141

Re: visureigiai

https://www.youtube.com/watch?v=rmnmoiZbYxc

graziai pasivarte dakare

142

Re: visureigiai

gal kas pirkot mašiniuką iš brcauto.eu? patartumėt naudotis jų paslaugomis?

143

Re: visureigiai


kazko labai sunkiai ratai kabino - ar masinos per sunkios ar per slidu smile atrodo vos pasivelka smile ar padangos prastos

144

Re: visureigiai

:::615 II pasaulinio karo metais vokieciu sunkvezimiai buvo su kombinuota retine (priekinis vairuojamas tiltas) - viksrine (galinis tiltas, po kebulu iki kabinos) vaziuokle. :::b57
aliexpress.com  ir   ww2db.com
:::106 Karine technika kainuoja (dalys taipogi), net rusiskas (GAZ-66)  ZIL-131 ar URAL-347 pritaikyti civiliniams poreikiams; isrikiuoti pagal galia.:::b22
Smailiapriekiai UAZ (viliukai) razdatke atskira nuo greiciu dezes per trumpa kardana ir suletinimas (nuo variklio link ratu) 1:2,9 naujasniu (kolukio laiku) greiciu deze susisuka su paletinimo razdatke ir perdavimo santykis 1:2,1
Tiltu perdavimas (kardanas - ratas) 2,5:1

145 (redagavo Skaityk Anketa 2016-11-12 22:18)

Re: visureigiai

nemaisykite suv su atv tai ne tas pats big_smile

146

Re: visureigiai

Gal pakeles ?

147

Re: visureigiai

na, aš bekele visada įsivaizduoju laukus, miškus, pelkynus - vietas, kur nėra jokio kelio...

148

Re: visureigiai

Anna parašė:

na, aš bekele visada įsivaizduoju laukus, miškus, pelkynus - vietas, kur nėra jokio kelio...

Butent.kur bijo moterys nuklyst nuo gatves gyliau miskan big_smile

149

Re: visureigiai

na, man labiau patinka važiuoti bekele (kol joje neužklimpstu), negu miesto gatvėmis, saugiau smile ir gražiau. ir įdomiau smile

150

Re: visureigiai

o man baugu važiuoti su merga kuri nebijo važiuoti bekele

151

Re: visureigiai

gedukas parašė:

o man baugu važiuoti su merga kuri nebijo važiuoti bekele

normali sveikai mąstančio žmogaus reakcija smile

152

Re: visureigiai

gedukas parašė:

o man baugu važiuoti su merga kuri nebijo važiuoti bekele

Ziurint, kokia transporto priemone...:::008

153

Re: visureigiai

taip taip ypač svarbu kad tarpinė tarp vairo ir sėdynės butu pasišukavęs ožiu nesmirdėtu ,piniginė ne plona tadu gali ir bekele pas meškas ir namo neskubėti.

154

Re: visureigiai

gedukas parašė:

taip taip ypač svarbu kad tarpinė tarp vairo ir sėdynės butu pasišukavęs ožiu nesmirdėtu ,piniginė ne plona tadu gali ir bekele pas meškas ir namo neskubėti.

čia apie ką? apie merginas, kurios važiuoja bekele? smile

palikim tuos ne mūsų sugalvotus kitą lytį žeminančius trafaretus, lai jais mėtosi tie, kurie neturi ką daugiau pasakyti smile
būtų daug įdomiau išgirsti praktikuojančiojo pasakojimus.
su pagarba žvelgiu į purvu aptaškytus visureigius - o, vadinasi, iš tiesų gali ne tik asfaltu važiuoti, tikras. na, ir vairuotojas gal kokius svarbius reikalus miške tvarkė. gal pelkėje paklydusią močiutės kaimynę nuo gyvačių išgelbėjo, dabar į ligoninę veža smile

155

Re: visureigiai

Apie automobili miela Anna - apie visureigi ir jo technines galimybes važiuoti bekele ir vežti papildoma rankinuką.

156 (redagavo Anna 2017-04-20 11:44)

Re: visureigiai

gedukas parašė:

Apie automobili miela Anna - apie visureigi ir jo technines galimybes važiuoti bekele ir vežti papildoma rankinuką.

nieko nesupratau, trūksta žinių, patirties ir įdirbio...
norite pasakyti, gerb. Gedukai (bet ne sugedukai), kad visureigiui važiuojant bekele techninės galimybės vežti papildomą rankinuką yra labai ribotos? kodėl? net jei rankinukas nekalbėtų?

157

Re: visureigiai

Tyla - vienas iš privalumu būtų nes kaip žinia moteriška giminė kaklas o kur jis pasuktas ten ir važiuojama.
Dėl galimybių yra tokia teorija boba iš ratu vežimui lengviau.Taigi čia ne aš sugalvojau, folkloras liaudiškas kaltas - jeigu ką.

158

Re: visureigiai

Negi rankinuku musis ? :::008

159

Re: visureigiai

Irmis parašė:

Nesimuskit big_smile Rankinukas bus suslapes,kai grysit is bekeles tongue big_smile big_smile

čia kuria prame... sušlapęs?
gąsdinate?:-)

160

Re: visureigiai

Marina ll parašė:
gedukas parašė:

o man baugu važiuoti su merga kuri nebijo važiuoti bekele

Ziurint, kokia transporto priemone...:::008

Kaip transporto priemonės tipas susijes su baimemis tiesiog smalsu.