1

Tema: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

jei atvirai merginos. ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

2

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

o jums vaikinai ar yra svarbu kokia vairuojat? as manau kiekvieno skonis skirtingas, kokia patinka tokia ir vairuojam.

3

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

kaip savininkui svarbiausia, kad butu tvarkingas ir svarus smile
o visa kita blevyzgos

4

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

taip, svarbu - jei tai brangus automobilis, deja, viduje man kyla klausimas (garsiai neužduodu) - KIENO jis ir iš KUR pajamos. O tai būna, kad tai skolintas, tai buvusios žmonos, tai tėvų, tai darbovietės ir pan.
Labai nemėgstu, kai vyrai bando daryti įspūdį kitų žmonių dėka smile

Dar labai stebiu, kaip vyras elgiasi su automobiliu - ar tai jam yra kaip įvaizdžio dalis, kuri skirta pasipuikavimui, ar kaip tik demonstruoja panieką mašinai, o labiausiai stebiu, kaip reaguoja į aplinkinius vairuotojus smile

Bet jei atvirai - tai dzin net ir šie labai svarbūs dalykai, jei vyras patiko iš pirmo žvilgsnio, racionalumas ir analitika išskrenda kažkur toli į šalį, kur jiems ir vieta smile

5

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Paskutinį kartą, važiuodamas į pasimatymą, pajuokavau, kad atvažiuoju su "Golf II". Kitoje žinutėje mergina paklausė, ar jis "su žieminėmis padangomis ir ar aš gerai vairuoju...")))
O susitikus paaiškino, kad "Golf II" jau yra retenybė ir visai smagu būtų su tokiu pasivažinėti...
O atsakymas į klausimą - "barakudoms" svarbu, su kokia mašina važineji...
O dar vienas atsakymas - labai rimtas atsakymas... Psichologams pavyko išsiaiškinti, kad moterims patinka gerais kostiumais vilkintys vyrai šalia geros mašinos. Jų instinktuose užkoduota susirasti gerą patiną, kuris galėtų išlaikyti šeimą. Geras kostiumas ir geras automobilis užtikrina, kad šeimai neteks badauti... Bet aš labai tikiuosi, kad atsižvelgdamos į esamą asortimentą jos rimtai nevertina vien pagal tokius kriterijus, kokia mašina...Būtų naivu ir kvaila vien dėl mašinos nerti stačia galva į santykių prarają, neatsižvelgiant į daugelį suderinimų nesuderinamumų...

6

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

nesvarbu.

7

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Anna parašė:

taip, svarbu - jei tai brangus automobilis, deja, viduje man kyla klausimas (garsiai neužduodu) - KIENO jis ir iš KUR pajamos. O tai būna, kad tai skolintas, tai buvusios žmonos, tai tėvų, tai darbovietės ir pan.
Labai nemėgstu, kai vyrai bando daryti įspūdį kitų žmonių dėka smile

Dar labai stebiu, kaip vyras elgiasi su automobiliu - ar tai jam yra kaip įvaizdžio dalis, kuri skirta pasipuikavimui, ar kaip tik demonstruoja panieką mašinai, o labiausiai stebiu, kaip reaguoja į aplinkinius vairuotojus smile

Bet jei atvirai - tai dzin net ir šie labai svarbūs dalykai, jei vyras patiko iš pirmo žvilgsnio, racionalumas ir analitika išskrenda kažkur toli į šalį, kur jiems ir vieta smile

omfg koks anazlizavimas
tai jau isivaizduoju jei issitraukia vaikinas koki tel vertingesni
arba apranga geriau atrodo smile milijonas klausimu ir itarimu merginai su kuria susitinki
Kaip gali tada sklandus pokalbis vykti jei smegenai uzversti analizavimu. turbut nuziurineji ir analizuoji tik big_smile
better run away from that gurl !!!

8

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

juLijus parašė:
Anna parašė:

taip, svarbu - jei tai brangus automobilis, deja, viduje man kyla klausimas (garsiai neužduodu) - KIENO jis ir iš KUR pajamos. O tai būna, kad tai skolintas, tai buvusios žmonos, tai tėvų, tai darbovietės ir pan.
Labai nemėgstu, kai vyrai bando daryti įspūdį kitų žmonių dėka smile

Dar labai stebiu, kaip vyras elgiasi su automobiliu - ar tai jam yra kaip įvaizdžio dalis, kuri skirta pasipuikavimui, ar kaip tik demonstruoja panieką mašinai, o labiausiai stebiu, kaip reaguoja į aplinkinius vairuotojus smile

Bet jei atvirai - tai dzin net ir šie labai svarbūs dalykai, jei vyras patiko iš pirmo žvilgsnio, racionalumas ir analitika išskrenda kažkur toli į šalį, kur jiems ir vieta smile

omfg koks anazlizavimas
tai jau isivaizduoju jei issitraukia vaikinas koki tel vertingesni
arba apranga geriau atrodo smile milijonas klausimu ir itarimu merginai su kuria susitinki
Kaip gali tada sklandus pokalbis vykti jei smegenai uzversti analizavimu. turbut nuziurineji ir analizuoji tik big_smile
better run away from that gurl !!!

ot ir neatspėjote smile įtariai vertinu tik itin prabangias mašinas (nesigaudau beveik tose vertėse, bet visgi kai kurios išsiskiria iš minios). nes labai nenorėčiau įsėsti į kriminalinio pasaulio atstovo mašiną ir tiek smile
o drabužiai, telefonas, kompiuteris? nežinau, ar jų būna tokių vertingų kaip kad mašinos smile
ir analizė galvoje neverda, nebent... nebent vyras pernelyg saugo daiktus (nesveikai) arba absoliučiai daiktų negerbia. tiesa slypi kažkur per vidurį smile

9

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Man svarbu, jeigu jis toki turi ir jam jo reikia...
Turi buti nesulamdytas, o viduje svarus. Jeigu yra siek tiek purvo, turi atsiprasyti, tarkim, neturejau laiko issivalyti, nes...
Jeigu automobilis ir toliau bendraujant nevalomas, tai dazniausiai ir vyras buna netvarkingas, apsileides, atsainus bendravime. Tesinio, manau, nereikia...
Smagiausia sedeti graziam autobuse, abiems zvalgytis per langa ir, laikantis uz rankuciu , megautis kelione, pasnausti...:::008

10

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Link purvino visureigio tik Vyrai ilipa tongue big_smile big_smile Boboms lakuotais nagiukais baime kyla juos nubrozdinti akmenukais ar purvu big_smile

11

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Boboms gal, bet moterims labiau svarbu nesusitepti rubu krastu i purvinus  visureigio slekscius...

12

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

svarbiausia, KAIP vyras vairuoja smile

13

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Jus juk žinot kokiom tai svarbu? Imat brangu.kostiuma nuoman, mašina, geriau.kokia mersa, arba balvona, ir pirmyn, naktele jum garantuota. Galit tryse varyt, suzimeskit pinigais, ir... turesit, paturesit smile geriausia klube geram kabint, didele stora paka pinigu vartąnt wink

14

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Marina ll parašė:

Man svarbu, jeigu jis toki turi ir jam jo reikia...
Turi buti nesulamdytas, o viduje svarus. Jeigu yra siek tiek purvo, turi atsiprasyti, tarkim, neturejau laiko issivalyti, nes...
Jeigu automobilis ir toliau bendraujant nevalomas, tai dazniausiai ir vyras buna netvarkingas, apsileides, atsainus bendravime. Tesinio, manau, nereikia...
Smagiausia sedeti graziam autobuse, abiems zvalgytis per langa ir, laikantis uz rankuciu , megautis kelione, pasnausti...:::008

tik nestumk nesamoniu. Nes nusišneki juodai! Aš esu užsispires pedentas, vargu ar tokio dar kur pedantiškumo rasi. Visad prisižiuriu, rubai visad švarus, tvarkingi, brendiniai, vienus rubus, tik diena nešiojuos, skalbiu per diena keleta kartu, prausios po 2-4 kartu, tik gerus kvepalus nauduoju. O mašina ir aplamdyta, ir viduj purvynas, ir man dzin, nes tai— tik.metalo gabalas. Aš galiu ja sudaužyt, pasiimt taksa, ir varyt namo, negrižtant prie mašinos! Nenusišnekek!

15 (redagavo mrfake 2017-08-31 13:42)

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

valdas parašė:

jei atvirai merginos. ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Jo jeigu neturi automobilio genu vadinasi neiseis nukabint panos.
Pabandyk susikist pavaru svirti sau i sikna ir ijungti 5 pavara gal pradesi mastyt atsilupeli.

16

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Jei neturi pitako,tu ne baxuras ir ne vyras.

17

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

nesvarbu koks automobilis iki tada, kol koks kitas neužkalbina su geresniu automobiliu

18

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Patarimas merginoms, norincioms suprasti, apie vyro financine padeti - paziurekite ar nedega kuro lempute.

19 (redagavo aistringas 2017-09-03 22:44)

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Alvydas parašė:

Patarimas merginoms, norincioms suprasti, apie vyro financine padeti - paziurekite ar nedega kuro lempute.

jei tau makaule leidzia sukioti baranka tai gal ir leis susiprasti kad vaziuojant pas cioles reik bent uzsipilti saleros kad gedos neapturetum uzgeses su ta savo rezervine lempecka. O siaip maza ka susistresines bachuras taip jos norejo kad skubedamas pamirso uzsipilti.

20

Re: ar jum svarbu koks vaikino automobilis?

Sergio parašė:
Marina ll parašė:

Man svarbu, jeigu jis toki turi ir jam jo reikia...
Turi buti nesulamdytas, o viduje svarus. Jeigu yra siek tiek purvo, turi atsiprasyti, tarkim, neturejau laiko issivalyti, nes...
Jeigu automobilis ir toliau bendraujant nevalomas, tai dazniausiai ir vyras buna netvarkingas, apsileides, atsainus bendravime. Tesinio, manau, nereikia...
Smagiausia sedeti graziam autobuse, abiems zvalgytis per langa ir, laikantis uz rankuciu , megautis kelione, pasnausti...:::008

tik nestumk nesamoniu. Nes nusišneki juodai! Aš esu užsispires pedentas, vargu ar tokio dar kur pedantiškumo rasi. Visad prisižiuriu, rubai visad švarus, tvarkingi, brendiniai, vienus rubus, tik diena nešiojuos, skalbiu per diena keleta kartu, prausios po 2-4 kartu, tik gerus kvepalus nauduoju. O mašina ir aplamdyta, ir viduj purvynas, ir man dzin, nes tai— tik.metalo gabalas. Aš galiu ja sudaužyt, pasiimt taksa, ir varyt namo, negrižtant prie mašinos! Nenusišnekek!