21

Re: Automobilio svara

galima net gi išvesti taip - kas važinėja nešvariomis mašinomis, tie yra optimistai smile

22

Re: Automobilio svara

Anna parašė:

galima net gi išvesti taip - kas važinėja nešvariomis mašinomis, tie yra optimistai smile

Galima.Tik kazkodel daugumai moteru nesvarios masinytes su optimizmu nesirisa.Joms kazkodel atsiranda ne visai teigiamu asociaciju.Ir kodel taip?

23 (redagavo Anna 2017-02-07 16:16)

Re: Automobilio svara

gytis parašė:
Anna parašė:

galima net gi išvesti taip - kas važinėja nešvariomis mašinomis, tie yra optimistai smile

Galima.Tik kazkodel daugumai moteru nesvarios masinytes su optimizmu nesirisa.Joms kazkodel atsiranda ne visai teigiamu asociaciju.Ir kodel taip?

Gyti, viskas akivaizdu - kai MANO mašina nešvari, tai reiškia, kad aš arba optimistė, arba labai užsiėmusi. Kai KITO (S) mašina nešvari - nevala, tinginys (ė) ir šykštuolis (ė) smile
žmogiška smile

24

Re: Automobilio svara

isvedziojimu yra ivairiu) siaip svari masina siejama su ja vairuojancio zmogaus pedantiskumu ir perfekcionizmu. cia labaiu moteris valo isblizgina savo masina o vyrams svarbiau tecniniai dalykai kad masina butu tiesiog vaziuojanti o kad ten sluoksnis purvo ant kelbulo tai cia vairavimui netrukdo

25

Re: Automobilio svara

gytis parašė:
Anna parašė:

galima net gi išvesti taip - kas važinėja nešvariomis mašinomis, tie yra optimistai smile

Galima.Tik kazkodel daugumai moteru nesvarios masinytes su optimizmu nesirisa.Joms kazkodel atsiranda ne visai teigiamu asociaciju.Ir kodel taip?

as prisimenu nuvariau i pasimatyma pas mergina. visa diena ploviau ir blizginau masina issiurbiau salona viska prikvepinau kvepalais ir oro gaivikliais. perrinkau vaziuokle isipyliau pilna baka kuro. vezu as ta mergina po miesta kad ji nesusaltu o ji krapsto su ilgu lakuotu naguciu masinos veliurini salona ir sako kad cia salonas prasitrynes bloga masina ir visa kelia man priekaistavo su kokia bloga transporto priemone as ja vezu. klausiau as ilgai kentejau paskui truko kantrybe sustojau islaipinau as mergina stoteleje ir nuvaziavau savo keliais. ji paskui dar bande bendrauti bet as ja ignoravau.

26

Re: Automobilio svara

Anna parašė:

ir dar - mašinos negalima plauti prieš svarbią kelionę ar įvykį - taip nuplaunama sėkmė.

o jau tu prietaru kiek yra) as tikiu kad purvas ant masinos tai priminimas apie buvusias keliones ir nuvaziuotus kilometrus. kai masina truputi purvina tai matosi kad jinai vaziuojanti kad ji savo darbineje busenoje.
o del tu prietaru na yra prietaras kad lietus pries tolima kelione atnesa sekme. viena karta pasitvirtino. gali tiketi prietarais gali jais netiketi bet vaziuoti vis tiek reikia) viena karta tempiau su busu pilna priekaba kontrabandos i uzsieni ir juodas katinas kelia perbego tai tokia bloga nuojauta visa kelia buvo bet nusprendziau netiketi prietarais ir tiesiog vaziuoti. ir kaip tik kelione buvo sekminga) tai kad as netikiu jokiais prietarais as tiesiog vaziuoju

27

Re: Automobilio svara

kur patekau - kontrabandistas, švaruolis, džipistas, filosofas... ir aš, nešvariausios mašinos vairuotoja, prisipažįstu. kai turėjau baltą mašiną, būdavo momentų, kai naktį užbuksavus pievoje (reikėjo apvažiuoti per gilias keliuko balas), atvykdavau į darbą su purvo gumulais ant stogo. ir į pastabas išdidžiai atrėždavau - tegul visi mato, kokias kliūtis gali įveikti mano mažytė, tai ne jūsiškės, mieste ne ant kiekvieno bordiūro gali užvažiuoti. ech, buvo laikai. bagažinėje - atsargos visiems gyvenimo atvejams.

28

Re: Automobilio svara

I kokias plovyklas važiuojate kad jums isplautu mašiną

29

Re: Automobilio svara

Pasauliokurejas parašė:

I kokias plovyklas važiuojate kad jums isplautu mašiną

jus taip domina i kurias plovyklas vaziuoju?)
anksciau ilgai gal du metus is eiles savo darbine masina kasdien plaudavau vilniuje Rygos g. ir Laisves pr. sankryzoje ten yra Neste degaline ir prie jos Valstina plovykla. anksciau automatinis plovimas 11 litu kainuodavo bet tai jau seniai buvo. retkarciais mane ir mano masina buvo galima pamatyti ir Fabijoniskese Staneviciaus g. pradzioje ten irgi Neste degaline ir Valstina plovykla. tikiuosi jie pavadinimo dar nepakeite. paskui savo darbini 16-vieti keleivini busa daznai plaudavau Vilniuje Paneriu ir Svitrigailos sankryzoje ten irgi Neste degaline ir Plaunu pats plovykla. savo asmenine masina plaunu Lukoil degalineje automatineje plovykloje arba uz zetonus priklauso nuo to ar gaila pinigu. kuriam mieste ir kokiu adresu plovykla nesakysiu kad jus negaletumet identifikuoti mano gyvenamos vietos. taip pat kartais tenka plautis ir uzsienyje pvz Belgijoje bet pavadinimo ir adreso velgi nesakysiu nes nenoriu saves per daug identifikuoti.
kaip matote is mano pasisakymo daugiausia plaunuosi butent prie Neste degaliniu

30

Re: Automobilio svara

Jau visi apsiplove ir nusiplove...Kokios dabar madingiausios masinos Europoje ?

31 (redagavo Anna 2017-02-24 22:10)

Re: Automobilio svara

Marina I parašė:

Jau visi apsiplove ir nusiplove...Kokios dabar madingiausios masinos Europoje ?

Visiška netiesa, melas ir provokacija smile
Tie, kas apsilankė Vilniaus knygų mugėje ir mašinas paliko aikštelėje, skirtoje plačiajai visuomenei, grįžo su tarsi iš pelkynų, kemsynų ar dumblo ralių smile

32

Re: Automobilio svara

O varge........!!!
Tai ir vel viskas is pradziu....
Daugiau cia nei rasysiu, nei skaitysiu...:::008

33

Re: Automobilio svara

Marina I parašė:

Jau visi apsiplove ir nusiplove...Kokios dabar madingiausios masinos Europoje ?

ziurint kokioj salyje) visos europos negali apibendrinti pagal pardavimus. nors visu nauju masinu pardavimu skaiciai yra viesai prieinami

34

Re: Automobilio svara

Marina I parašė:

Jau visi apsiplove ir nusiplove...Kokios dabar madingiausios masinos Europoje ?

nieko neapsiplovem) po vakar keliones uzsnigtais keliais masina panasi i apledejusi sniego pusni. snd teko su kastuvu gerai darbuotis

35

Re: Automobilio svara

Tenka apgailestauti. Kur as esu, tai pavasaris, zydi snieguoles, skleidziasi krokai, pauksteliai selioja...:::008

36

Re: Automobilio svara

Konstantinas parašė:
Pasauliokurejas parašė:

I kokias plovyklas važiuojate kad jums isplautu mašiną

jus taip domina i kurias plovyklas vaziuoju?)
anksciau ilgai gal du metus is eiles savo darbine masina kasdien plaudavau vilniuje Rygos g. ir Laisves pr. sankryzoje ten yra Neste degaline ir prie jos Valstina plovykla. anksciau automatinis plovimas 11 litu kainuodavo bet tai jau seniai buvo. retkarciais mane ir mano masina buvo galima pamatyti ir Fabijoniskese Staneviciaus g. pradzioje ten irgi Neste degaline ir Valstina plovykla. tikiuosi jie pavadinimo dar nepakeite. paskui savo darbini 16-vieti keleivini busa daznai plaudavau Vilniuje Paneriu ir Svitrigailos sankryzoje ten irgi Neste degaline ir Plaunu pats plovykla. savo asmenine masina plaunu Lukoil degalineje automatineje plovykloje arba uz zetonus priklauso nuo to ar gaila pinigu. kuriam mieste ir kokiu adresu plovykla nesakysiu kad jus negaletumet identifikuoti mano gyvenamos vietos. taip pat kartais tenka plautis ir uzsienyje pvz Belgijoje bet pavadinimo ir adreso velgi nesakysiu nes nenoriu saves per daug identifikuoti.
kaip matote is mano pasisakymo daugiausia plaunuosi butent prie Neste degaliniu

Valstinoj aptarnavimas nuliūdino, nors vieta tikrai gera.

37

Re: Automobilio svara

PATYS APSIPLAUKIT NUO BAZARO SNEKUU tongue big_smile big_smile Jei visureigy vairuojii kam plaut kai is virsaus krenta vandenukas kieme tongue big_smile Ajjnxxui Niponialii Idite Toliauu tongue big_smile big_smile

38

Re: Automobilio svara

Oazė parašė:
Konstantinas parašė:
Pasauliokurejas parašė:

I kokias plovyklas važiuojate kad jums isplautu mašiną

jus taip domina i kurias plovyklas vaziuoju?)
anksciau ilgai gal du metus is eiles savo darbine masina kasdien plaudavau vilniuje Rygos g. ir Laisves pr. sankryzoje ten yra Neste degaline ir prie jos Valstina plovykla. anksciau automatinis plovimas 11 litu kainuodavo bet tai jau seniai buvo. retkarciais mane ir mano masina buvo galima pamatyti ir Fabijoniskese Staneviciaus g. pradzioje ten irgi Neste degaline ir Valstina plovykla. tikiuosi jie pavadinimo dar nepakeite. paskui savo darbini 16-vieti keleivini busa daznai plaudavau Vilniuje Paneriu ir Svitrigailos sankryzoje ten irgi Neste degaline ir Plaunu pats plovykla. savo asmenine masina plaunu Lukoil degalineje automatineje plovykloje arba uz zetonus priklauso nuo to ar gaila pinigu. kuriam mieste ir kokiu adresu plovykla nesakysiu kad jus negaletumet identifikuoti mano gyvenamos vietos. taip pat kartais tenka plautis ir uzsienyje pvz Belgijoje bet pavadinimo ir adreso velgi nesakysiu nes nenoriu saves per daug identifikuoti.
kaip matote is mano pasisakymo daugiausia plaunuosi butent prie Neste degaliniu

Valstinoj aptarnavimas nuliūdino, nors vieta tikrai gera.

Jei aplink Vilniaus centrą ieškai gali pabandyti Švaros Broliai Panoramoje https://www.panorama.lt/paslaugos/svaros-broliai/ Vežiau savo džipuką po kelionių per tešlynus, išvažiavau, kaip su nauju smile

39

Re: Automobilio svara

Konstantinas parašė:
Pasauliokurejas parašė:

Ar dažnai plaunat ar kaip kitaip švarinant savo automobilius ?
Kokias plovyklas renkates ?
Esat patenkinti jų teikiamomis paslaugomis ?
Jei ne tai kas ne taip ?
Komentuok jei nesi robotas smile

darbine masina plaunu karta per 2-3 men . nuosava plaunu tik jeigu vaziuoju i pasimatyma pas mergina. jau pries pasimatyma tikrai isplaunu. plaunu tik savitarnos plovyklose nes ten pigiau. nusiperku du zetonus vienas zetonas plovimui kitas salona issiurbti ir sugebu su dviem zetonais visa masina isplauti. ziema sugebu su vienu zetonu visa masina nuplauti. darau taip: is pradziu su sausu sepeciu nutrinu pridziuvusi purva nuo masinos kebulo. nors tai nera gerai jeigu masina nupoliruota paskui visa apsibraizo ir sepetys uzsikimsa smeliu ir paskui kitas vairuotojas kuris plaus po manes apibraizys savo masina bet man vienodai kad tik kuo pigiau. tai va su sausu sepeciu nutrinu pridziuvusi purva nuo kebulo o paskui tik su vienu zetonu greitai nuplaunu kebula pries tai dar kilimelius prie masinos padedu ir dar kilimelius speju nuplauti ir viskas tik su vienu zetonu

po koki mesla tu vazineji kad net tokiu priemoniu reikia imtis big_smile

40

Re: Automobilio svara

Nebutina parašė:

po koki mesla tu vazineji kad net tokiu priemoniu reikia imtis big_smile

nereikia net meslo. uztenka pralekti per remontuojamo kelio ruoza ir masina apsitasko purvais. o ziema visi langai ir veidrodziai pasidaro balti nuo druskos. tai kartais prasivalau bet ne per daug daznai. kai jau paciam baisu darosi tik tada prasivalau. vazineju su visisku srotu ir masinos svara maziausiai rupi