1

Tema: Atostogos

Kaip smagiai paatostogauti ?

2

Re: Atostogos

atvaziuok pas mane.

3

Re: Atostogos

marek parašė:

atvaziuok pas mane.

arklio pagailo zeme arti? big_smile big_smile big_smile

4

Re: Atostogos

atsibodo arklys.:)norisi ivairoves....

5

Re: Atostogos

Aciu uz pasiulyma...:::008
Man apskritai idomu...tarkim ka gero galima nuveikti del saves...Lietuvoj...

6

Re: Atostogos

baudas ir mokescius susimoketi.

7

Re: Atostogos

Baudu turetu nebuti, o mokescius susimokesiu, jeigu atlyginima perves...Niekad negali zinoti...
Tai bent patarimai...Liudna...:::819
Aciu ir uz tiek...

8

Re: Atostogos

tau mano pasiulymai butu mirtini smile parodas lankyk muziejus, ...... parupinsiu.be jo paveikslo nesuprasi.

9

Re: Atostogos

Aciu, apie muziejus ir parodas -  reikes pagalvoti. Seniai buvau. Idomus pasiulymas...:::008

10 (redagavo Anna 2017-04-08 00:36)

Re: Atostogos

o kokiu metų laiku atostogauti? ar yra mašina? kompanija?

visgi man geriausios atostogos pasijusti kaip vaikystėje - lengva, bet įdomi knyga (geriausia sena, ta, kvepianti, gelsvais lapais, gal net Haufo pasakos), tada po medžiais hamake ar "raskladuškėj" paskaitai ir užmiegi. ir jokių rūpesčių. bet dar geriau, jei turi kokį nuošalų ežerą ir ten didesnį lieptelį. išsitiesi nuoga, atsibosta - plaukioji ežere, vėl išsitiesi, paskaitai, pasnaudi, vėl ežere, o jei dar vėjelis pučia, koks machaonas atskrenda - ooo... arba didelėje valtyje - vidury ežere irklus susitrauki į vidų ir užsnūsti, o bangelės pliųškena, kirai skraido, žuvys šokinėja...
jei mieste - tai labai gera pereiti per miestą kaip turistei. darbo diena, visi dirba, o tu - fontanai, parkai, lauko kavinės smile o vasaros kino seansai po atviru dangumi? Visa diena Botanikos sode? ir taip toliau.
arba įsidarbini pas ūkininką smile
atostogos prasideda ... galvoje smile

11

Re: Atostogos

Puikiai apraset, Anna, daug geru ideju...Aciu, pasinaudosiu...:::008