1

Tema: Kokia muzika patinka...

Dabar klausausi...

2

Re: Kokia muzika patinka...

Nely Paltiniene - Tu ateik i pasimatyma...:::008

3

Re: Kokia muzika patinka...

DAFT PUNK  -  Instant Crusk

4

Re: Kokia muzika patinka...

https://www.youtube.com/watch?v=208ZGgcgwi4&list=RD208ZGgcgwi4#t=7

5

Re: Kokia muzika patinka...

manau, kad kiekvienam patinka tokia muzika, kuri atspindi (įgyvendina, realizuoja, paryškina, sustiprina) klausančiojo tuomet išgyvenamus jausmus. O laikui bėgant, tai bus muzika, kuri prikelia atsiminimus apie kažkada patirtą laimę smile
todėl daugumai agresyviai nusiteikusių žmonių (nori kažką griauti, sunaikinti, kovoti bet kokiomis priemonės) patiks metalas ar pan. destruktyvi muzika.Romantiškai nusiteikusiems - dar kita.i r pan.
tačiau visada labai patartina paklausyti kitų mėgstamą ar rekomenduojamą muziką. Už ką ir labai vertinu šią svetainę. Nes pastoviai virti savo sultyse - sąstingio požymis (tai tik mano nuomonė).

6

Re: Kokia muzika patinka...

Anna, Anna.... Ir kam tie atsiminimai? smile as klausau visokios muzikos tiesiog savo emocijos pazinti geriau, bet subendrinus tai man muzika yra grynai emocinis slamstas smile dazniu rinkinys suteikiantis busenas, is to iseina kad ir priemone pakeist busenai kaip ir visi daiktai gyvenime smile myliu jus visus! smile

7

Re: Kokia muzika patinka...

kaip tai kam? smile)))
atsiminimų būna... gražių smile ir visai nesusijusių su konkrečiu asmeniu. atsimenamos emocijos ir tiek.
o tas "emocinis šlamštas" valdo visus. net ir vyrus.

8

Re: Kokia muzika patinka...

Anna, kas valdo savo demesi to nevaldo niekas smile jeigu tau reikalingi atsiminimai del ju grozio, tai tu esi busenu ieskotoja, tau tiesa neidomi smile as jei pakaifuot noriu tai as geriau pats sukuriu sau pati nuostabiausia ivyki savo fantazijoje, bandau isgyventi negyvenamoj saloj kaip kruzas ar nukeliauju demesiu i aliaska ir kovoju ten del islikimo smile

9

Re: Kokia muzika patinka...

Muzika ir liks muzika...:::008

10

Re: Kokia muzika patinka...

nes muzika yra muzika

11

Re: Kokia muzika patinka...

...a la Mao stil...:::008

12

Re: Kokia muzika patinka...

music is what we are living for

13

Re: Kokia muzika patinka...

Russkii shanson smile

14

Re: Kokia muzika patinka...

Sargis parašė:

Anna, kas valdo savo demesi to nevaldo niekas smile jeigu tau reikalingi atsiminimai del ju grozio, tai tu esi busenu ieskotoja, tau tiesa neidomi smile as jei pakaifuot noriu tai as geriau pats sukuriu sau pati nuostabiausia ivyki savo fantazijoje, bandau isgyventi negyvenamoj saloj kaip kruzas ar nukeliauju demesiu i aliaska ir kovoju ten del islikimo smile

nematau didelio skirtumo tarp mūsų - tau laimę suteikia fantazija, o  man - muzika smile nors geriausia derinti muziką su fantazija smile
kodėl man neįdomi tiesa? įdomi, tik jei ji vis ta pati ir ne pati džiaugsmingiausia, tai stengiuosi pernelyg joje neužsiciklinti. kai kurie nuo ryto iki vakaro kartoja mantrą - gyvenimas Lietuvoje blogas (nors jei labai realiai ir teisingai vertinti - tikrai ne visiems ir tikrai ne pats blogiausias). O galima šios mantros nekartoti, o muzikos pagalba jaustis laimingai. O paskui, žiūrėk, toje būsenoje gali gimti sprendimas kaip gyvenimą Lietuvoje pagerinti smile (nors vėlgi... jei klausytis agresyvios muzikos, tuomet galima gyvenimo blogumą užtikrinti tiek sau, tiek aplinkiniams...)

15

Re: Kokia muzika patinka...

Man buve, kad norisi galva i siena padauzyt...
Paklausai taip vad.agresyvios muzikos ir praeina..:::008

16

Re: Kokia muzika patinka...

vadinasi gali isakyti kai reikia.:)

17

Re: Kokia muzika patinka...

Rytis parašė:

Russkii shanson smile

 

tvoya samaya luchshaya shanson pesnya

18

Re: Kokia muzika patinka...

mnogo est smile nravitsa grupi butyrka,bumer,Michail Krug....

19

Re: Kokia muzika patinka...

Anna parašė:
Sargis parašė:

Anna, kas valdo savo demesi to nevaldo niekas smile jeigu tau reikalingi atsiminimai del ju grozio, tai tu esi busenu ieskotoja, tau tiesa neidomi smile as jei pakaifuot noriu tai as geriau pats sukuriu sau pati nuostabiausia ivyki savo fantazijoje, bandau isgyventi negyvenamoj saloj kaip kruzas ar nukeliauju demesiu i aliaska ir kovoju ten del islikimo smile

nematau didelio skirtumo tarp mūsų - tau laimę suteikia fantazija, o  man - muzika smile nors geriausia derinti muziką su fantazija smile
kodėl man neįdomi tiesa? įdomi, tik jei ji vis ta pati ir ne pati džiaugsmingiausia, tai stengiuosi pernelyg joje neužsiciklinti. kai kurie nuo ryto iki vakaro kartoja mantrą - gyvenimas Lietuvoje blogas (nors jei labai realiai ir teisingai vertinti - tikrai ne visiems ir tikrai ne pats blogiausias). O galima šios mantros nekartoti, o muzikos pagalba jaustis laimingai. O paskui, žiūrėk, toje būsenoje gali gimti sprendimas kaip gyvenimą Lietuvoje pagerinti smile (nors vėlgi... jei klausytis agresyvios muzikos, tuomet galima gyvenimo blogumą užtikrinti tiek sau, tiek aplinkiniams...)


zmogaus kuris siekia tiesios net neveiks kitu kalbos apie xujova gyvenima, o kad sakei nori dauzyt galva i siena ir metalas padeda tai velgi tu daejai iki tos busenos kai norisi dauzyt galva nes tave pagavo bloga busena ir nusprendei ja pakeisti priemone keisti busenai, o tiesos zmogus nedaeis iki busenos dauzyt galvai ir nereiks klausyt tos muzikos, jis tiesiog axujenas smile

20

Re: Kokia muzika patinka...

Sargis parašė:

zmogaus kuris siekia tiesios net neveiks kitu kalbos apie xujova gyvenima, " kad sakei nori dauzyt galva i siena ir metalas padeda tai velgi tu daejai iki tos busenos kai norisi dauzyt galva nes tave pagavo bloga busena ir nusprendei ja pakeisti priemone keisti busenai, o tiesos zmogus nedaeis iki busenos dauzyt galvai ir nereiks klausyt tos muzikos, jis tiesiog axujenas smile

melas, šmeižtas ar provokacija? smile

čia ne mano žodžiai apie sieną beigi metalą... jo nemėgstu. nebent paklausau (su vaizdu) iš pagarbos atlikėjų meistriškumui ar talentui