241

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Atradau,autore Marija, 20m., rasyta 2006metais. Neitiketina...:::008

242

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Įdomu. smile

243 (redagavo Ant Jos 2017-04-15 23:11)

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Aš jei bandyčiau su kitataute, tai nebent su angle Anglijoje.

Bet ir lietuvės Lietuvoje gerai. smile Jei žiūrint patriotiškai. smile

244

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Man irgi mano lietuvis pats geriausias...Duos Dievas, gal taip ir liks...

245

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

To ir palinkėkim. smile

246

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Jums irgi sekmes ir graziu svenciu...

247

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Ačiū ir tau taip pat. smile

248

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

a vot ir man parupo sita tema intriguojanti istiesu,o jeigu pvz tautybe ne lietuvis o pilietybe lietuvis?tai kuris geresnis?negali gi dvilypumo buti siame reikale?

249

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Man norėtųsi bendrauti taisyklinga lietuvių kalba, todėl ir bendrauju su lietuviu. Dar man svarbu, kad žinotų savo krašto istorijos peripetijas, būtų protingai patriotiškas ir pilietiškas žmogus...:::008

250

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Radomir parašė:

a vot ir man parupo sita tema intriguojanti istiesu,o jeigu pvz tautybe ne lietuvis o pilietybe lietuvis?tai kuris geresnis?negali gi dvilypumo buti siame reikale?

dvilypo ir nebus, nes pilietybe gauni pagal gyv. vieta, o tautybe gauni gimdamas... dar yra tevyne ir gimtine. taip pat skirtingi dalykai.

251

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

si tema atsiduoda nacionalizmu. meile neturi nei tautybes nei pilietybes.

252

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Laimute parašė:

si tema atsiduoda nacionalizmu. meile neturi nei tautybes nei pilietybes.

Mhm. Ir apskritai, nėra kaimo be savo durniaus. O visą tautą rėdyt pagal vieną pavyzdį apskritai kažkas nenormalaus.

253

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Laimute parašė:

si tema atsiduoda nacionalizmu. meile neturi nei tautybes nei pilietybes.

turi turi smile pvz., lietuvių meilė susijusi tautiniu lietuvių bruožu - valgyti kitą žmogų gyvą smile))

254

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Laimute parašė:

si tema atsiduoda nacionalizmu. meile neturi nei tautybes nei pilietybes.

Gal zodi meile pakeitus zodziu aistra bus tikslesnis pasakymas...Na durnumas irgi gi neturi nei tautybes,nei pilietybes...

255

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Anna parašė:
Laimute parašė:

si tema atsiduoda nacionalizmu. meile neturi nei tautybes nei pilietybes.

turi turi smile pvz., lietuvių meilė susijusi tautiniu lietuvių bruožu - valgyti kitą žmogų gyvą smile))

A jums, tamsta, nepatinka oralinis? big_smile

256

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Man asmeniškai labiau užsienietės patinka nes lietuvaitės pervertina save vaikšto su užriestom nosim ir pagaliais šiknoj

257

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

As kazkada is kailio neriausi bandydamas pakabinti marsiete. Bet man neisejo. Dabar draugauju su feja.

258

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Speju rezultatas bus toks pats breinai kaip ir su marsiete nes moterytes turi savisaugos jausma kas su jomis rimtai o kas siaip sau.

259

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Tai kad as rimtai... Manau, kad pavojinga, kai tavo mergina - feja... Vienas sunkiausiai prijaukinamu plesrunu - pantera... Bet ju prijaukintu yra. Nors jos prijaukintos, vis tiek kelia pavoju... O tureti prijaukinta feja dar labiau pavojinga, negu tureti prijaukinta pantera... Apsiginti nuo panteros gali padeti revolveris.. O kas gali padeti apsiginti nuo isiutusios fejos..? Uzkeikimai..? Kas ju zino?
As jai sakau, kad be galo nesveikai didziuojuosi, kad man pavyko prijaukinti feja. O ji atsako, kad jai be galo malonu buti prijaukintai.
Iskart uzbegu uz akiu klausimams, kodel as vis dar cia. Turbut suvokiat, kad man i feju pasauli persikraustyti nera jokiu sansu..? O jai, persikraustyti i musu pasauli, taip pat nera lengva, bet jau nebeilgai liko laukti...

260 (redagavo Laimute 2018-05-10 18:56)

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Breinai, nejaugi kortele nuleidai kiek zemiau ? marsiete, feja...kas seks po to? smile