21

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Gitana parašė:

manau tokie patys realūs žmonės visur,na neįskaitant apsimestinių anketų,tik skirtumas tas, kad mes vienokią nuomonę susidarom bendraudami čia, o ji visiškai gali pasikeist bendraujant gyvai, čia daugiau galimybių apsimest geresniu (e), neužsiuodžia 5 dienų prakaito kvapas, galima praleist keiksmažodžius, nesimato riebus spjūvis į šoną ir tt... galų gale net jei parašyta-ieškau rimtų santykių-tas supratimas apie tai gali visiškai skirtis... reziume-manau 1 susitikimas pasako daugiau nei 100 žinučių

Taigi, visiška tiesa, o tu pabandyk paaiškink tai 'jauniklėm', jai taip galima vadint ~trisdešimtmetes, jom daug geriau mėnesiais rašinėtis.

22 (redagavo Anna 2017-03-24 13:01)

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Lukas parašė:

O dviem protingiem sunku darniai gyvent, kai abu protingi dažnai nė vienas nusileist nenori smile Tai jai labai protinga esi, ieškok ne tokio protingo, arba išmok kvailesne apsimest smile

tai kad nei esu, nei buvau protinga smile ir kiek mane bandė protinti - be šansų... vis tiek man įdomiau, kokie vyro gyvenimo principai, jo charakteris ir įsitikinimai, o ne jo alga ar namas:) gal jis tą namą tik dėl to ir pasistatė, kad yra gobšus, šykštus ir iš moterų pinigus vilioja smile ir jei taip nuoširdžiai - jei išviliojo iš tokių, kurios pačios norėjo jį išnaudoti, tai... gal ir teisinga. o jei gerietes apgavo - gal sąžinė jį vienišą, ligotą ir piktą kamuos, kai lazdele pasiramsčiuodamas šlitinės senatvėje po didelius ir nykiai tuščius savo palocius, gal kokia jauniklė žilą galvą apsuks ir lauk išmes. o gal ir ne, gal bus laimingas smile bet tai ne mano reikalas ir smerkti tokio negaliu - kiekvienas miegos, kaip dabar pasiklos smile

23

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Man lb.nepatinka zodis "kontingentas", kai kalbama apie zmones, nebent statistikai, kuri dazniausiai irgi nieko realaus neatspindi. Cia renkasi zmones, vyrai ir moterys, jaunuoles ir jaunuoliai ir vienas kitas mazumos atstovas...
Kokie mes realybej, priklauso nuo to, kokia ta realybe konkreciu momentu...Jis vis kita ir mes vis kitokie...
Psichologai teigia, kad parasyti lengviau, negu pasakyti...Kalbetis telefonu lengviau, negu akis i aki...
Ir, manau, teisi Gitana, kad reikia susitikti..., jeigu norim realiu santykiu, o ne pasikalbeti forume, kaip , tarkim as...:::008

24

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

neteisybe tos moterys raso.. pagal sitas analizes, as esu is tos mazumos, kur iesko, t.y. anksciau ieskojo kazko rimciau. bet kiek ju cia manim susidomejo (isskyrus tas, kur pacios siulo trumpalaikes paslaugas), galiu ant vienos rankos pirstu suskaiciuot. o reikalavimai, tai kokie jau ten reikalavimai.. tiesiog turetu neatrodyt kaip mano mociute, protinga tiek, kad kiekviena sekunde to nerodytu, butu sugyvenamo charakterio. pradziai tikrai to uztektu, bet kad jau ir tokiu nera. o per paiesku laika jau pasidariau uzkietejes viengungis, taip kad gyvenkit sau su savo katem, man jau dzin. yra gyvenime ir kitu uzsiemimu

25

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Tad sudiev, kvietkeli tu brangiausias, Patamsiu Antanuk. Kap ziburys svietei musu forume...
Vai kur tu eisi, jeigu ne paslaptis? Ar i "Darnia pora", ar i "Drauga lt.". Mes tavies lb.ilgesimes...:::b31

26

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

kokia prasme eiti i kita saita? jus tos pacios visuose sedit, tie patys anekdotai visur

27

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Gerai, neik i saita...Nueik i kokios nors kolegijos ar univero biblioteka ir rasi ten kokia tylia, kuklia mergaite...
Arba i turgeli, sedi uz prekybstalio, nuobodziauja grazute pardaveja, rinkis preke, pakalbink. Jaunas dar esi, belsk ir atsivers. Svarbiausia optimizmas...Ir grizk i Lietuva, kas ten gero toj Kuboj be Fidelio ? :::008

28

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Ir aš noriu į biblioteką kuklios mergaitės! Kur jos visos..? O šiaip visi išeinantys grįžta... Ypač, kurie tai deklaruoja garsiai... Čia kaip heroinas...

29

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Breinas parašė:

Ir aš noriu į biblioteką kuklios mergaitės! Kur jos visos..?

Šiais laikais - pasakose ir svajonėse smile

30

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Negaliu patiketi, kad tik pasakose ir svajonese...Tuomet auginkit sau nuotakas, kaip ukininkai pries kara...Tarkim dalyvaujat kokiuose nekaltuose projektuose, einat i bendruomenes, mokyklas. Cia, zinoma, yra pavojus buti apkaltintiems..., bet reikia proto ribose. Arba draugu, pazistamu dukros. Juk buve ir buna tokiu variantu...

31

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Oho kiek darbo, reik gatavo produkto, kaip ir jum smile

32

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

man, Marina (turbut tavo jachtos pavadinimas cia), nurodinet, kur eit, nereikia. nemandagu pirmiausia, o ir nepades. iseit is sito saito negrasinau, kaip dauguma. sakiau tik, kad seniai nieko cia nei kituose neieskau, nes jokios padorios moters cia nera, tai ir ieskoti prasmes nera. o anekdotu paskaityt ateinu ir dar ateisiu, kai nebus ka veikti. o dabar tikrai i biblioteka nueiciau, bet bibliotekos kokioj kaimo gludumoj turbut belikusios

33

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Lukai , itariu, kad jus norit, jog kepsniukai patys jums i burna skristu...Deja, taip nebuna...
Dabar Antanui kontrareplika. Jus paraset, kad gerai buti viengungiu ir viskas dzin, tai pamaniau, jog iseinat is cia. Malonu, kad liekat. Atsiprasu, kad buvau nemandagi, bet tokia jau ta mano natura...
Bibliotekos dabar atsinaujine tiek miestuose, tiek kaimuose. Butinai apsilankykit, nepasigailesit...
Del mano vardo, tai cia mano psiaudonimas,  tikrojo lietuvisko vardo lotyniska versija...:::008

34

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

o kodel Nr II?  cia kaip Jekaterina antroji? gal ''jusu didenybe'' reikia kreiptis? o marina siaip jau lotynu kalbu grupes kalbose reiskia mazuju laivu uosta. va, koks as gudrus, ner ka veikt man bibliotekoj. nebent i pasaku skyriu princesiu ieskoti

35

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Marina ll parašė:

Lukai , itariu, kad jus norit, jog kepsniukai patys jums i burna skristu...Deja, taip nebuna...
Dabar Antanui kontrareplika. Jus paraset, kad gerai buti viengungiu ir viskas dzin, tai pamaniau, jog iseinat is cia. Malonu, kad liekat. Atsiprasu, kad buvau nemandagi, bet tokia jau ta mano natura...
Bibliotekos dabar atsinaujine tiek miestuose, tiek kaimuose. Butinai apsilankykit, nepasigailesit...
Del mano vardo, tai cia mano psiaudonimas,  tikrojo lietuvisko vardo lotyniska versija...:::008

big_smile

36

Re: Ar čia besirenkantis vienišų kontingentas yra toks pat, kaip realybėj?

Antanui :::001 Malonu su jumis bendrauti. II- oji, nes cia yra kelios, tai nesusimaisysim. Kad dar reiskia ir uosta, nezinojau, bet skamba labai jaukiai ir romantiskai...:::008