41

Re: Ko jus cia atejot ?

Toma parašė:

Aš atėjau ieškoti. Bet, matyt, kad tiems, kokių ieškau arba aš neįdomi, arba jie čia neateina smile. Rašo tie, kurių neieškau, ir pyksta... pyksta... wink

o kokiu ieskai?) ir ko neieskai?) gal paviesinsi reikalavimus? kai suzinosime ko ieskai tada spresime ar rasyti)

42

Re: Ko jus cia atejot ?

Manau, kad reikalavimus viesinam anketose...

43

Re: Ko jus cia atejot ?

Man tai apskritai keista kad zmones tikisi cia antra puse sau susirast.Vieni uz kitus daugiau nosi uzriete neleidzia ego patiem parasyt uzkalbint patys kazkokio stebuklo tikisi cia kaip tik daugiau nervu isleisi nei gatvelei uzkalbinsi zmogu.Niekad reliai nemaciau tokio beviltisko pazinciu puslapio kad zmones butu taip susireiksmine ir t.t jei norit antrosios puses patariu ieskokit kitur yra pilna daug geresniu pazinciu puslapiu zinoma kas radot cia gyvenimo meile dziaugiuosi uz jumis ir jusu sekme smile

44

Re: Ko jus cia atejot ?

Ojojoj kokie mes ASAI....:D nebejuokink tiktai....ta pati galiu pasakyti apie vyrus kurie be foto arba anketoj jokios informacijos, sedi cia ir meiluziu iesko, nes zmona senai jau neduoda...

Breinas parašė:

Nepudruokit smegenų, "trolintojos"...  Tos, kurios snukutį bijo parodyti, ateina į čia, nes neturi apie ką kalbėtis su savo išrinktuoju... Tas arba geria, arba po kelias savaites nebūna namuose - fūrą vairuoja...... Visos tikitės kuo brangiau parduoti savo š... užpakalį.
O net jei ateitumėt erzintis, tai labai mažai garbės teikiantis užsiemimas. Nėra kuo girtis...

45

Re: Ko jus cia atejot ?

Konstantinas parašė:
Toma parašė:

Aš atėjau ieškoti. Bet, matyt, kad tiems, kokių ieškau arba aš neįdomi, arba jie čia neateina smile. Rašo tie, kurių neieškau, ir pyksta... pyksta... wink

o kokiu ieskai?) ir ko neieskai?) gal paviesinsi reikalavimus? kai suzinosime ko ieskai tada spresime ar rasyti)

tai reikalavimas kitam labai aiškus - kad pati jam tikčiau ir patikčiau smile
nes gali prirašyti kokių nori reikalavimų - vienos nori gražių, kitos protingų, trečios paklusnių, o kur dar pageidavimai, kad mėgtų darbus sodyboje arba keliauti, pageidavimai profesijai, išsilavinimui, turtui. bet kas iš to, jei tokiam vyrui nepatinki pati? smile

ir tai labai teisingai pastebėjo Toma - netgi tie, kuriems ji iš pradžių tinka (jie rašo), po kiek laiko labai pyksta, nes jiems jau nebepatinka, kaip ji elgiasi su jais smile

kai ateini ieškoti su iškelta reikalavimų vėliava, tai natūralu, kad sutinki kitas vėliavas. ir prasideda mūšis smile

46

Re: Ko jus cia atejot ?

Na nebutinai musis. Galima pamojuoti tomis veliavomis kaip nosinaitemis atsisveikinimui ir risnoti toliau...:::008

47

Re: Ko jus cia atejot ?

Aš atėjau vedina smalsumo, kas vyksta pažinčių svetainėje, Ir norėjau išbandyti save, kam galiu būti įdomi.

48 (redagavo Konstantinas 2017-03-11 00:19)

Re: Ko jus cia atejot ?

Rita parašė:

Ojojoj kokie mes ASAI....:D nebejuokink tiktai....ta pati galiu pasakyti apie vyrus kurie be foto arba anketoj jokios informacijos, sedi cia ir meiluziu iesko, nes zmona senai jau neduoda...

esi pikta todel kad nelaiminga o nelaiminga todel kad neturi vyro

49

Re: Ko jus cia atejot ?

Jeigu zmona ,,neduoda,, kaip kad ponia issireiske, tai ji jau ir nebe zmona, o tik kaimyne...

50

Re: Ko jus cia atejot ?

Lota parašė:

Aš atėjau vedina smalsumo, kas vyksta pažinčių svetainėje, Ir norėjau išbandyti save, kam galiu būti įdomi.

Kad iš anksto - ir taip aišku... Moteris visada gali rasti "gerbėją" - visada. Būtinai atsiras, kas su ja gali padraugauti. Kokybė ir draugystės periodas - kitas klausimas...

51

Re: Ko jus cia atejot ?

atėjome, kad mūsų paklaustų kitas atėjusysis "Ko MES čia atėjome?" smile

52

Re: Ko jus cia atejot ?

Na ir pasitaikius progai parasyt forume koki komentara...

53

Re: Ko jus cia atejot ?

Rita parašė:

Ojojoj kokie mes ASAI....:D nebejuokink tiktai....ta pati galiu pasakyti apie vyrus kurie be foto arba anketoj jokios informacijos, sedi cia ir meiluziu iesko, nes zmona senai jau neduoda...

Breinas parašė:

Nepudruokit smegenų, "trolintojos"...  Tos, kurios snukutį bijo parodyti, ateina į čia, nes neturi apie ką kalbėtis su savo išrinktuoju... Tas arba geria, arba po kelias savaites nebūna namuose - fūrą vairuoja...... Visos tikitės kuo brangiau parduoti savo š... užpakalį.
O net jei ateitumėt erzintis, tai labai mažai garbės teikiantis užsiemimas. Nėra kuo girtis...

Na,ne visi.. Daznai dar buna savimi nepasitikintys del isvaizdos,kurie galvoja,kad net nepasigilinusioa i asmenybe net neprades bendrauti arba kaip tik grazuoliukai,kurie nenori,kad vertintu pagal grozi.. Arba tiesiog nemoka ideti nuotraukos arba neturi nauju ir nesuka del to galvos.

54

Re: Ko jus cia atejot ?

Koks kam skirtumas, kas ko atejo. Simtai dalyviu, taip kad tikrai nenuobodu ir tai svarbiausia. :::008

55

Re: Ko jus cia atejot ?

bendraut su savo amziaus zmonemis:::910

56

Re: Ko jus cia atejot ?

Ieškau draugės, meilužės, tiesiog artimos sielos merginos.
Man 30, esu vilnietis, neesu vedes,bet turiu sugyventine taciau jauciuosi vienišas, banalu, bet nutinka taip gyvenime kai kada, kai žmonės po vienu stogu tampa svetimi vienas kitam smile
Norečiau kad parašytu mergina, moteris kuri pati taip jaučiasi, kuriai truksta artimumo, bendravimo, meilės ir kūniškos šilumos. Gal galėsime vienas kitam duoti tai ko trūksta. Amžius nėra taip jau ir svarbus, svarbus pats žmogus.

57

Re: Ko jus cia atejot ?

Stai, viskas aisku ir suprantama. Priglauskit katineli kas nors. Sekmes tau, katineli. Cia daug geru mergaiciu...:::008

58

Re: Ko jus cia atejot ?

As dabar ateinu pasijuokti big_smile big_smile big_smile

59

Re: Ko jus cia atejot ?

Grigorij parašė:

As dabar ateinu pasijuokti big_smile big_smile big_smile

pasidalink linksmom istorijom...

60

Re: Ko jus cia atejot ?

marek parašė:
Grigorij parašė:

As dabar ateinu pasijuokti big_smile big_smile big_smile

pasidalink linksmom istorijom...

Marek paskaityk karstaja linija