1

Tema: Juodi batai - tik su kostiumu?

Vakar su draugu diskutavom apie apranga. Zodziu sako juodi batai tai kaimietiska prie dzinsu. Man juodi batai atrodo universalus - visur tinkantys.

Siaip as visad labiau ziuriu i praktiskuma nei i mada.

Bet jei tai labai svarbus dalykas, tada biski pagalvoju ir apie mada.

Kostiuma uzsivelku super retai. Kai ejau i vestuves apsivilkau, o pries tai paskutini karta buvau apsivilkes kai baigiau mokykla. Tai ka, db 10 metu juodi batai man turetu stovet? smile

Kaip tada su zieminiais batais-  jie buna juodi arba rudi paprastai. Kaip prie melynu dzinsu jie tada tiks?

Gal cia tik tu paciu didiziausiu mados zinovu ismislas, kuris nebutinas praktikoje?

2

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

Darius parašė:

Vakar su draugu diskutavom apie apranga. Zodziu sako juodi batai tai kaimietiska prie dzinsu. Man juodi batai atrodo universalus - visur tinkantys.

Siaip as visad labiau ziuriu i praktiskuma nei i mada.

Bet jei tai labai svarbus dalykas, tada biski pagalvoju ir apie mada.

Kostiuma uzsivelku super retai. Kai ejau i vestuves apsivilkau, o pries tai paskutini karta buvau apsivilkes kai baigiau mokykla. Tai ka, db 10 metu juodi batai man turetu stovet? smile

Kaip tada su zieminiais batais-  jie buna juodi arba rudi paprastai. Kaip prie melynu dzinsu jie tada tiks?

Gal cia tik tu paciu didiziausiu mados zinovu ismislas, kuris nebutinas praktikoje?

reikia lauzyti stereotipus ir rengtis kaip nori. daznai per festivalius matau kai atvaro koks veikejas su sortais ir su kostiumu arba su kostiuminem kelnem ir pusiau apsinuogines) juodus batus nesioju ir prie dzinsu ir prie sviesiu kelniu o tamsiu isvis neturiu. va nusipirkau second hande sviesias kelnes uz 3 eurus ir baltus marskinelius uz 1 eura prie ju paemiau dvieju metu senumo apdulkejusius juodus batus lakierkas nusivaliau dulkes isblizginau ir nuvariau i oficialu verslo susitikima ir visai normaliai atrodziau)

3

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

tuoj i sita tema ateis OLA ir prades aiskinti kad esu apkiautes apsileides nemoku stilingai apsirengti ir sudominti tikra moteri) as net nujauciu kad jinai butent taip ir sakys

4 (redagavo Darius 2015-08-29 13:07)

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

Konstantinas parašė:

tuoj i sita tema ateis OLA ir prades aiskinti kad esu apkiautes apsileides nemoku stilingai apsirengti ir sudominti tikra moteri) as net nujauciu kad jinai butent taip ir sakys

big_smile as sutinku su tavo nuomone smile zodziu dar kiek esu is tavo pasisakymu girdejes kad moteris sudomini, vadinas tavo stilius yra tam tinkamas smile o jei kazkokiai nepatiks tai nebutina kiekviena sudomint smile

nu tik tikiuos kad neapkiautusias moteris sudomini smile

5

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

Darius parašė:

Vakar su draugu diskutavom apie apranga. Zodziu sako juodi batai tai kaimietiska prie dzinsu. Man juodi batai atrodo universalus - visur tinkantys.

Siaip as visad labiau ziuriu i praktiskuma nei i mada.

Bet jei tai labai svarbus dalykas, tada biski pagalvoju ir apie mada.

Kostiuma uzsivelku super retai. Kai ejau i vestuves apsivilkau, o pries tai paskutini karta buvau apsivilkes kai baigiau mokykla. Tai ka, db 10 metu juodi batai man turetu stovet? smile

Kaip tada su zieminiais batais-  jie buna juodi arba rudi paprastai. Kaip prie melynu dzinsu jie tada tiks?

Gal cia tik tu paciu didiziausiu mados zinovu ismislas, kuris nebutinas praktikoje?

Krc. Jei batai normalus, ir dzinsai normalus, tai kaip gali but kaimietiska? Tada as turtingas kaimietis, kodel jus klausiat apie mada? Mada- tai tas, kas jum patinka, niekas neturi to diktuot, juk jus patys sau seimininkai smile

6

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

Darius parašė:
Konstantinas parašė:

tuoj i sita tema ateis OLA ir prades aiskinti kad esu apkiautes apsileides nemoku stilingai apsirengti ir sudominti tikra moteri) as net nujauciu kad jinai butent taip ir sakys

big_smile as sutinku su tavo nuomone smile zodziu dar kiek esu is tavo pasisakymu girdejes kad moteris sudomini, vadinas tavo stilius yra tam tinkamas smile o jei kazkokiai nepatiks tai nebutina kiekviena sudomint smile

nu tik tikiuos kad neapkiautusias moteris sudomini smile

nesu labai sekmingas pazintyse su moterimi. as irgi turiu savo trukumu ir privalumu ir jas realistiskai suvokiu. kai kurias sudominu kai kurios dingsta su kai kuriom flirtavimas nutruksta kai jau nedaug liko iki sekmingos pabaigos. cia kaip zvejyba) kartais suzvejoji stambia zuvi o kartais grizti namo tusciomis rankomis) beje su paskutine mergina santykiai del to ir nutruko kad per daug kritikavo mano aprangos stiliu) o as negaliu visa diena vaikstineti po Akropoli ir ieskoti tenai prabangiausiu prekes zenklu vardinius rubus) tiesiog gaila laiko o merginoms pasishopinti tai pramoga paskui ziuri kokio prekes zenklo ant taves rubai) be to galima juk zaveti mergina ne tik rubais o savo bendravimu nuosirdziu susidomejimu jos asmenybe) vien tik bendraujant gali sudominti kai jinai taves net niekad nemate) bet rubus pirkti tikrai reikes nes arteja ziemos sezonas. vasara uztenka kelniu ir marskineliu ir gali normaliai atrodyti o ziema jau is second hendo nenusipirksi zieminiu rubu ir zieminiai rubai brangiau kainuoja tai vis tiek reikes eiti i taip nemegstama akropoli ir ieskoti sau rubu. dar planuoju darba keisti irgi reikes solidziau atrodyti kad i pokalbius pavaikscioti. dar nuo siu metu esu juridinis asmuo tai teisinis statusas irgi ipareiguoja solidziau apsirengti todel teks pamirsti sortus maikute ir kedus ir vis dazniau rodytis viesumoje baltais marskineliais bei kalbeti protingom frazem)

7

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

ziemai ne drabuzius reikia pirkti, o i pietus vaziuoti gyventi su tais paciais dzinsais ir marskineliais

8

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

juodi batai!!! tai kad pas visus juodi batai-tik klausimas ar batu nosis keturkampa,ar uzsirietus,ar jie lakiniai,ar sportinio stiliaus.....zodziu-mano nuomone-jei vyras nestiliovas,jis ir santykiuose 0.

9

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

Juodi batai... Jei pagal etiketa jie ir turi buti tamsesni buti... Na bet kadangi 21 amzius galima ir zydrus batus zinoma devetis ir tai tipo bus norma...
Dariau nesuk sau galvos jei tik nesi koks vakareliu litas apie kurios kasdien purvasklaida paiso...

10

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

Antanas Patamsis parašė:

ziemai ne drabuzius reikia pirkti, o i pietus vaziuoti gyventi su tais paciais dzinsais ir marskineliais

Antanai ten kur tu siulai su dzinsais per karsta... Ten trumpikiu ir markineliu uztenka, zinoma jei nesiruosi eiti i renginius kuriuose galioja dress code...

11

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

Čia jeigu kalbam apie "lakierkas", tai tada taip, pagrinde tik prie kostiumo. Arba dar yra "office casual" kelnės. Labai panašios į kostiumines, bet arčiau prie džinsinės medžiagos tokios. Prie tų manau irgi tiktų, jei nėra blizgūs. O daugiau visų kitų tipų juodi batai tinka praktiškai prie bet kokios aprangos. Gal svarbiau tik batų tipą pritaikyti prie atitinkamos aprangos. Tarkim, juodi sportbačiai gal nelabai derės prie juodo kostiumo. Arba juodi kostiuminiai batai, kad ir neblizgūs, prie sportinės aprangos. smile Na, čia truputį išpūčiau su tokiais palyginimais. big_smile Šiaip juodi batai gan universalūs, prie bet kokių džinsų tinka, prie šortų irgi. Tik, kaip ir minėjau, batų tipą prie aprangos tipo priderinti reiktų. smile

12 (redagavo Darius 2015-08-30 00:11)

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

as kurdamas tema ir turejau galvoj lakuotus batus smile

beje su paskutine mergina santykiai del to ir nutruko kad per daug kritikavo mano aprangos stiliu)

siaip tai apranga manau vienas paprastesniu budu pakelt savo verte rinkoje kad ir nedaug, tai kai pagalvoji, gal reik ir naudotis smile

13

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

nėra nieko baisiau už lakierkas ir tokius asmenis, kurie apie kitą asmenį sprendžia pagal tai kaip jis apsirengęs ar apsiavęs :::a57.

14

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

viskas priklauso nuo to KAS apsiavęs batus 9tas pats tinka - kas apsivilkęs (-usi) suknelę, kas užsisegęs (-usi) grandinėlę, kas užsidėjęs(-usi) skrybėlę).
jei asmenybė yra ryški, su SAVO stiliaus pajutimu, nuomone ir pan., su aukšta saviverte - gali nors ir į maišą įlįsti - atrodys stilingai ir patraukliai. tai žmonės, kurie puošia drabužius ir patys kuria stilių, o ne atvirkščiai.
jeigu žmogaus kaip asmenybės - visiškas nulis, tuomet be madimgų apdarų, be jam tinkančio stiliaus - niekaip...
na, o jei žmogus normalus - taisyklių prisilaikymas, mados sekimas, stilingų aksesuarų parinkimas - jam suteiks daug šarmo ir patrauklumo, bei didžiajai daliai visuomenei, taip apsirengusi vidutinybė (gerąja to žodžio prasme - normalus žmogus) - atrodys puikiai ir sulauks pasisekimo bei pripažinimo smile

akį rėžia neprižiūrėti batai. nunešioti. arba - pernelyg išcackinti. pvz. - jei su išblizgintomis lakierkomis vyras eina per kaimą jas labai saugodamas. ir pagarbos sulauks tas vyras, kuris su lakierkomis ir šviesiomis kelnėmis per kaimą eis nesureikšmindamas batų ir kelnių. o jeigu dar per balą perneš moterį su lakiniais batukais, taip išsipurvindamas iki kelių - jam atiteks laurų vainikas smile
nes nieko nėra baisiau, jei vyrui jo paties išvaizda yra svarbesnė už moters išvaizdą... ir či ajau nepadės joks prekės ženklas...

15

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

as kaime vvaiksciodavau su juodais batais su dzinsais ir daug kas taip.

vilniuj dar irgi, bet veliau draugas sako kad tik lenkai taip vaiksto. nu tai db stovi mano juodi batai, juk as lietuvis smile

o ir sandalu kad su kojinem negaliu nesiot lb gaila, tipo geriayu ka kojos sunta bet mistiskai grazu kitiem

16

Re: Juodi batai - tik su kostiumu?

Kvaila tema.