21 (redagavo Breinas 2017-04-03 20:08)

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

Parašiau paskutinį postą ir tik tada perskaičiau visą temą... Atrodo, reikia panagrinėti išsamiau. Jūs patys save valgot, ponai. Jūs įsispraudę į savo susikurtus rėmus ir dar kompleksuojat. Ir tai, kas vyksta aplink jus, matot tik jūs patys. Jūs žinot savo ribas, jūs žinot savo pomėgius, veiklas ir jūs galvojat, kad tik tai galit, kad jums daugiau neduota.
Aš kartais papasakoju visai neįsidėmėtiną istoriją... Aš gulėjau su temperatūra - nedidele, bet temperatūra ir mane kankino erzinantis, beprasidedantis peršalimas... Atgužėjo kaimynės mergaitės - įsiaudrinusios ,linksmos. Paaiškinau, kad šian jokių linksmybių ir šou čia nebus. Vietoj užuojautos gavau dozę patyčių, o kai išjojau jas lauk, išeidamos jos trenkė durimis kvatodamos ir durys liko atlapos... Turėjau keltis jas uždaryti. Aš įsiutau. Apsirengiau ir išėjau pas draugus. Įkalbėjau juos nueiti pas dar kitus draugus. Vos ne ištempiau. Ten mes linksmai praleidom laiką, o aš net kartais pamiršdavau, kad negaluoju. Iš beviltiškai sumauto vakaro ir situacijos aš išspaudžiau visiškai priešingą rezultatą. Nuo tada aš šiek tiek kitaip pradėjau žiūrėti į aplinką. Aš pats galiu viską pakeisti, jei man nepatinka. Aš elementariai galiu pasukti ne ten kur norėjau iš pradžių, o į ten, kur niekada nebuvau pasukęs. Aš galiu pasirinkti kitą kompaniją. Aš galiu užkalbinti bet kurią. Net tokią, kuri ne mano nosiai. O iš šimto bandymų bent vienas tikrai bus sėkmingas. Aš galiu pakeisti savo savijautą tiek psichologiškai - paklausyti muzikos, surasti naujos, atkasti mėgstamos ir seniai girdėtos, tiek pasikeisti savijautą fiziškai... Ar jums teko išeiti iš sporto salės po štangų tasymo, kai jūsų stažas jau kokie trys mėnesiai, pusmetis? Tu išeini, įkvepi ir tave užplūsta laimės banga. Tau nieko netrūksta ir tu tik nori barščių sriubos. Ar dar kokio velnio. Tik nesakykit, kad "sportas - ne man". Niekas ten nesijuoks, ten po kiek laiko visi pradės sveikintis. Ten lankosi merginos. Savijauta ir fiziniai pasikeitimai - neapsakomi. Ką jūs prarasit, jei nerealizuojat savęs kitaip? Na, įveikit dviejų mėnesių iššūkį. Juk nepatiks - mesit.Išeikit vakare į senamiestį. Eikit ir negalvokit. Jūsų niekas nepažįsta, jūs galit pasukti ten, kur anksčiau nebuvot. kai nusibos vaikštinėti, staiga atsisukit ir iš paskos einančioms merginoms pareikškit, kad jūs pasiklydot. Linksmai. Paminėkit, į kokią gatvę norit patekti. Tegul parodo. Gausit šypseną. Kada paskutinį kartą važinėjotės dviračiu Druskininkuose? Ar jūs įsivaizduojat, kas ten yra tame kurortiniame miestelyje ir kas yra aplink jį? O kada jūs ten užkalbinote nuostabią dviratininkę ir, jūsų pačių nustebimui, jai prireikė kompanijos, kurią pasiūlėte..? Ir kada jūs numynėte dar dvidešimt kilometrų kartu, nors prieš ją susitikdamas jau buvote nusivaręs nuo kojų? Nuostabią, juodaplaukę, nepriekaištingos išvaizdos..? Jums nereikia būti visada santūriu, kad kas nors ko bloga nepagalvotų. Gal geriau įisivelti į ekspromtu gatvėje kilusį dialogą ir pareikšti pačią kvailiausią nuomonę, kokia tik gali būti..? Kažkas nesupras, o mergiotės - įvertins.jūsų drąsą... Ne kiekvienas taip gali. O tai padaryti - paprasta. Mano nuotrauka - Užutrakyje... Kolega baikeris sako "stok ten - nufotkinsiu.." Aš atseit spjoviau į delną ir pradėjau glostytis plaukus į vieną pusę... Šalia mūsų buvo žmonių... Keletas pamatė ir ėmė juoktis. O mergina su veiksmo kamera, taaaip pažiūrėjo... Kolega spragtelėjo aparatu ir netyčia įamžino kampe ją... Jūs pamatytumėt jos žvilgsnį...))) Žodžiu, galima kalbėti valandų valandas. Reikia reziumė. JŪS GALIT DARYTI, KĄ TIK NORIT! Veikti, ką norit, jaustis, kaip norit ir net oras gali būti toks, kaip jūs norit. Aš beveik nejuokauju. Jei norit daugiau info, kita pamoka kainuos 500 eurų. Dėkoju už dėmesį. Aš nejuokavau ir nemeluoju.

22

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

Saunuolis ( cia as nuosirdziai ).100 bravo !!! Bis nesakau, nes man gali buti per brangu...:::008

23 (redagavo Grigorij 2017-04-05 12:33)

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

pas psihologa, arba galiu duoti pora paneliu telefonu, kurios is taves padarys vyra smile

24

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

geras jausmas kai nori mirti.:)

25

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

Nepritariu...:::937
Matyt nebuvo taip bloga, kad buvo gera...

26 (redagavo BAD eyes 2017-04-05 08:05)

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

Kam trūksta kalio (o kam jo netrūksta) - tai AMBIO kalis kapsulėse po 30 proc. rpn - kainuoja maždaug 4 kartus pigiau nei Biokalio Forte milteliai. Išgeriant po 3 per dieną - būtų apie 20 centų vietoj 75.

1 Walmark cinko tabletė, kurioje 100 proc. rpn kainuoja apie 13-14 centų, kurios man užtenka 1 per dieną ar kas antrą.

1 AMBIO B vitaminų tabletė (svarbiausia dėl pantoteno rūgšties), kurioje yra po 100 proc. visų b vitaminų - apie 4 centus. Išgeriu po 1 per dieną ar kas antrą (kai norisi).

1 pakelis BioMagnesium magnio miltelių, kuriuose yra 80 proc. rpn, kainuoja apie 35 centus.

Viso: 20+14+4+35= max 73 centai/dieną = max 22 eurai/mėnesį.

27 (redagavo BAD eyes 2017-04-05 08:37)

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

Juk nekeista, kad daužant rankas į SIENĄ - jos galų gale sulūžta. Pats 'žmogus' jas susilaužo. Tai padaro ne SIENA. SIENA tik patikrina ar sveikos smegenys.

28

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

o ka darysi kai salia nebus kalio?

29

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

senas testas ar nori zmogus gyventi.
duodama virve su muilu.

30

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

Daug kalio turi : dziovinti obuoliukai, bananai, slyvos, razinos...:::008

31

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

juokdariu.

32

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

ir kas po velniu ta mafijozine prigimtis?

33

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

Cia jau sviesa tunelio gale ir uzgeso...

34

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

kodel galvoji ka rasyti ko ne?slepi koks esi?nebijok nes gal ryt numirsi.tai kas ta mafij prigimtis.?

35

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

ne,tokio romano neskaitau.trumpai drutai rasyk.

36

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

prieko cia anglai rusai ir lietuviai?tuo labaiu neverta skaityt.

37

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

nu man su galva kazkas negerai, bet tau......ner ka lyginti. smile

38

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

Kviesk Lazauskiene  ar kreipkis i Gordejeva ,gal pades.Cia daugumai reikia psichologo paslaugu bet tau vargu ar psichiatras pades big_smile nematai kad lazdavoja tave zmogeli big_smile

39

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

teroras tai budas isvengti auku.

40

Re: Nenoriu mirti, bet gyventi taip pat nenoriu

https://www.youtube.com/watch?v=2gt7qXqZepo