1

Tema: greicio virsijmas

siandien virsijau 40-50 km mieste nufotkino ko tiketis? buvo kam nors taip?

2

Re: greicio virsijmas

virs 300 euru ir teises atemimas berods kazkuriam laikui,atsiversk kodeksa ir paskaityk.

3

Re: greicio virsijmas

Tai pasisekė... Būkim optimistais. Jei nukirto radaras, viršydamas greitį tu nelabai supratai, ką darai... Vietoj radaro galėjo būti vaikai...

4

Re: greicio virsijmas

Alfred parašė:

siandien virsijau 40-50 km mieste nufotkino ko tiketis? buvo kam nors taip?

kuom? uzsakyk graba ir kostiuma. pasirink virve ir muila smile

5

Re: greicio virsijmas

Super atsakymas, net apsiverkiau...is juoko :::008

6

Re: greicio virsijmas

tas ju greicio virsinimas asilu ismone nes su savo absurdisku suvokimu daugiau avariju vyksta ir dar nes lietuviai visiskai avinu gauja nesugeba kelyja elgtis

7 (redagavo Valdas 2017-04-06 08:06)

Re: greicio virsijmas

Dauguma lietuvių kelyje elgiasi normaliai - pagal taisykles.

Yra atkarpos, kur greičio apribojimai yra neteisingi. Kur greitis per mažas. Todėl dalis žmonių, kurie turi parodyti, kad tai neteisinga - važiuoja tikru greičiu, koks turi būti, bet nėra. Tai turi skatinti susiprasti tuos, kurie nustato greičius - ir keisti.

Aišku yra ir nesveikų - kurie tai daro be reikalo.

8

Re: greicio virsijmas

Valdas parašė:

Dauguma lietuvių kelyje elgiasi normaliai - pagal taisykles.

Yra atkarpos, kur greičio apribojimai yra neteisingi. Kur greitis per mažas. Todėl dalis žmonių, kurie turi parodyti, kad tai neteisinga - važiuoja tikru greičiu, koks turi būti, bet nėra. Tai turi skatinti susiprasti tuos, kurie nustato greičius - ir keisti.

Aišku yra ir nesveikų - kurie tai daro be reikalo.

Ir kokiu budu tu tai nustatai? big_smile

9

Re: greicio virsijmas

Nesimato akimis?

10

Re: greicio virsijmas

Sidewalks and Skeletons ╺╸ Die Young

11 (redagavo Breinas 2017-04-06 19:13)

Re: greicio virsijmas

Yra dar viena aplinkybė, kai tu tiesiog negali laikytis greičio ribojimo taisyklių... Bet po tokių pasivažinėjimų aš pastebėjau, kad atbunku iki tiek, kad sunku prisiminti žodžius... Kai kelias valandas susikoncetruoju tik į vairavimą, paskui sunku iškart vėl pradėti mąstyti racionaliai...Gal aš teisingai elgiuosi, o gal man tiesiog sekasi... Bet per keturis metus aš neužsiroviau ant radaro, Tik kartą teko pabendrauti su nežymėtu automobiliu važiavusiais pareigūnais, kurie paaiškino, kad kelio ženklinimo reikia laikytis visiems (14 Eur už ištisinę skiriamąja liniją...).

12

Re: greicio virsijmas

ekspertų konsultacijos kainuoja...