1

Tema: Pasimatymu fail

Papasakokit apie savo pasimatymų failus arba keistus nutikimus ir visokius  neįprastus pasimatymus

2

Re: Pasimatymu fail

O argi buna iprastu pasimatymu ?

3

Re: Pasimatymu fail

jau kazkur panasi tema buvo) tiesiog tingiu pasakoti nes tada reikes nupasakoti visa pasimatyma prirasyti daug teksto ir tai uzims daug laiko. be to pasimatymas tai kazkas labai asmenisko ir nematau prasmes dalintis asmeniniais ispudziais su man visiskai nepazistamais zmonemis

4

Re: Pasimatymu fail

Marina I parašė:

O argi buna iprastu pasimatymu ?

buna) dauguma pasimatymu vyksta pagal iprasta scenariju: susitikimas gatveje pasivaiksciojimas paskui pokalbis kavineje ir pasimatymo pabaiga. dauguma zmoniu yra panasus tarpusavyje. zmoniu  psichotipu nera taip daug. todel jeigu daznai vaiksciosi i pasimatymus tai jie taps iprasti. uztenka persimesti keliais klausimais su mergina kad nustatyti kuriam socialiniam sluoksniui ji priklauso ir toliau darosi nuobodu

5

Re: Pasimatymu fail

Konstantinas parašė:

uztenka persimesti keliais klausimais su mergina kad nustatyti kuriam socialiniam sluoksniui ji priklauso ir toliau darosi nuobodu

turiu idėją - o jeigu nueitumei į pasimatymą su nebyle? smile

6 (redagavo Valdas 2017-02-14 22:27)

Re: Pasimatymu fail

Kažkada galvojau, kad būtų puiku bendrauti ir gyventi su nebyle, nes ji nepis.tų proto. Bet kurį laiką stebėjęs jas, supratau, kad trūktų kalbėjimo. Bet būtų įdomu pasimylėti su ja.

7

Re: Pasimatymu fail

Valdas parašė:

Kažkada galvojau, kad būtų puiku bendrauti ir gyventi su nebyle, nes ji nepis.tų proto. Bet kurį laiką stebėjęs jas, supratau, kad trūktų kalbėjimo. Bet būtų įdomu pasimylėti su ja.

ir šiuo atveju yra išeitis - lai ji bus užsienietė, nemokanti jums suprantamos kalbos. Galės šnekėti į valias smile Na, o jei bus noro - toks jos kalbėjimas bus panašus į rebusą - bandysite atspėti, ką reiškia atskiri žodžiai, kokia sakinio struktūra ir pan.
Be abejo, jei ji bus iš kokios nors vargingos šalies - jaus dėkingumą (arba bent tokia apsimes). Tikiuosi, azijiečių moterų klastai nepasiduosite.

8 (redagavo Valdas 2017-02-15 01:00)

Re: Pasimatymu fail

Ne, tai netinka. Ji turi būti protinga, ir aš turiu suprasti, ką ji kalba. Jei norėčiau paklausyti vargingų gyvūnų nesuprantamų garsų - įsijungčiau šimpanzes ir gorilas.

Azijietės klastingos? Kam? Negram? Indam?

9

Re: Pasimatymu fail

Marina I parašė:

O argi buna iprastu pasimatymu ?

manau jo

10

Re: Pasimatymu fail

Nieko nera blogesnio uz nuobodzia rutina...:::008

11

Re: Pasimatymu fail

karta parduotuvej kasoj pamaciau uzrasa, kad kasininke yra kurcia. tokia visai nieko mergina.. zodziu..pamirksejau.. pazagsejau.. bandziau kazka pasakyti jos kalba, nors iki siol nelabai moku.. ir rezultate gavosi visai neblogas vakaras smile isivaizduokit, nebuvo jokio kalbos barjero smile net gaila, kad as tam mieste buvau tiesiog uzklydelis, iki siol norisi gryzti i ta parduotuve

12

Re: Pasimatymu fail

Anna parašė:
Konstantinas parašė:

uztenka persimesti keliais klausimais su mergina kad nustatyti kuriam socialiniam sluoksniui ji priklauso ir toliau darosi nuobodu

turiu idėją - o jeigu nueitumei į pasimatymą su nebyle? smile

bendrautume rastu)

13

Re: Pasimatymu fail

Ach, Konstantinai,
gerb. Antanas Patamsis ir be rašto bei socialinio sluoksnio identifikavimo apturėjo puikų vakarą. Nors... gal ir ne tokį puikų, jei mieste tame neliko... Nors... dar laiko turi ten sugrįžti, jei iki dabar prisimena ir vėlų vakarą švelniai apie tai prisipažįsta:)

14

Re: Pasimatymu fail

Valdas parašė:

Ne, tai netinka. Ji turi būti protinga, ir aš turiu suprasti, ką ji kalba. Jei norėčiau paklausyti vargingų gyvūnų nesuprantamų garsų - įsijungčiau šimpanzes ir gorilas.

Azijietės klastingos? Kam? Negram? Indam?


azijietes bus auksines, bet vos susituokus+susilaukus, taps saltos, piktos, niurzgios.

Neberupesi tiek big_smile

daznai azijoje ir vyras, ir moteris; - abu turi meiluziu. Kartu siaip gyvena, nes susirase big_smile

15

Re: Pasimatymu fail

Nepataikot i tema. Idomus prisiminimas kai nepazistama mergina dare mineta, po visko atsiprase, kad truputi sloguoja ir negalejo parodyti visko ka moka. Vos nesusizvengiau.

16 (redagavo Kęstas 2017-02-16 17:10)

Re: Pasimatymu fail

Konstantinas parašė:
Marina I parašė:

O argi buna iprastu pasimatymu ?

buna) dauguma pasimatymu vyksta pagal iprasta scenariju: susitikimas gatveje pasivaiksciojimas paskui pokalbis kavineje ir pasimatymo pabaiga. dauguma zmoniu yra panasus tarpusavyje. zmoniu  psichotipu nera taip daug. todel jeigu daznai vaiksciosi i pasimatymus tai jie taps iprasti. uztenka persimesti keliais klausimais su mergina kad nustatyti kuriam socialiniam sluoksniui ji priklauso ir toliau darosi nuobodu

Geriausi pasimatymai vyksta tada, kai tu apie juos negalvoji ir net neįtari, kad jie vyksta. smile Pvz., nutinka taip, kad kažkaip atrandi bendrą kalbą su kokia nors mergina. Bet tu nežiūri į ją kaip į tą vienintelę merginą ir nepuoselėji jokios bendros ateities, o tiesiog džiaugiesi atradęs tokią draugę. Tiesiog draugę. smile Laikas nuo laiko kažkur susitinkat, kažką nuveikiat, kažkur sudalyvaujat ar tiesiog prie progos pasikalbat, pasipasakojat, ir kiekvieną kartą tarp jūsų vyksta labai subtilus susiderinimas. Ir be jokių specialių pasimatymų, be jokių didelių pastangų kažkuriuo metu jums viskas tampa aišku. smile Toks yra natūralus kelias, kuris arba nuveda į suartėjimą arba ne. O tie visi pasimatymai, kurie iš tikrųjų atrodo kaip pasimatymai... aš jais netikiu. smile  Viską suveda arba išskiria natūrali gyvenimo tėkmė.

17

Re: Pasimatymu fail

hmmm... vis svarsčiau, apie kurį pasimatymą galima būtų papasakoti, kad būtų korektiška.

taigi, bendri pažįstami vienam vyrui, kuris "eina dvasiniu keliu ir ieško atitinkamos moters" parekomendavo mane (kur pažįstamų buvo protas, neįsivaizduoju, bet gal jau visos aplinkos moters buvo pratestuotos).
taigi, susitinkame šeštadienį, vidurdienį. taip, iškart padovanojo gėlių, labai gražu, tuomet pasiūlė pavaikščioti po parką ir pasikalbėti. Labai gražu. Ypač - žiemą, šalčio dvidešimt laipsnių, sniego - dvidešimt centimetrų. Na, mano aukštakulniai ir ilgi sijonai dar ne to matę, nors galėjo visgi įspėti.
Žmogus įdomus. Tikrai. Moka pasakoti, o ypač save pateikti. Na, per pusvalandį sušalau, batai permirko, kol atėjom iki vartų parko - atšilau. O vyrukas jau pavargo (eiti dvasiniu keliu - viena, o eiti pusantros valandos per sniegą - čia jau fizinis kelias). Sako - ach, gal pavargai? Čia ir išlindo mano charakteris - paprašiau dar vieną ratą apsukti. Malačius, dantis sukando, bet ėjo. O aš iki dabar atsimenu, kaip gražu miške saulėtą šaltą žiemos dieną (čia be ironijos).
Išpasakojo, ką valgo ir kaip. Paprastai tariant - nieko, tik kelias virtas bulves per dieną. Bet iki dabar atsimenu, su kokia pavydžia intonacija atsisveikindamas pasakė - tau gerai, grįši namo, kaip visi žmonės išsikepsi kepsnį, sočiai pavalgysi, o aš - aš tobulėju, todėl negaliu sau to leisti, grįšiu namo ir dirbsiu, mąstysiu, o tu - leisi sau pailsėti. Ne, tai ne... Gal tai buvo kokia nors užuomina, bet vyrų žodžius paprastai suprantu tiesiogiai. Taigi, pasirodžiau labai nedvasinga moterimi, nes grįžusi namo išgėriau ne tik arbatos smile O atsisakyti vėl ir vėl susitikti buvo labai paprasta - peršalau parke, sergu smile Sunkus tas tobulėjimas, kai jauti pareigą prikišti tiems, kurie nenori tobulėti taip kaip tu...

18

Re: Pasimatymu fail

Anna parašė:

hmmm... vis svarsčiau, apie kurį pasimatymą galima būtų papasakoti, kad būtų korektiška.

taigi, bendri pažįstami vienam vyrui, kuris "eina dvasiniu keliu ir ieško atitinkamos moters" parekomendavo mane (kur pažįstamų buvo protas, neįsivaizduoju, bet gal jau visos aplinkos moters buvo pratestuotos).
taigi, susitinkame šeštadienį, vidurdienį. taip, iškart padovanojo gėlių, labai gražu, tuomet pasiūlė pavaikščioti po parką ir pasikalbėti. Labai gražu. Ypač - žiemą, šalčio dvidešimt laipsnių, sniego - dvidešimt centimetrų. Na, mano aukštakulniai ir ilgi sijonai dar ne to matę, nors galėjo visgi įspėti.
Žmogus įdomus. Tikrai. Moka pasakoti, o ypač save pateikti. Na, per pusvalandį sušalau, batai permirko, kol atėjom iki vartų parko - atšilau. O vyrukas jau pavargo (eiti dvasiniu keliu - viena, o eiti pusantros valandos per sniegą - čia jau fizinis kelias). Sako - ach, gal pavargai? Čia ir išlindo mano charakteris - paprašiau dar vieną ratą apsukti. Malačius, dantis sukando, bet ėjo. O aš iki dabar atsimenu, kaip gražu miške saulėtą šaltą žiemos dieną (čia be ironijos).
Išpasakojo, ką valgo ir kaip. Paprastai tariant - nieko, tik kelias virtas bulves per dieną. Bet iki dabar atsimenu, su kokia pavydžia intonacija atsisveikindamas pasakė - tau gerai, grįši namo, kaip visi žmonės išsikepsi kepsnį, sočiai pavalgysi, o aš - aš tobulėju, todėl negaliu sau to leisti, grįšiu namo ir dirbsiu, mąstysiu, o tu - leisi sau pailsėti. Ne, tai ne... Gal tai buvo kokia nors užuomina, bet vyrų žodžius paprastai suprantu tiesiogiai. Taigi, pasirodžiau labai nedvasinga moterimi, nes grįžusi namo išgėriau ne tik arbatos smile O atsisakyti vėl ir vėl susitikti buvo labai paprasta - peršalau parke, sergu smile Sunkus tas tobulėjimas, kai jauti pareigą prikišti tiems, kurie nenori tobulėti taip kaip tu...

as tau siulyciau vengti zmoniu kurie keistai maitinasi. visokie vegetarai siaip zmones skaicuojantys kalorijas kurie valgo po viena bulvyte per diena jie man keisti atrodo) kitas klausimas jei vyrukas nesugeba 3 km per 20 cm sniego sluoksni nueiti ar jis bus pajegus lovoje ir ar jis bus naudingas ukyje?) apie savo pasimatymus galiu papasakoti bet tik privaciai ir tik isrinktosioms moterims) taip pat jeigu norite pasimatyma nakti miske prie lauzo galite kreiptis)