61

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

kai antra puse jau tapo tavo antru smegenu pusrutuliu sunku kazka sau neatleist.iskyla sizofrenijos pavojus.

62

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

Niekada nevelu pradeti viska nuo pradziu, zingsnelis po zingsneli...

63

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

Marina parašė:

Niekada nevelu pradeti viska nuo pradziu, zingsnelis po zingsneli...

pradejus is naujo viskas pasikartos.kas nenori svarstyti klausimo apie atleidima pirmas turi nusideti tai gyvenimo desnis.

64

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

neistikimybes!

65

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

Replk.Gluspetriui : Niekas nesikartoja, kaip ir i ta pacia upe neibrisi, nebent tik taip isivaizduosi...

66

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

Marina parašė:

Replk.Gluspetriui : Niekas nesikartoja, kaip ir i ta pacia upe neibrisi, nebent tik taip isivaizduosi...

i ta pacia ne,i kita,juk kita tokia ypatinga.iki tol kol i kita ypatinga neibrisi.

67

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

Visiskai teisingai...Viskas ypatinga, bet man ne visko reikia...

68

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

ir kaip zinot ko reikia?pazvejojus vienoje upeje kazkaip nelabai kimba o va kitoje zuvu gausybe,nes visada geriau ten kur musu nera ir taip begalo.

69

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

Reikia ismokti isgirst save...Tai nelengva ir ne visada norisi, nes gali pajausti savyje lb.skaudziu dalyku ir tam reikia drasos. Lengviausia griebti telefona ar komp.ir bla, bla...STOP , sakai sau!!! Ko as noriu? Pasedek ramiai bent 5min.ar pastovek, paziurek per langa ar i dangu...Ir anksciau ar veliau suzinai...Na, o godumas, tai jau yda...Reikia laiku sustoti, arba gyvenimas sustabdo...
Ir kai supranti, kad busi cia, zemeje nuo-iki, kai ivertini savo galimybes, tai tada supranti, kad visiems ,,be galo,,buna ir galas, butent, kai suzinai, kad gerai, kur musu nera...Tuomet, bent trumpam suzinai, ko istikruju nori ir sieki...Klumpi ir vel stojiesi, kaip banaliai tai skambetu, bet, tai teisinga...Ir taip tesiasi kol gyvi...Nuostabu, jeigu kas  istiesia ranka atsiremti...O buna, kaip toj dainoj: ,,Tu man atleisk, nepastebejau, kad su tavim kartu einu..."

70

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

jeigu trusiku nesikeistu

71

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

save pastebeti niekam nereikia,tuo labiau pripazinti kad esi paskutinis sliuzas,geriau per upes ir upelius braidzioti.smagiau,naudingiau....

72

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

P.S.Cia buvo replk. i ,,kaip zinot, ko reikia?"Jeigu zmogus mano, kad jis,, paskutins sliuzas", tai - arba jam taip patogu, nes as, atseit kiaule ir galiu kiaulint...arba gyvena su lb.zema saviverte...Jeigu nieko nedarom, tai anksciau ar veliau su smugiu teskiames i dugna ir, arba atsipeikejam ir kylam arba zombejam...

73

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

gerai kad supranti,jog esi sliuzas reikia suprasti bet nepasiduoti.dauguma pasiduoda,niekas neis nenaudingu sunkiu ir net zeminamu keliu.kur objektyvi savivertes liniuote?reiktu pasimatuoti.o del zinot koreikia tai sunku pasakyt kokio reikia praktiskai neimanoma.

74

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

Sunkiausia, manau NUSTOT MELUOTI  SAU. Nuo to reiketu viska ir naujai pradeti...Mokintis nemeluot...Priesingu atveju destrukcija neisvengiama, o gyvenimas poroje anksciau ar veliau patiria fiasko...Tik laiko klausimas, kuo labiau atideliojam, tuo blogiau abiems pusems...

75

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

taigi.ko neatleistum?

76

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

Marina parašė:

Sunkiausia, manau NUSTOT MELUOTI  SAU. Nuo to reiketu viska ir naujai pradeti...Mokintis nemeluot...Priesingu atveju destrukcija neisvengiama, o gyvenimas poroje anksciau ar veliau patiria fiasko...Tik laiko klausimas, kuo labiau atideliojam, tuo blogiau abiems pusems...

melavimas sau => pasiteisinimai sau
pasiteisinimai sau => sedejimas toje pacioje savo duobeje
o cia kalbama apie asmeni kaip save pati kad tobulejimo nera ir jo reikia, ar kaip apie pora V+M santykiuose ???

77

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

Galiu viesai pasakyti, kad man dabar jau lengva atleisti kitiems, nes pagaliau suvokiau, kad kitas elgiasi taip, kaip jam reikia ir kvaila reikalauti, kad jis elgtusi taip, kaip man reikia...Taigi, neatleisti butu kvaila...Jeigu zmogui reikia mano atleidimo, tai tebunie...Pvz.praso mirdamas, nors anksciau to neprase...Svarbiausia ir sunkiausia yra atleisti sau...Esu linkusi save kaltinti ir neatleisti, bet geriau veliau, negu niekad, taigi,manau ismokau atleisti ir sau. Visi turim teise klysti, buti laisvi ir eiti savo keliais. Jeigu atsiranda bendrakeleivis, malonus, paslaugus ir atsidaves, bet ismintingas, tai tikra Dievo dovana ir, jeigu musu keliai issiskiria, tai ir tebunie...Tuo nei mano, nei jo kelias nesibaigia...

78

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

P.S.O poroje reikia kalbetis be baimes ir melo visais klausimais, sakyti vienas kitam tiesa, kokia karti ji bebutu, ir ieskoti iseities abiems, duoti vienas kitam laiko ir erdves pagalvoti ir apsispresti, nebijoti klysti...Tada atsisijoja grudai nuo pelu...

79 (redagavo Valdas 2016-12-09 16:35)

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

Antrai pusei atleisti nieko nereikia. smile

Atleidimų reikia tik ne antroms pusėms. smile

Nes netinka. smile

80

Re: Ko neatleistumete antrai pusei?

To, kas įskaudintų. Su amžiumi įvairių situacijų vertinimas kinta. Bet! Antra pusė, mylintis žmogus žino kas skaudina labiausiai. Jeigu ne-prasta tarpusavio komunikacija. Vien žo, vienareikšmiškai atsakyti sunku. Priklauso nuo daug ko.