1

Tema: Nauja pradzia

Ar kas is Jusu nori pokyciu, bet nezino nuo ko pradeti, kur kreiptis, neturi pazystamu, motyvacijos? Nusprendziau padeti kazkam igyvendinti savo tikslus, gyvenu uzsienyje, galeciau apgyvendinti zmogu kuriam laikui pas save ir ne tik padeti rasti bet koki darba, o padeti pasiekti tai ko zmogus visad norejo, bet mane, kad tai nepasiekiama/neimanoma.

2

Re: Nauja pradzia

smagu girdeti kad tokiu zmoniu atsiranda
tik neaisku kokiu ketinimu vedinas nori kazkam padeti (o dazniausiai visi kazkokius tikslus/ketinimus turi)
Jei tikrai is gerumo nori kazkam padeti, tai buk pats atsargus, nes retai kurie zmones bus adekvatus tau.
Kiti netgi gali apsimesti pradzioje gerais, isileisi, o jie is leto knis tau duobe smile
nepasitikek kitais. Geru zmoniu siais laikais retenybe
o SIAIP idomi tavo istorija ko esi pats pasiekes ko negalejai pasiekti

3

Re: Nauja pradzia

MIELI ZMONES,BUKIT ATSARGUS, VISI PASIULYMAI "NEMOKAMAI NUSKRAIDINTI,RASTI DARBA,APGYVENDINTI' YRA PREKYBA ZMONEMIS DARBAS, NIEKAS NIEKADA SIAIP SAU NEPADEDA IR LINKIU NETIKETI TOKIOMIS PASAKOMIS, MILIJONAI ISTORIJU KAIP ISVEZA VYRUS,MOTERIS IR KAIP NEKALTI ZMONES PAKLIUNA I VERGOVE ARBA SUPJAUSTOMI ANT ORGANU. PO GRAZIA INTELIGENTISKA ISVAIZDA SLEPIASI ZVERIS ,KURIS GAUS ATITINKAMUS PROCENTUS NUO UZVERBUOTU ZMONIU SKAICIAUS. NIEKAS NIEKADA JUMS NEIESKOS DARBO,JUSU NEAPGYVENDINS IR NIEKAM JUS NEREIKALINGI ESAT ISKYRUS SAVO ARTIMIEM ZMONEM. TA BAIKA SU PAGALBA RASTI DARBA ATGYVENO PRIES SIMTA METU. PRASAU ,NEPASIGAUKIT,SKAITYKIT INFORMACIJA internete

4

Re: Nauja pradzia

Nepasitikek kitais sakai? Tai tiesiog gautusi uzburtas ratas, visi nepasitiki manimi ir as nepasitikiu visais. Ne. As tam ir parasiau, nes tikiu zmonemis (nezadu as savo viso gyvenimo ties riba del to pastatyti, zinau kas gali buti ir kiek galiu sau leisti, tokia rizika man tinka). Yra Tu geru zmoniu ir yra labai nemazai, tiesiog mazai kas tiki tuo gerumu. Skaitau gautus laiskus is nustebes esu, kiek zmoniu man iskarto uzklijavo apsisaukelio etikete smile

5

Re: Nauja pradzia

Mindaugas parašė:

Nepasitikek kitais sakai? Tai tiesiog gautusi uzburtas ratas, visi nepasitiki manimi ir as nepasitikiu visais. Ne. As tam ir parasiau, nes tikiu zmonemis (nezadu as savo viso gyvenimo ties riba del to pastatyti, zinau kas gali buti ir kiek galiu sau leisti, tokia rizika man tinka). Yra Tu geru zmoniu ir yra labai nemazai, tiesiog mazai kas tiki tuo gerumu. Skaitau gautus laiskus is nustebes esu, kiek zmoniu man iskarto uzklijavo apsisaukelio etikete smile


Avele apsimesti nereikia smile arba tu debilas arba slides nevaziuoja. NEREIKIA PASAKOTI BLEMBA TU PASAKU APIE GERUMA ,NESVILPK NESAMONIU, NE VAIKAS ESU ,KAD SUPRASTI KUOM JUS IR JUSU KOMANDA UZSIEMA. SUGALVOKIT KOKI KITA VERBAVIMO BUDA,NES ATRODOTE JAU JUOKINGAS, KAI KALBAT TOM PACIOM NUVALKIOTOM FRAZEM APIE APGYVENDINIMA IR SVAJOKIU SIEKIMA

6

Re: Nauja pradzia

Nu nežinau... kai Mindaugas pasisiūlė padėti, man tai pasirodė nuoširdu...

7

Re: Nauja pradzia

baisu kokie zmones naivus buna....

8

Re: Nauja pradzia

Mindaugas parašė:

Ar kas is Jusu nori pokyciu, bet nezino nuo ko pradeti, kur kreiptis, neturi pazystamu, motyvacijos? Nusprendziau padeti kazkam igyvendinti savo tikslus, gyvenu uzsienyje, galeciau apgyvendinti zmogu kuriam laikui pas save ir ne tik padeti rasti bet koki darba, o padeti pasiekti tai ko zmogus visad norejo, bet mane, kad tai nepasiekiama/neimanoma.

idomu kur jus buvote su jusu pasiulymais kai as valkatavau Londone ir meigojau ant grindu. o dabar kai issikapsciau tai pasipyle pasiulymai padeti) kur jus anksciau visi buvote? jeigu tikrai nori kazkam padeti eik parsivesk is gatves koki valkata duok jam pavalgyti padek dokumentus susitvarkyti va tada tikrai gera darba padarysi

9

Re: Nauja pradzia

nors gal ir gerai kad nori kietiems padeti juk kazkas turi gera darba daryti

10

Re: Nauja pradzia

Konstantinas parašė:
Mindaugas parašė:

Ar kas is Jusu nori pokyciu, bet nezino nuo ko pradeti, kur kreiptis, neturi pazystamu, motyvacijos? Nusprendziau padeti kazkam igyvendinti savo tikslus, gyvenu uzsienyje, galeciau apgyvendinti zmogu kuriam laikui pas save ir ne tik padeti rasti bet koki darba, o padeti pasiekti tai ko zmogus visad norejo, bet mane, kad tai nepasiekiama/neimanoma.

idomu kur jus buvote su jusu pasiulymais kai as valkatavau Londone ir meigojau ant grindu. o dabar kai issikapsciau tai pasipyle pasiulymai padeti) kur jus anksciau visi buvote? jeigu tikrai nori kazkam padeti eik parsivesk is gatves koki valkata duok jam pavalgyti padek dokumentus susitvarkyti va tada tikrai gera darba padarysi

Na matai, nezinai kur ir kada kas buna, kur ir kada kam kazko reikia. Beja as nesu motina terese, kad visus priimciau ir meile dalinciau. Manau atsiras kam reikia, kad ir patarimo, informacijos, kartais nukreipimas geru keliu yra daug daugiau, nei tiesiog davimas pinigu. Daug kas net nesupranta, kiek kartais nedaug reikia, kad zmogaus pasauli pakeisti 180 laipsniu (tu jei Londone gatveje buvai ir dabar prasimusei, manau pats zinai, kad reikia labai nedaug)

11

Re: Nauja pradzia

gal zmogus kursini raso, ir daro sociologini tyrima, kiek atsiras zmoniu norinciu i anglija.. big_smile

12

Re: Nauja pradzia

Vitalija parašė:

baisu kokie zmones naivus buna....

Jis čia buvo nuoširdus. smile

13

Re: Nauja pradzia

Mindaugas parašė:

Manau atsiras kam reikia, kad ir patarimo, informacijos, kartais nukreipimas geru keliu yra daug daugiau, nei tiesiog davimas pinigu.

gerai man reikia informacijos) padek UK suorganizuoti pasalpas arba stipendija kad moketu ilgalaikiai ir uz nieko neveikima) kad as buciau LT o ten gauciau pasalpas) galima ir bet kurioj kitoj salyje) as tada tau mokesiu procenta nuo apyvartos. procento dydis yra derybu klausimas. skelbimas rimtas

14

Re: Nauja pradzia

Konstantinas parašė:
Mindaugas parašė:

Manau atsiras kam reikia, kad ir patarimo, informacijos, kartais nukreipimas geru keliu yra daug daugiau, nei tiesiog davimas pinigu.

gerai man reikia informacijos) padek UK suorganizuoti pasalpas arba stipendija kad moketu ilgalaikiai ir uz nieko neveikima) kad as buciau LT o ten gauciau pasalpas) galima ir bet kurioj kitoj salyje) as tada tau mokesiu procenta nuo apyvartos. procento dydis yra derybu klausimas. skelbimas rimtas

Aš įsiterpsiu ne į savo reikalus, nes noriu atkreipti dėmesį, kad žmonės neskiria nuoširdumo nuo nenuoširdumo. Nes tavo skelbimas yra nerimtas. big_smile Tiesiog kai žmonės neskiria, kas yra nuoširdu, tada pradeda tuo žaisti ir iš jų pusės tai jau gaunasi nenuoširdu.

15

Re: Nauja pradzia

Mindaugas parašė:

Ar kas is Jusu nori pokyciu, bet nezino nuo ko pradeti, kur kreiptis, neturi pazystamu, motyvacijos? Nusprendziau padeti kazkam igyvendinti savo tikslus, gyvenu uzsienyje, galeciau apgyvendinti zmogu kuriam laikui pas save ir ne tik padeti rasti bet koki darba, o padeti pasiekti tai ko zmogus visad norejo, bet mane, kad tai nepasiekiama/neimanoma.

cia kazkas siule pagalba? gerai man reikia pagalbos ir as nezinau kur kreiptis.
reiskia situacija tokia. turiu saskaita angliskame banke ir saskaitoje 193 svarai. is UK isvaziavau 2012 metais kortelei baigesi galiojimas 2015 metais. visa si laika iki sios dienos as buvau pamirses apie angliska saskaita ir apie pinigus joje. dabar LT is bankomato bandziau isgryninti pinigus  bet raso kad korteles galiojimas pasibaiges kreipkites i ja isdavusi banka. prie internetines saskaitos prisijungti irgi negaliu raso kad neimanoma prisijungti. gali buti kad jau panaikino mano accounta del neaktyvumo. vaziuoti i UK del 193 svaru irgi neapsimoka. tai gal kas galetu padeti kaip bunant LT iskrapstyti pinigus is angliskos saskaitos?)

16

Re: Nauja pradzia

Tikriausiai jau iskrapste tuos pinigus...
Kas dar papasakos apie kokia nauja pradzia...?

17

Re: Nauja pradzia

ziurint filosofiskai nauja pradzia visada reiskia kazko pabaiga

18

Re: Nauja pradzia

Tai matyt tie pinigai pasbaige...:::045

19

Re: Nauja pradzia

Nauja Loterija big_smile big_smile

20

Re: Nauja pradzia

Mindaugas parašė:

Nepasitikek kitais sakai? Tai tiesiog gautusi uzburtas ratas, visi nepasitiki manimi ir as nepasitikiu visais. Ne. As tam ir parasiau, nes tikiu zmonemis (nezadu as savo viso gyvenimo ties riba del to pastatyti, zinau kas gali buti ir kiek galiu sau leisti, tokia rizika man tinka). Yra Tu geru zmoniu ir yra labai nemazai, tiesiog mazai kas tiki tuo gerumu. Skaitau gautus laiskus is nustebes esu, kiek zmoniu man iskarto uzklijavo apsisaukelio etikete smile

Kas apsaugos tave jei ne pats. Vyru gal maziau, bet kiek moteru parduodama, isprievartaujama ir nuzodoma.