21

Re: PickUp arba pasakos apie pazinties mena

Pickupas man pakeitė gyvenimą. Nuoširdžiai tai galiu pasakyti. Visą paauglystę neturėjau draugų, buvau uždaras, neturėjau soc. įgūdžių. Apie merginas išvis nešneku - vos pradėdavau kalbėtis su bent kažkiek patinkančia mergina, iškart pradėdavo drebėti balsas, apimdavo nežmogiškas jaudulys, vos ne panika.
Kai pradėjau mokytis pickupo, viskas pasikeittė. Aišku, iškart nepasikeičiau, tam prireikė laiko, bet dabar turiu begales draugų, o merginos dažniausiai man pačios rašo norėdamos susitikti. Jei kam reikia, viena labiausiai padėjusių man knygų - http://www.susiraskmergina.lt/knyga/moteru-viliojimas-nesistengiant/

22

Re: PickUp arba pasakos apie pazinties mena

Haroldas parašė:

Pickupas man pakeitė gyvenimą. Nuoširdžiai tai galiu pasakyti. Visą paauglystę neturėjau draugų, buvau uždaras, neturėjau soc. įgūdžių. Apie merginas išvis nešneku - vos pradėdavau kalbėtis su bent kažkiek patinkančia mergina, iškart pradėdavo drebėti balsas, apimdavo nežmogiškas jaudulys, vos ne panika.
Kai pradėjau mokytis pickupo, viskas pasikeittė. Aišku, iškart nepasikeičiau, tam prireikė laiko, bet dabar turiu begales draugų, o merginos dažniausiai man pačios rašo norėdamos susitikti. Jei kam reikia, viena labiausiai padėjusių man knygų - http://www.susiraskmergina.lt/knyga/moteru-viliojimas-nesistengiant/

kazkaip ne velnio ne nuosirdziai man skamba big_smile

23

Re: PickUp arba pasakos apie pazinties mena

auksiniai zodziai

Vincas parašė:

as visa gyvenima domejausi psichologija, PUA radau atsitiktinai bet realiai ten pavirstutiniska psichologija. Skaitydavau siek tiek nes idomu buvo, bet nieko naujo nesuzinojau. Palyginimui. Taciau priderinant tam tikrus patarimus TAM tikrose situacijose galiu pasakyti, kad jie yra efektyvus ir turetu padeti. Bet jeigu visiskai merginai nepatiks isvaizda, ispudis ar siaip nepakeiciami dalykai , tai joks PUA nepades. Asmeniskai as esu tiesiog atviras, ir tai irgi yra savotiska strategija, nereikia meluoti merginoms, ir po to tik pats veliau kentesi nuo to big_smile

tiems kas nori daug nuotykiu, galima gal naudotis tomis nesamonemis bet kad jos jums veiktu jus turite ismokti taikyti teorija praktiskai, reikes jums viska kaip ABC ismokti, o ne karta knyga perskaityti. Kaip iskarto irgi  neturesite kokios tik norite merginos, reikes daugybes pasimatymu treniruojantis....    zodziu geriau tiesiog skirkite ta laika tapdami vyriskesniais vyrukais big_smile o ne manipuliatoriais.

24

Re: PickUp arba pasakos apie pazinties mena

Haroldas parašė:

Pickupas man pakeitė gyvenimą. Nuoširdžiai tai galiu pasakyti. Visą paauglystę neturėjau draugų, buvau uždaras, neturėjau soc. įgūdžių. Apie merginas išvis nešneku - vos pradėdavau kalbėtis su bent kažkiek patinkančia mergina, iškart pradėdavo drebėti balsas, apimdavo nežmogiškas jaudulys, vos ne panika.
Kai pradėjau mokytis pickupo, viskas pasikeittė. Aišku, iškart nepasikeičiau, tam prireikė laiko, bet dabar turiu begales draugų, o merginos dažniausiai man pačios rašo norėdamos susitikti. Jei kam reikia, viena labiausiai padėjusių man knygų - http://www.susiraskmergina.lt/knyga/moteru-viliojimas-nesistengiant/

rezultatas - sedi ieskoke smile

25

Re: PickUp arba pasakos apie pazinties mena

Perskaitei knyga ir paskui - praktika, praktika, praktika. Po 50 uzkalbinimu pajusi sioki toki skirtuma. Sioje vietoje tinka palyginimas- perskaicius knyga kaip ismokti pakabinti paneles tai tas pats, kas perskaityti knyga, kaip ismokti vaziuoti dviraciu. Be bandymu, nukritimu, nubrozdinimu. atstumimo, nusivylimo nieko nebus. Bet kazkaip visi ismokstame vaziuoti dviraciu. Tas pats ir su paneliu uzkalbinimu. Dviraciu mokinomes lauke vazinetis, o ne prie kompo  sededami. Lygiai tas pats su panelem. Ieskok.lt kaip simuliatorius, kad ka perskaitei knygoje, pritaikyti pokalbyje. O galutinis egzaminas bus realybej. Ta knyga gera ir kitos Pick Up frazes geros. Bet jas atmintinai ismokus egzamino neislaikysi. Ir tas sunkiausia.

26

Re: PickUp arba pasakos apie pazinties mena

Greg parašė:

Kodel pradedu sia tema? Nes laisvalaikiu skaitant apie tam tikras psichologijos metodikas padariau isvada.
Dauguma PickUp'o meistru paprastai nuperka paneles. Imame vieno is PickUp meistro puslapiu.
http://freud-msk.livejournal.com/
Добро пожаловать в личный блог Вадима Солматова - лидера Solmatov Consulting. Мы занимаемся индивидуальным консультированием преуспевающих мужчин в области соблазнения и построения отношений.
Daug pasaku apie tai koks jis kietas, o realiai, kas gaunasi? I ka atkreipia demesi sis meistras?
1. Apranga.
2. Sukuosena
3. Manieros
4. Kalba
5. Fizine busena
6. Dovanos
7. Masazas
Ir praktiskai kiekvienos pozicijos kaina 200 euru.
Merginas jis dalina pagal 10 balu skale. Ir medzioja fifas. Kai perskaitai visa teksta, lieka tik nusisypsoti.
Nes pagrindine esme visokiu techniku yra mokejimas isklausyti ir priimti teisinga sprendima.

Visiskaos nesamones, jai sugebesi is normalaus berno padaryti pyderasta, kas neimanoma. Tas pats ir priesingai, tai sitos nesamones neturi visiskai apsoliucios vertes. Tik idiotai tokiom nesamonem tiki ir kazka galvoja pakeis.

27

Re: PickUp arba pasakos apie pazinties mena

Kaip kas ta pazinti supranta, ar cia tureta mintyje susipazinima, ar kabinima, ar apie zmogaus gilesni pazinima, dvasini bendravima...
Manau, jeigu tau zmogus patinka, tai susipazinti vieni niekai ir jokiu PickUp' u nereikia. Prieini, pasisveikini ir paklausi ko nors, tarkim, kaip pas T.Mann "Uzburtam kalne " : "Gal kartais galit trumpam paskolinti rasikli" , na, o toliau belieka ijungti fantazija...:::008

28 (redagavo Grigorij 2017-03-26 22:08)

Re: PickUp arba pasakos apie pazinties mena

Yra toks parašė:

Visiskaos nesamones, jai sugebesi is normalaus berno padaryti pyderasta, kas neimanoma. Tas pats ir priesingai, tai sitos nesamones neturi visiskai apsoliucios vertes. Tik idiotai tokiom nesamonem tiki ir kazka galvoja pakeis.

Nu jo. kai vyro kelnes tapo moterisku stringu su skylem, kai ju ilgis tapo bridzu, kai prikabinta dauguma visokiu papauosalu, tarsi tai ne vyras o merga, tik barzdele rodo, kai tai vyras.
Nors kalbant apie  gejus gera fraze is rusisko forumo "dauguma jusu nesugebate patvarkyti merga, ir aiskinate apie geju moteriskuma, kai jie tvarko barzduotus diedus i sikna"

29

Re: PickUp arba pasakos apie pazinties mena

Kazkaip neskoninga...