121

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

su vairuotoju  smile

122

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

Svarbiausia manau, kad automobilis patiktu paciai merginai, o visa kita lieka antram plane. Kaip tik pusseseriai nupirkom naudota Audi Q7 automobili is Vokietijos. Labai kietai atrodo.

123

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

numeriuka duok

124

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

marek parašė:

numeriuka duok

Susiveik pats big_smile

125

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

bijau

126

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

Fiat panda

127

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

"Hummer H-1".

128

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

koks automobilis? sutvarkytas, su nemokamu servisu, degalais ir draudimu big_smile big_smile big_smile big_smile

129

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

bmw pirmukas, man visiška mergaitiškos mašinos klasika:D mažytė, išvaizda tokia, kaip bmw  kaina gera

130

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

Tinka bet koks, kuriame mergina jaučiasi (tai yra, vairuoja) LAISVAI - jokio streso jai, aplinkiniams, mašinai, radarams ir piniginei smile
baisiausia, jei mašina sužadina merginoje agresiją, pasipūtimą ir egocentrizmą.... Tokiu atveju, merginą reikia tuoj pat iškrapštyti iš mašinos ir perkelti į pėsčiosios režimą smile

131

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

Andre parašė:

Tinka bet koks, kuriame mergina jaučiasi (tai yra, vairuoja) LAISVAI - jokio streso jai, aplinkiniams, mašinai, radarams ir piniginei smile
baisiausia, jei mašina sužadina merginoje agresiją, pasipūtimą ir egocentrizmą.... Tokiu atveju, merginą reikia tuoj pat iškrapštyti iš mašinos ir perkelti į pėsčiosios režimą smile

Ka tu aprasei tai čia nuo patirties priklauso ne nuo mašinos. O jeigu vairavimas skatina agresija tai yra viešasis transportas be to dabar visi propaguoja tvarumą tai galėtų merga viešuoju transportu labai tvariai judėti

132

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

Aš apie kitką galvoju: iš kur pas mergas pinigai mašinos pirkimui ir islaikimui. Na ir įdomu būtų panagrinėti vidutines islaidas kiek mergoms kainuoja paruošti mašina tech apžiūrai ir kaip tai koreliuoja su lietuvisku algu vydurkiu kuris yra visiškai nekoks.

133

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

neskaičiuok svetimų pinigų smile))
na, o realybėje kažkada mane ištiko šokas, kai sužinojau, kad jei vyras perka mergai mašiną i r sako, kad ji jos - realiai ji registruota jo vardu... Taigi, bet kada gali ją atiduoti kitai mergai ar parduoti smile)))

patyrimas sau, o nuo charakterio jokia patirtis neišgelbės...

134

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

Na, taip...tik gal patirtys paformuoja charakterį šiek tiek wink

135

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

Edvinas parašė:

bmw pirmukas, man visiška mergaitiškos mašinos klasika:D mažytė, išvaizda tokia, kaip bmw  kaina gera

Minimalizmas neblogas reikalas, bet to nenori suprasti gamintojas. Kuo toliau - tuo didesnius automobilius kuria ir gamina.
Čia jau kalbos eina apie stovėjo aikštelių pabrangimą visokiems SUV ir kitiems, didesniems automobiliams. Pabranginti ruošiasi, o aikštelių paplatinti - ne big_smile

136

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

Alegra parašė:
Edvinas parašė:

bmw pirmukas, man visiška mergaitiškos mašinos klasika:D mažytė, išvaizda tokia, kaip bmw  kaina gera

Minimalizmas neblogas reikalas, bet to nenori suprasti gamintojas. Kuo toliau - tuo didesnius automobilius kuria ir gamina.
Čia jau kalbos eina apie stovėjo aikštelių pabrangimą visokiems SUV ir kitiems, didesniems automobiliams. Pabranginti ruošiasi, o aikštelių paplatinti - ne big_smile

O kodėl gamintojas turi kažką suprasti? Jis orientuojasi i paklausa ir į rinkos segmentus. Čia pas jus erdvės nėra o aš Lt dar randu vieta kur prisiparkinti. Šiaip ir Vokietijoje randu. Tokie žmonės kur prabangiom masinytem važinėja jie dažniausiai turi nuosavus kiemus ar netgi garazus

137

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

Laimutes Kia netelpa aikštelėje?

138

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

Konstantinas parašė:
Alegra parašė:
Edvinas parašė:

bmw pirmukas, man visiška mergaitiškos mašinos klasika:D mažytė, išvaizda tokia, kaip bmw  kaina gera

Minimalizmas neblogas reikalas, bet to nenori suprasti gamintojas. Kuo toliau - tuo didesnius automobilius kuria ir gamina.
Čia jau kalbos eina apie stovėjo aikštelių pabrangimą visokiems SUV ir kitiems, didesniems automobiliams. Pabranginti ruošiasi, o aikštelių paplatinti - ne big_smile

O kodėl gamintojas turi kažką suprasti? Jis orientuojasi i paklausa ir į rinkos segmentus. Čia pas jus erdvės nėra o aš Lt dar randu vieta kur prisiparkinti. Šiaip ir Vokietijoje randu. Tokie žmonės kur prabangiom masinytem važinėja jie dažniausiai turi nuosavus kiemus ar netgi garazus

Aš juk nesitempsiu garažo su savimi jei mieste parduotos reikia. Įvažiuoji į Parkhaus tai sunku rasti vietą. Siauri boxsai parkavimo. Vos išlendi iš mašinos jei šalia stovi toks pat platus SUV.

139

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

Konstantinas parašė:

Laimutes Kia netelpa aikštelėje?

Namuose stovi garaže smile telpa ir mieste, bet man pikta, kai kainas kelia, o aikštelės tokio pat platumo kaip visada.

140

Re: Koks automobilis labiausiai tinka MERGINAI?

Shameless parašė:

Vezimas Tvartee tongue tongue

Kai prikakosi pilną, nepamiršk išvežti lauk. Geriausia ant bulbių lauka big_smile