1

Tema: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Kažkada aš tvirtinau, kad internete galima sutikti tuos pačius žmones, kuriuos galim sutikti gatvėje. Bet jau kuris laikas situacija man nebepatinka. Vaikinai skundžiasi, kaip bobos, "man liūdna, man nuobodu", pamiršdami, kad damos vertina riterius, o ne mamyčiukus, kuriems reikia paguodos ir vedžioti už rankos, bando potencialias kandidates "papirkti", nupirkti, atvirai taikosi į mamytes, kad nereikėtų vargintis rėžiant sparną. O moterys sunkiai suvokia savo padėtį, su klaidomis tekstuose prašo vertinti jų vidinį pasaulį, o ne išorę, kaltina aplinką ir apllinkinius dėl netinkamo pasirinkimo ir asortimento, neįvertindamos savo akcijų vertės... Čia tik keli pavyzdžiai.
Įdomu... Ar anapus ekrano žmonės irgi  tik tokie? Ar čia matom realybės atspindį? O gal čia - užribis? Vargu, ar kas nors iš besilankančių čia žino tiesą, bet pasvarstymai būtų įdomūs.

2

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

tarp zodziu pameciau esme.

3

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Esmė: kiek atspindi relybę čia esantis kontingentas?

4

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

tai cia kas,ne realybe?visi realus lyg,viens kits bots tik

5

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Gal čia - tik realybės dalis..? Bot'ų tik daugėja. Todėl man šiek tiek neramu... Ar žmonės vis labiau virsta robokopais, ar tiesiog mąstantys aplenkia visatos pakraštį...

6

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

aibes poaibis berods yra aibe.gal galaktikos pakrasti.ir neaplenkia,jie cia tik nematomi

7

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Nedidele pasąmonės dalim bandau suskaičiuoti, kiek pažįstu vienišų, kurie nesėdi pažinčių saituose...
Gal dar pasitakys kas nors čia, kas moka skaityti ir teiksis pareikšti autoritetingą nuomonę...

8

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Здесь 2/3 контингента из серии "он мне так изменяет, что я не знаю от кого дети "

9

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Есть и такие..  Некоторые прячут лица а некоторые откровенно признаются.. Какого хрена и тем и другим здесь нужно..ю

10

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Nežinau kaip čia su vyrais reikalai, su jais situacijos neanalizuoju, gal tik toks pastebėjimas kad vyrai čia daug dažniau rimtų santykių ieško. O merginų/moterų, tai mano pastebėjimu čia pagrinde du tipai yra 1: Nepatrauklios. 2: Ieškančios super duper VAU. Apskritai rinka čia labai iškreipta, prisijungia nauja mergina ir jai bent kažkiek normalesnės išvaizdos, tokia nors 5'tukui traukia, tai žėk per pora dienų būna jau kokie 130 interesantų pasisiūle smile  Ir tada ji pamasto, kad gali ne tik save 'parduot' bet ir padaryt tą brangiai, gerokai brangiau už rinkos kainą smile na ir bando, metus, du, tris, 5... Kol pagaliau supranta, kad vyrų Lietuvoij nėra smile

11

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Čia gera analizė. Aš irgi pastebėjau, kad internetas leidžia bet kuriai vyr. kasininkei pasijusti princese. Gyvenimas mėto ir vėto, bet čia - py...c, kokia "valdinga", aikštinga ir "vertinga"...)))

12

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Be abejo, kad čia besilankantys yra tik dalelė vienišų. Nemažai vienišių iš principo ignoruoja pažinčių svetaines. Anksčiau tokia buvau ir aš.
Toliau - visgi reikia turėti sąlygas, kad čia rašyti ne tik "labukas". vėlgi - tokių nėra daug.
Kokias asmenines išvadas padariau po beveik vienerių metų praleistų čia? Na, kas liečia vyrus? Mažiausiai 50 proc. vedę. Tada didžiulė dalis -ieško vienos net ne nakties, o valandos santykių. Na, o tie, kuriuos galima būtų priskirti prie ieškančių kažko rimčiau - turi labai konkrečius reikalavimus, kurių čia esančios vienišės neatitinka. Ir tiek smile

13 (redagavo Lukas 2017-03-24 08:43)

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Anna, galėtum gal tiksliau nupasakot, koki ten reikalavimai toki konkretus pas vyrus, įdomu gal pats kažką ne taip darau...

14

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Lukas parašė:

Anna, galėtum gal tiksliau nupasakot, koki ten reikalavimai toki konkretus pas vyrus, įdomu gal pats kažką ne taip darau...

Lukai,
tavo reikalavimai turbūt yra normalūs smile mano amažiaus ir vyresni vyrai turi jau visiškai kitokius, kurių esmė - moteris turi užtikrinti saugią, ramią ir pasiturinčią vyro senatvę smile
universalus patarimas - žmonių be trūkumų nėra. visi asmenybės. ir teisingiausia yra rinktis žmogų, pagal jo "blogąsias" savybes - kurių jau nebegali toleruoti, su tokiu ir nekurk bendros šeimos.
vieniems yra tragedija pomėgis valgyti lovoje, pastoviai vėluoti, kitiems - vogti, tretiems - nesiplėšyti dėl papildomo euro, dar kiti nepakenčia rusiškos muzikos ar filmų, tretiems baisu, jei maudosi kasdien (kitiems - atvirkščiai). ir taip be galo, be krašto. o tokios, atrodo, smulkmenos, paskui ir sugriauna gyvenimą. Jei TAU jos labai svarbios. O yra daug dalykų, kuriuos agalima atsidusus praignoruoti. Nes lygiai taip pat ir kitas žmogus praignoruos tavo paties jam netinkančias savybes.
žmonės iš esmės nesikeičia, tik gyvendami kartu apzulina kampus. kad pasikeistų - reikalinga ekstremali situacija - mirtis, liga, gaisras, bankrotas ir pan.

15

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Matai kaip įdomu, kaip viskas su metais apsiverčia smile Pradžioj jūs ieškot saugaus, ramaus ir gero gyvenimo, paskiau jau mes smile Reiškias su metais vyrai protingėja big_smile

16

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

...arba ne...:::008

17 (redagavo Anna 2017-03-24 09:18)

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Lukas parašė:

Matai kaip įdomu, kaip viskas su metais apsiverčia smile Pradžioj jūs ieškot saugaus, ramaus ir gero gyvenimo, paskiau jau mes smile Reiškias su metais vyrai protingėja big_smile

tai kaip čia gaunasi - pripažįstate, kad visos merginos, kurios reikalauja iš vyrų saugumo ir užtikrintos materialinės gerovės - protingos ) o kiti sako - materialistės, savanaudės smile pasirodo  - protingos ir tiek smile)) ir seka kokia išvada? nemėgsta vyrai protingų, oj, nemėgsta...

18

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Paprastai taip vad.protingu nemegsta...neprotingi, nes bendravime vadovaujasi primityvios konkurencijos principu...

19

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

manau tokie patys realūs žmonės visur,na neįskaitant apsimestinių anketų,tik skirtumas tas, kad mes vienokią nuomonę susidarom bendraudami čia, o ji visiškai gali pasikeist bendraujant gyvai, čia daugiau galimybių apsimest geresniu (e), neužsiuodžia 5 dienų prakaito kvapas, galima praleist keiksmažodžius, nesimato riebus spjūvis į šoną ir tt... galų gale net jei parašyta-ieškau rimtų santykių-tas supratimas apie tai gali visiškai skirtis... reziume-manau 1 susitikimas pasako daugiau nei 100 žinučių

20

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Anna parašė:

tai kaip čia gaunasi - pripažįstate, kad visos merginos, kurios reikalauja iš vyrų saugumo ir užtikrintos materialinės gerovės - protingos ) o kiti sako - materialistės, savanaudės smile pasirodo  - protingos ir tiek smile)) ir seka kokia išvada? nemėgsta vyrai protingų, oj, nemėgsta...

Taip žinoma, tik tas materialinės gerovės suvokimas kartais labai skiresi smile  O dviem protingiem sunku darniai gyvent, kai abu protingi dažnai nė vienas nusileist nenori smile Tai jai labai protinga esi, ieškok ne tokio protingo, arba išmok kvailesne apsimest smile