1

Tema: Kūryba ar kažkas panašaus

Sveiki,

Po ilgo laiko sesė įkalbėjo ir mane pasidalinti su kitais žmonėmis sava kūryba, tad tą ir mėginu padaryti, galbūt kam nors tai patiks, galbūt kas nors to net ir nemėgs, o gal ir sakys, kad tai yra visiška nesąmonė, tačiau juk kiekvienas žmogus skirtingai viską priima, tad tai yra normalu, tad tikiuosi, jog kam nors iš jūsų tai patiks ir prisijungsite prie šios idėjos, bei taip pagelbėsite man tobulėti toliau šioje srityje. Tad ačiū už jūsų dėmesį :)

https://www.facebook.com/Misteris-tyla-1093581960714009/

2

Re: Kūryba ar kažkas panašaus

cia  eilerascius rasai? labai daug merginu vaikysteje ir jaunysteje raso eilerascius. arba savo dienorascius raso. nezinau kodel butent merginos tom uzsiima o vaikinai kazkaip nelabai raso. gal todel kad pas merginas jausmu per daug ir jos tiesiog nezino kaip islieti savo jausmus tai islieja ant popieriaus. jeigu paanalizuoti eilerasciu temas tai pas visos merginos raso apie ta pati: dazniausiai apie nelaiminga meile, kartais tiesiog raso pamastymus apie gyvenimo prasme arba siaip apie koki nors ivyki is savo gyvenimo. kadangi asmeniskai taves nepazistu todel negaliu detaliau paanalizuoti eilerasciu tekstus. bet galiu pasakyti kad merginos eilerasciai tai puikus informacijos saltinis vaikinams. nes savo kuryboje mergina gali taip giliai atsiskleisti kaip niekada neatsiskleis tiesiogiai bendraujant. todel jeigu susipazinot su mergina rasancia eilerascius paanalizuokit apie ka jinai raso ir palyginkite jos tekstus su realiais ivykiais jos gyvenime. galima labai daug informacijos suzinoti apie jos buvusia meile apie jos santykius apie jos svajones o jau kaip jus sita informacija panaudosite cia jau jusu reikalas. todel as ziuriu i eilerascius ne kaip i kuryba o kaip i informacijos saltini kaip i galimybe isibrauti labai gyliai i pacia merginos siela ir ten prisidirbti. stai toks ciniskas mano poziuris

3

Re: Kūryba ar kažkas panašaus

taip pat jei jau labai gyliai paanalizuoti eilerasciu tekstus is ten galima istraukti taip vadinamus raktinius zodzius tai yra zodzius kurie labai paveikia zmogu arba kurie zmogaus pasamoneje siejasi su romantiskais ivykiais. ir naudojant tuos zodzius savo kalboje jau gali paveikti zmogu tai gaunasi kaip neurolingvistinis programavimas

4

Re: Kūryba ar kažkas panašaus

Tyla parašė:

Sveiki,

Po ilgo laiko sesė įkalbėjo ir mane pasidalinti su kitais žmonėmis sava kūryba, tad tą ir mėginu padaryti, galbūt kam nors tai patiks, galbūt kas nors to net ir nemėgs, o gal ir sakys, kad tai yra visiška nesąmonė, tačiau juk kiekvienas žmogus skirtingai viską priima, tad tai yra normalu, tad tikiuosi, jog kam nors iš jūsų tai patiks ir prisijungsite prie šios idėjos, bei taip pagelbėsite man tobulėti toliau šioje srityje. Tad ačiū už jūsų dėmesį smile

https://www.facebook.com/Misteris-tyla-1093581960714009/

Paskaičiau eiles. Sveikinu ir džiaugiuosi, Nuostabu. Ačiū.