21

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Kai as buvau devintoje klaseje tai tik sau leisdavome cigarete uz kampo pasislepus uztraukti na dar tevuku naminio vynelio ant drasos kad smagiau i sokius butu eiti.panos dar taip smarkiai nerupejo o cia dabar nesuprantu ar juoktis ar verkti visa tragikomedija.

22

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

nu duodi.i sokius eidavot ko?muzikos klausytis?

23

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Geras klausimas ... turbut pasokti arba akiu paganyti i vyresniu komedijas.vienu zodziu net dabar prisiminus kazkaip noriu viso sito.geri laikai buvo turbut jau niekada nesugris.

24

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

su kuo pasokti?panos juk nerupejo.,su draugais?

25

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Kodėl toks kategoriskas.nerupėjo draugauti.o daugiau ten viskas gerai buvo.

26

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Karolis parašė:

Sveiki aš esu Karolis ir aš mokausi 9 klasėje ir jau yra 9 metai, kaip man patinka viena mergina. Vasarą aš pasiūliau draugauti, bet neišėjo, nes ji turėjo bachurą. Taigi aš galvoju gal ir vėl pabandyti, bendraujam tik kaip klasiokai, į lauką nevaikštom, vis ja pagiriu, kaip ji gražiai atrodo ar pasveikinu kokia nors proga ją. Bet niekaip neišeina daugiau bendrauti su ja. Labai jos noriu, labiau už viską pasaulyje, todėl prašau jūsų pagalbos, kad patartumėt, kaip elgtis šioje situacijoje man.:::014

Gyvenimiskas patarimas. Patinka ar ne, bet siulau neieskoti jos demesio, nes ji ant taves padejo skersa. Gyvenk savo gyvenima nemastant apie ja ir pamatysi rasi ta, kuriai reikalingas busi tu

27

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

BRAVO galima tik katučiu paploti nors joms reikalingas dėmesys bet nasilna mil nebudeš.

28

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Vartyk ne vartęs ta situacija jei nenori tai nepriversi.Nors teko gyvenime tokia drama stebėti iš šalies po poros metu keleklupsčiavimo ir bandymo žudytis šep tep susilipdė pora kaip tvora bet tempė tik dešimtmeti skyrybos ir du vaikai su motina paliko čia. Vyriokas kad nesikankint ir nesi žudytis i norvegija patraukė dabar jau laimingai vedes antra karta berods belge vėl šeima bet bent jau po kol kas laiminga santuoka.Tik negražiai vyriokas elgesi padares grama anekdotus pasakoja apie pirma santuoka - čia jau nevyriška.

29

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

nasilno mil budesh i escio kak.juk susilipde ir 10 metu gyveno.o skiriasi ir is dideles atseit meiles dar greiciau ir skiriasi 90%,demokratija!! amzinosios vertybes nuvalkiotos.niekada negirdejau kad noretu zudytis moteris.

30

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

uzmusk ja ir nesikankink kitus savo blevyzgom

31

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Karolis parašė:

Sveiki aš esu Karolis ir aš mokausi 9 klasėje ir jau yra 9 metai, kaip man patinka viena mergina. Vasarą aš pasiūliau draugauti, bet neišėjo, nes ji turėjo bachurą. Taigi aš galvoju gal ir vėl pabandyti, bendraujam tik kaip klasiokai, į lauką nevaikštom, vis ja pagiriu, kaip ji gražiai atrodo ar pasveikinu kokia nors proga ją. Bet niekaip neišeina daugiau bendrauti su ja. Labai jos noriu, labiau už viską pasaulyje, todėl prašau jūsų pagalbos, kad patartumėt, kaip elgtis šioje situacijoje man.:::014

Sveikas. Nieko čia nepatarsiu, bet tiesiog daryk taip, kaip jauti. Jeigu kažkas nepasiseks, tai nepasiseks. O jeigu pasiseks, tai pasiseks. Toks gyvenimas. Negali žinoti, kaip bus. Bet jeigu tave kažkas labai labai traukia ir ta trauka neduoda tau ramybės, tada būk jos traukiamas ir daryk kaip jauti... gyvenk... Linkiu tau to labai nuoširdžiai.

32

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Svarbiausia nugaleti baime...:::008

33

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Pirmas vaistas
http://byaki.net/uploads1/1149616034_i16_photobucket_com_albums_.jpg

34

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

jei nepadejo...
tada tai
http://legenda59.ru/photos/ot-golovnoy-boli-sredstvo-39365-large.jpg

35

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

kad greiciau butu ir pigu...
https://otvet.imgsmail.ru/download/192747347_45484ea854ecb6fbcad59db86ee521ea_800.jpg