21

Re: kaip linksmintis neiseinant is namu

Vykintas, 14 parašė:

negal but  tep as vesa laika sneku

Nu tikrai pasimokinti rasyti reiktu, nes nesupratau ka cia norejai pasakyti big_smile

22

Re: kaip linksmintis neiseinant is namu

arba ismok lietuviskai kalbet....

23

Re: kaip linksmintis neiseinant is namu

jai norit galiu rasyt lietuviskai bet levai skamba

24

Re: kaip linksmintis neiseinant is namu

mmm...cia tai zinau kaip namuose nuobodu ir pati laika stumiu su muzika ar ka nors darydama,piesdama,drabuzius puosdama uzrasais ar piesiniais...ai kai norii ali daug ka sugalvoti bunant namuose

25

Re: kaip linksmintis neiseinant is namu

Kadangi po mano balkonu budavo maisto prekiu parduotuve (pirmama aukste) ir i ja vaiksciodavo zmones nuolat tai kai buvau daug mazesne pririsdavau prie siulo netikra piniga ir leisdavau ant parduotuves laiptu tongue ojj prisizvengdavau kaip pasiutus...zmones tik eina,pasilenkia,capt- bando paciupt o as tik tympt siula ;D;D ir tada jablynksht ant grindu ir zvengiu susiriesdama ;D;D pamegink big_smile~

26

Re: kaip linksmintis neiseinant is namu

Rolandas, 23 parašė:
Vykintas, 14 parašė:

negal but  tep as vesa laika sneku

Nu tikrai pasimokinti rasyti reiktu, nes nesupratau ka cia norejai pasakyti big_smile

taigi cia zemaitiskai, gerai varo tas berniuks,man patinka ta kalba ju tokia idomi..kol isgirsti ka tau pasake:)

27

Re: kaip linksmintis neiseinant is namu

Tai beveik viska gali padaryti viena, bet kai mylimas zmogus salia tai daug linksmiau!!!!  o ka tau patinka daryti su vaikinais?

28

Re: kaip linksmintis neiseinant is namu

Pasikviesk draugu,klasioku i svecius