1

Tema: I'm in deep shit ;)

Labas naktis.

Problema, kuri šiaip yra maža, bet man - kaip bedugnė. Jaučiu, jog puoliau į gilią žopą - esu užfriendzonintas.
Ir taip, aš esu tas "nice guy", kuriam rūpi, kuris stengiasi būti geru, išklausančiu, ne subine. Neturiu aš noro išdulkint ar kitaip pasinaudot. Gal ir esu skystablowjobninkas, bet kitaip gyvent nebegaliu.

O situacija tokia. Susipažinom pirmam kurse. Ji - simpatiška, gan uždara panelė, aš - linksmas, atviras, bet ne pats gražiausias vaikinas. Little heartbreakas buvo sužinojus, jog ji užimta - o kadangi santykius ardyt man atrodo žema, tam momentui ją užmiršau. Bet po kelių metų vėl pradėjom bendraut, sužinojau, jog ji vieniša, išsiskyrė su savo ilgamete meile.

Dabar - liūdnoji dalis. Pirmais refreshinto bendravimo mėnesiais manau, jog aš jai kaip ir patikau. Šiltas bendravimas, jos pasiūlymai pažiūrėti filmą. Klausit "****, ko negriebei jaučiui už ragų", atsakysiu - nežinojau, ar tai tikras jausmas, o įskaudinti ją norėjau mažiausiai. Tačiau tą klausimą atsakiau - jausmas tikras. Deja, atsakymą suradau per vėlai - bendravimas atšalo.

Pabendraujame realiai kasdien - realybėje, gal kiek dažniau internete. Turim daug bendrų pomėgių. Man patinka jos muzikos stilius, jai mano - gal ne taip labai, bet ausų nesikemša. Tačiau jau nėra to "cinkelio", tokio šiltumo iš jos pusės, o iš mano pusės jis tik stiprėja, su kiekviena savaite. Prisirišau kaip durnius koks.

Pastaruoju metu daug skaičiau. Kaip įtikti merginoms, kaip tapti išskirtiniu, kaip išlysti iš friendzono ir nustatyti, ar tu jau joje esi. Pasakysiu atvirai - subine aš būt nenoriu. Ne, man netinka užmest ignorą, atsisakyt daryt tai ką galiu kai galiu vien dėl to, kad parodyt principus. Žinoma, naudingų patarimų gavau ir juos naudoju - pradėjau sportuoti, gal kiek mažiau ir uždariau bendrauti tiek su ja, tiek su visais kitais, nesigirti. Tapti klasišku vyru. Bet nemanau, jog tai iš ties veikia. Ji nuostabi, įdomi asmenybė iš aš ją iškėliau sau kaip tikslą. Gal ir nepasiekiamą.

Ką daryt? ji bendrauja su kitu ar gal net kitais. Nežinau, kiek rimti tie santykiai (kiek suprantu bendrauja ir viens kitą pažįsta trumpiau, nei mudu), bet daužo mano širdį kaip su kuvalda kiekviena užuomina, kad jie leidžia laiką kartu.

Patarkit. Ką daryt, kad išlįst iš tos zonos? Ką keisti savyje, bendravime su ja? Ar yra būdas nebūnant subine pasiviliot mažulę, ar visos normalios merginos ieško tik jerk'ų? Nes jei taip, tai tada vpyzdų, būsiu vienišas prerijų patinas smile

2

Re: I'm in deep shit ;)

Prieš pusmetį tikrai būčiau sakęs varyk į youtube, ten gerų kanalų yra, patarimai kaip būti su panele , nes pačiam buvo viskas aktualu ir daug esu peržiūrėjęs BET neseniai suvokiau kad visi tie youtuberių ir žurnalų patarimai veikia tik SHORT-TERM! Visos medijos dbr duoda patarimus greitam bet trumpam rezultatui, nes taip naudinga, dbr bet kokiam bizniui reikia nelaimingų klientų, visi siūlomi sprendimai daro juos dar nelaimingesnius, o ką daryt jei norisi ilgų ir rimtų santykių, jei esi in deep shit kaip sakai. Pats sau atradau tik vieną atsakymą, kurio tau jokie youtuberiai ir žurnalai neduos: let her fuck-up! Viskas ką tu dbr gali daryti - leisti jai susimauti, laukti kol ji padraugaus su kitu, nusivils, persimes prie kito, tas ją paliks ir ji eilinį kartą nusivils, o tada ji praregės ir pamatys tave. O tu jau pažengęs ir patobulėjęs. Dbr tokia realybė - greit susibėga, 'amžina tikroji meilė', o po savaitės not in relationship. Lauk savo progos, nors kantrybė dbr nemadinga, arba susirask ką nors short-term ir per tą laiką pagalvok ar jos tau vis dar reikės kai ji grįš . Kitaip sakant, su ja nedaryk išvis nieko. Jei sakyčiau daryk tą, aną, prieik taip, sakyk taip, būčiau kaip tipiškas youtuberis su savo cheap advice..

3

Re: I'm in deep shit ;)

Tau reikia suvalgyt gera sudo lėkštę, kitaip sakant to paties sudo kokį gyvenimas gali pasiūlyti, tik tada suprasi kad pirštai turi lenktis tik į tavo pusę.

4 (redagavo Marina ll 2017-04-18 09:11)

Re: I'm in deep shit ;)

Gali buti, kad ta panele nori jus dar labiau priristi ir koketuoja su kitais. Gal net nori, kad jus prisipazintumet, jog be jos negalit gyventi ir norit ja vesti. Gal ji is tu zmoniu, kurie nori kita paversti savo vergu. Jeigu ji butu jums tikrai neabejinga, tai atvirai tai ir pasakytu.
Jus irgi galit pabandyt jos stiliumi ir paflirtuot su kitom panelem ir butinai, kad ji tai zinotu. Is jos reakcijos spresit, ar as teisi...Tuomet ji gris pas jus , kad irodyt savo virsenybe. Tipo, as tave valdau . Argi norit sliauzioti visa gyvenima. Yra zmoniu, kurie myleti nemoka ir nenori, jie tik pririsa ir isnaudoja, tame tarpe ir moterys. Zaidzia kaip kate su pele. Manipuliuoja. Tikras zmogus yra tiesus ir atviras. Galit ir jus parodyt savo vyriskuma, jeigu jo turit, prisipazinti jai, kad esat ne tik draugas, bet jokiu budu nesizemint. Tiesiog , tu man lb.patinki ir as manau, kad tave isimylejau. Ziurekit, ka ji pasakys. Jeigu vyniosis, tai nieko rimto, tik zaidimas. Palikit ja, nes iskaudins dar labiau, o kai nusibosit, paliks...Jeigu sakys, kad myli, tai beliks irodyt savo vyriskuma...:::008

5 (redagavo Vincas 2017-04-18 11:10)

Re: I'm in deep shit ;)

omg that feel kai parasai visa ese, o po to neissisiuncia smile


edit: jei bus gera nuotaika padeti dar vienam nemoksai, grazinti skola pasauliui, gal vakare ar kada kazka sukursiu. Dabar nervas ima kad 30min darbo netekau.

6

Re: I'm in deep shit ;)

Nebebūk minkštas. Čia vienintelis būdas.

7

Re: I'm in deep shit ;)

temos autoriu uz pakarpos ir i miesta.
Nes dabar turbut ziuri i tos panos fotkes ir dusauja kad negali buti su ja. Ir niekada nebus.
turi, seni, vadinama situacija kai tau jinai rupi labai , o jai ant taves nusisikt.
Bet esme - buk budrus.
Jei tu ja atakuoji demesiu, zinutemis, kad ir daznai lankaisi anketoje jos - tu ja MAITINI demesiu. Jinai jauciasi pripazinta taves ir maitinasi tuo visuom. Tuo pat metu kazka doro ar nedoro veikdama su kitais.
Dont waste your time on that bietch.
She only sucking your attention.

8

Re: I'm in deep shit ;)

kill da bitc

9

Re: I'm in deep shit ;)

Romualdas parašė:

temos autoriu uz pakarpos ir i miesta.
Nes dabar turbut ziuri i tos panos fotkes ir dusauja kad negali buti su ja. Ir niekada nebus.
turi, seni, vadinama situacija kai tau jinai rupi labai , o jai ant taves nusisikt.
Bet esme - buk budrus.
Jei tu ja atakuoji demesiu, zinutemis, kad ir daznai lankaisi anketoje jos - tu ja MAITINI demesiu. Jinai jauciasi pripazinta taves ir maitinasi tuo visuom. Tuo pat metu kazka doro ar nedoro veikdama su kitais.
Dont waste your time on that bietch.
She only sucking your attention.

TAIP smile

deja, tenka pripažinto, kad dauguma vyrų linkę rinktis merginą, kuri jiems abejinga. Medžiotojo instinktas, nes kitos - nebeįdomios smile
variantai:
- tokia mergina išvis abejinga vyrams ir jų meilei, tad gaišti ir kankintis daugiau nei kad tradiciškai priklauso neverta;
- mergina sugeba mylėti, bet tavęs nemyli - per prievartą mylimas nebūsi, irgi geriausia - atsitraukti ir mauti kuo toliau nuo jos smile o pasitraukus kuo toliau.
antruoju atveju gal tu pats pasikeisi, nes neskirsi visų jėgų ir energijos vien jai, gal mergina pasikeis - gal tapsite laiminga pora. svarbiausia - negailėk savęs ir netapk ciniku. prisimink tas merginas, kurias tu atstūmei - joms irgi buvo skaudu. ir daugelis iš mūsų tai esame patyrę. tai - normalu smile

10

Re: I'm in deep shit ;)

kirvi i rankas ir primyn

11

Re: I'm in deep shit ;)

marek parašė:

kirvi i rankas ir primyn

Paeis big_smile

Šiaip nusprendžiau duot jai erdvės. Užmesim kuriam laikui ignorą, pamerginsim kitas tongue Ir bus matyt, jei bent ką rūpiu jai ne kaip draugas, tai pasiilgs to kasdieninio bendravimo ir dėmesio smile O ir ant tiek ji man nėra įsiėdusi į smegenus, kad fotkes vartyčiau ir dūsaučiau big_smile
Ačiū visiems wink

12

Re: I'm in deep shit ;)

savaime praeis ir tapsi kaip as, pilnu poxuistu...

13

Re: I'm in deep shit ;)

Cia tokia profesija ? :::008

14

Re: I'm in deep shit ;)

žmogus, transformavęsis  į pochuistą, toks ir tampa. deja, praradęs žmogaus patiriamas būsenas.
užuojauta ir supratimas.

15

Re: I'm in deep shit ;)

Sykį jau turėjau panašią situaciją, tad žudytis nesiruošiu, ačiū big_smile