161

Re: visureigiai

Cia jums, gedukai baugu...Tarkim ziema su slidemis, visai nebaisu. Vasara savaeige pestute irgi malonumas...:::008

162

Re: visureigiai

Geras bandymas išsisukti nuo atsakymo - užskaitau.

163

Re: visureigiai

Anna parašė:
Irmis parašė:

Nesimuskit big_smile Rankinukas bus suslapes,kai grysit is bekeles tongue big_smile big_smile

čia kuria prame... sušlapęs?
gąsdinate?:-)

Bus pelkes turiny gaves,arba bus ismestas pro langa ne sausa griovy nesilaikant taisykliu big_smile big_smile

164

Re: visureigiai

Irmis parašė:
Anna parašė:
Irmis parašė:

Nesimuskit big_smile Rankinukas bus suslapes,kai grysit is bekeles tongue big_smile big_smile

čia kuria prame... sušlapęs?
gąsdinate?:-)

Bus pelkes turiny gaves,arba bus ismestas pro langa ne sausa griovy nesilaikant taisykliu big_smile big_smile

o ar būtina važiuoti atidarais langais??

165

Re: visureigiai

Kiek žinau langu uždarymas ne visada bekelėje gelbsti.kaip tik jie dažniausiai atidaromi tam kad vanduo per juos išbėktu o ne atvirksčiai.

166 (redagavo Anna 2017-04-21 18:53)

Re: visureigiai

tai apie visureigius jalbam ar apie povandeninius tankus??

167

Re: visureigiai

Po kol kas apie visureigius daug maž skirtus bekelei ir ne tik.
Kad ir šis

http://www.98.lt:81/toyota-hilux-hardman

168

Re: visureigiai

gražus... hardman... o gal yra džipė softwoman?

169

Re: visureigiai

Kažkaip nesidomėjau ar yra tetos marijos žemėje skirtas moteriškai.Nors tikrai žinau vadovaujančiu moteriskiu kurios važinėja pikapais ir ne viena tokia pažystu .Beje nuorodoje toyota hilux yra du lietuvoje vienas šis gražuolis kitas toks pats tik baltas.

170

Re: visureigiai

Man visureigis, tai vyriskas automobilis. Jeigu buciau vairuojanti, tai vairuociau grakscius automobilius...:::008

171

Re: visureigiai

Būna visai grakščių wrangleriukų ir mersiukų smile

172

Re: visureigiai

Ar tikrai moteriškai reikia džipo tikro nuo to pradėti reikia.

173

Re: visureigiai

jei nereikia super duper pravažumo manau kad labai tiktu šis žaviai moteriškei.
https://www.youtube.com/watch?v=v_D8dQuGmMU

174 (redagavo Anna 2017-04-23 19:09)

Re: visureigiai

paprasta grakšti klasika
http://www.autoasas.lt/images/gallery/400/2113_big.jpg

175

Re: visureigiai

Tikrai ne moteriškas automobilis o ir šiaip problemu kruva.Antrais metais eksploatacijos iškeičiau i mano galva patikimesni automobili.
P.s.Gal be reikalo parašiau dabar užmėtys mane akmenimis.

176

Re: visureigiai

gedukas parašė:

Tikrai ne moteriškas automobilis o ir šiaip problemu kruva.Antrais metais eksploatacijos iškeičiau i mano galva patikimesni automobili.
P.s.Gal be reikalo parašiau dabar užmėtys mane akmenimis.

na, neradau tokio juodo mažiuko, kokį kartais matau Vilniaus gatvėse. O tas anksčiau jūsų aprašytas - atsiprašau, toks, kokių dabar labai daug ir jie man tokie vienodai... negražūs ir agresyvūs... savo išvaizda. bet tai ką aš čia - nieko nenusimanau. ir šiaip - vokiški automobiliai man ne prie širdies, nes juos reikia vairuoti vyriškai, reikia dirbti... automobili sman yra kažkas daugiau, nei kad transporto priemonė, visų pirma jis yra - draugas.
taip kad kas akmenį pakels, tas...

177

Re: visureigiai

Griztant prie gelentvageno mersedeso o tiksliau prie akmens pakelimo jis yra kiekvieno dziperio svajone todel geriau apie ji gerai arba nieko cia kaip apie mirusius sveikesnis busi.Beje jis jau mires ir yra nes negali ketvirti amziaus nieko nekeiciant gaminti ir imti tokius pinigus kad net kvapa uzgniauzia.
Prie moterisku auto griztant tai gali buti bet katra audi,nissan juke nors man jis nepatinka.ir aisku zinoma prancuzu pezo na dar volvo.

178

Re: visureigiai

Man, nesusigaudanciai apie automobilius, svarbiausia isorinis dizainas ir spalva, kuri turi deret prie dizaino. Tada as atleidziu automobiliui uz bloga kvapa, kuri jis palieka uz saves...:::008

179

Re: visureigiai

gedukas parašė:

Griztant prie gelentvageno mersedeso o tiksliau prie akmens pakelimo jis yra kiekvieno dziperio svajone todel geriau apie ji gerai arba nieko cia kaip apie mirusius sveikesnis busi.Beje jis jau mires ir yra nes negali ketvirti amziaus nieko nekeiciant gaminti ir imti tokius pinigus kad net kvapa uzgniauzia.
Prie moterisku auto griztant tai gali buti bet katra audi,nissan juke nors man jis nepatinka.ir aisku zinoma prancuzu pezo na dar volvo.

tai taip išeina, kad džiperių svajonė man graži? smile
žinote, neskirstau automobilių į vyriškus ir moteriškus, kažkaip man neišeina...

180

Re: visureigiai

Anna parašė:

paprasta grakšti klasika
http://www.autoasas.lt/images/gallery/400/2113_big.jpg

Man tokia klasika primena karinius automobilius ir traktorius, todel nepatinka. Ukio darbuose gal ir gerai...
Gamta man paslapciu pasaulis, megstu buti tyliai kaip indenas ir stebeti, geretis, nusiraut koki grybuka ar pasirinkt melyniu, uzkandziaut jaukiai ant kelmo atsisedus...
Zmones, kurie rekauja, vazineja savo malonumui su dvokiancia technika, ne man...:::008