka tik susipakuot lagaminus, ir tyliai...
Čia tik mano subjektyvi nuomonė

Galiu patvirtinti ,tamstos pamastymas, patvirtina ir manąjį išsiskyrimą.
Reikėtų suskirstyti išsiskyrimus, kurioje statijoje tai įvyko:
Pirmas pasimatymas, pavadinčiau pažintimi. Kokie tikslai abiejų pusių ar suprantame viens kitą ar mokame išgirsti tai ką transliuoja potencialus partneris. Jei jau taip nutiko, kad santykiai nuėjo toliau, tai vėlgi išgirskite bei stebėkit partnerio elgsena. Vėlgi bendraukite. Tuos šiltus jausmus ilgainiui atvėsina keletą partnerio trūkumų ar ydų. Pradžioje esame linkę tai sumenkinti. Moterys daro klaidą manydamos, kad sugebės pakeisti vyrą pagal savo sukurtą iliuziją. Po šimts, jūs gi pačioje pradžioje matėte! Tik sau manėte, barzdą nuskusime,  motociklą parduosime, įsigysime raudoną visureigį... Jūs tiesiog neišgirdot pastabų ar pageidavimų. Analogiškai tai tinka ir vyrams. Ir ta akimirka, kai tyliai išėjo, tai jau paskutinis lašas.  Mielosios, vertinkite vyro gabumus bent jau jo pastangas :-) Jei žmogaus permaža savivertė - tai tu tapkė, perdidelė - susireikšminęs, o ir kantrybė neamžina.
Yra vyrai mamyčiukai, kuriems turi būti kojinės išlygintos. :-D Na, čia aš neišmanu.

45

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Žinote pasakysiu atsakymą kodėl jie taip daro? nes jie LOPAI Yra ir tiek. Man pačiai taip pora kartų buvo ir supratau, kad tiesiog pataikydavau ant netikusių, nevyriškų, pašlemėkų vyrų. O Jūs besvarstydama galimas priežastis tik sau nervus gadinatės. Tokie VYRAI net vyro vardo neverti. Nenuvertinkite savęs, kaip aš buvau save nuvertinusi, aš manau tikrai rasite puikų vyrą, o ne lopą, kaip tas kuris net nesugebėjo atrašyti, Tai bailių bruožas.

46

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Ineta parašė:

Žinote pasakysiu atsakymą kodėl jie taip daro? nes jie LOPAI Yra ir tiek. Man pačiai taip pora kartų buvo ir supratau, kad tiesiog pataikydavau ant netikusių, nevyriškų, pašlemėkų vyrų. O Jūs besvarstydama galimas priežastis tik sau nervus gadinatės. Tokie VYRAI net vyro vardo neverti. Nenuvertinkite savęs, kaip aš buvau save nuvertinusi, aš manau tikrai rasite puikų vyrą, o ne lopą, kaip tas kuris net nesugebėjo atrašyti, Tai bailių bruožas.

plojimai ir aplodismentai. visa sale osia nuo tokiu ikvepianciu minciu :::a38
Matau tavo zodziuose kazkada save smile kai pykdavau ant visu moteru ir merginu smile
kiekvienas zmogus elgiasi taip kaip jam atrodo
aisku kai su zmogum daug labai ko ivyksta per ilga laika ir jis pradingsta nieko nepraneses - tada skaudu ir liudna smile
bet tas "neatrase ir jau lopas" - man skamba taip vaikiskai. Kaip nesubrendele.
niekada nieko neuzrakink mintyse per anksti. Jokio zmogaus.
Aisku dar viena situacija kai su zmogum draugauji kuris elgiasi vienaip, o paskui parodo tikraji veida, ketinimus. Arba tiesiog iseina neatskleides savo ketinimu. Butent del tokiu daugiaveidziu merginos ir tapusios tokios abejingos (as taip manau)
Santykiai nera lengvas dalykas. Daug mistikos juose, nes zmones nelinke atskleisti tikruju minciu. Ypac panos megsta tyliai viska padaryti be jokio paaiskinimo

47

Re: Kai jis išeina nebyliai.

isejo.nepaaiskino.jis tiesiog bailys ir neatsakingas.banalu.per daug paprasta,bet taip yra....Negeras ir neteisingas zmogus.Tobulu nera,ir nesivarginkit kaltindama save,jis tiesiog per silpnas jums....

48

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Niekaip nesuprantu, kodel moterys prasideda su nevykeliais, o veliau pyksta, kad jie LOPAI. Tai draugaukit tik su idealiais ir nereikes vyru gimines keikti. Viena idealu pazystu, galiu rekomenduoti. Tai Gregas. Mano kaimyno katinas, daug draugiu turi ir visoms iki siol istikimas, nei vienos nepaliko..

49

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Vyras is moters tikisi ,nori ir laukia tik dvieju dalyku meiles ir ramybes...visa kita gali ir istverti. O jeigu moteris daug reikalauja is vyro,jis nuleides rankas ir nukabines nosi tyliai pasitraukia,kad moteris butu laimingesne nors ir be jo. Vyrai nori tik gero o moterys net ir tame mato blogi...

50

Re: Kai jis išeina nebyliai.

kiekvienas vyro veiksmas turi savo priezasti. reikia ne forume atsakymu ieskoti o analizuoti save savo buvusi vyra jusu santykiu aplinkybes bei ivykius. ir ten surasi priezastis. vyras be priezasties neiseis siaip sau i niekur nepaliks jaukius namus kur jis gauna sekso ir paesti. o jeigu isejo reiskia kazkas buvo negerai arba surado kur dar geriau) ieskok kitos moters) ji nuvyliojo tavo vyruka ir miega su juo) tokia ziauri realybe)

51

Re: Kai jis išeina nebyliai.

3 variantai .
Pirmi supranta kad  - juos per daug isnaudoja moterys ir tiesiog iseina .
Antri supranta  kad  - nesvarbu kaip jie stengsis jie nagales suteikti savo mylimajai to ko jinai verta , todel jau geriau pasitraukti is jos gyvenimo net jeigu ir sirdys plysta ir leisti jai susirasti ta kuris is tikruju sugebes suteikti tai ko jinai verta .
Treti randa kitas ir iseina pas jas , bet taip jau elgiasi kiaules o ne vyrai . 
Bent jau tokia mano nuomone , nors visus variantus esu mates siame gyvenime smile

52

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Pritariu tam, kad nereikia apsikrauti mintimis: kaip, kodėl, už ką? Nėra ir nereikia. Vadinasi - nieko ir nebuvo. Žvilgsnį nukreipiam į priekį ir - pirmyn big_smile.

53

Re: Kai jis išeina nebyliai.

100% pritariu Lilit :::008

54

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Geriau tyliai, nei su trenksmais ir visokais pavadinimais, kad tu tokia, anokia ir pan..

55

Re: Kai jis išeina nebyliai.

kad jis tyliai isejo piktinasi tos moterys, kurios jau buvo suplanavusios vyro isvarymo su trenksmais spektakli, dauzys servizus ir vazonelius.. o jis, padla, eme ir isejo

56

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Geriau su trenksmais smile

57

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Nemoki girdet!

58

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Kitų variantų nėra smile

59

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Manau, kad visada galima suprasti priezasti - net jeigu ir tyliai isejo. Tiesiog reikia prisiminti, kas buvo pries tai: zmogaus elgesi, reikalavimus partneriui, etc. Motyvus supranti ne tik is zodziu. As baigiu aiskinti ar net nepradedu, jei matau, kad zmogus manes negirdi/nesiklauso/nesupranta. Na, laiko gaisymas gi... smile

60

Re: Kai jis išeina nebyliai.

Atleisti ir paleisti, teskrenda su veju...:::008