21

Re: Child free pažintys

Vitalija parašė:

Ar yra čia vakinų ar merginų, kurie nenori/ negali turėti vaikų ir ieško antros pusės?
Tema neskirta priežąsčių nagrinėjimui/ užgailiojimui.

Yra

22

Re: Child free pažintys

Tema neskirta nagrinejimui kodel nori ar kodel nenori. Taip, tema skirta vienyti tuos zmones, kuriem si tema svarbi.
Jei nezinot child free termino, tai jum nera ka cia veikti

23

Re: Child free pažintys

Viskas, kas paskelbta aptarimui forume, yra skirta... aptarimui forume... Įkurkit sektą, jei norit bendrauti tik su "bendraminčiais", pogrindinį klubą ar dar ką...
Perskaityk, kas parašyta tavo pačios pirmam poste ir paskutiniame... Frazė "jums čia nėra ką veikti" mane žeidžia.
Pas tave bėdos su asmenybe.

24

Re: Child free pažintys

Tikrai yra kruva kitu temu kur galite issireiksti.
Yra zmoniu kur masto savo galva, bet yra ir tokiu kur eina paskui banda ir nesuka del to galvos. Vaisingumas nera dievo ar dar kazkieno dovana, tai paprasta organizmo funkcija. Kadangi zmones mastancios butybes - gali rinktis ka daryti su savo gyvenimu.
Kodel neklausineja kodel nori vaiku? Juk pasaulyje zmoniu ir taip per daug, istekliu visu ismaitinti ir tiek nera.As noriciu tureti vaiku nesmerkiu, o kodel is ju puses yra smerkimas nenorintiems?

25

Re: Child free pažintys

Aš dėl to nenoro tikrai nesmerkiu. Man nepatinka, kad tuo remiantis tikimasi organizuoti santykius. Ar tu kasdien prie pusryčių stalo svarstysi tą pačią problemą? Ar tuo remiantis nekils jokių nesutarimų ir diskusijų šeimoje? Santykiai kuriami suderinant visai kitus dalykus. Reikia derinti charakterius ir asmenybes. Susitarimas neturėti vaikų niekur nenuves.

26 (redagavo Marina II 2017-05-21 08:21)

Re: Child free pažintys

Nebukit tokia pikta, Vitalija.
Su gyvenimu ne visada padarysi, ka nori. Pamastykit ir suprasit...Net musu kunai yra Dievo dovana ir viskas, kas mus supa, yra dovanos. Vertinkim, kol turim, kaip ir akiu sviesa...
Cia niekas nieko nesmerkia, tiesiog issako savo mintis...:::008

27

Re: Child free pažintys

Vitalija parašė:

Kodel neklausineja kodel nori vaiku? Juk pasaulyje zmoniu ir taip per daug, istekliu visu ismaitinti ir tiek nera.As noriciu tureti vaiku nesmerkiu, o kodel is ju puses yra smerkimas nenorintiems?

Nuo kada jau ju perdaug europa,amerika,kanada kitos išsivisciusios šalis sparčiai sensta ir daugiausia siuo metu pasipyldo atsilikusiu šaliu saskaita.

28

Re: Child free pažintys

Nesu pikta. Bet vaikai daugumai zmoniu svarbus klausimas. Daug pazystu poru kur vienam nevaisingam esant yra issiskiriama.
Todel ir ieskau zmoniu kam tai svarbu o charakteriai ir suderinimas ateis po to.

29

Re: Child free pažintys

Artūras parašė:

https://www.reddit.com/r/childfree

Labai geras subredditas.

Tikrai yra gan daug zmoniu kuriems vaikai nera gyvenimo tikslas. As dar vis linkes prie tokios filosofijos. Ir mane labiausiai erzina kai klausia "O kas tavim rupinsis kai tu pasensi?". Dedant tiek pinigų kiek reikia išlaikyti vaika į pensiini fonda senatvėj galima gyvent tikrai labai neblogai. Ir manau psitikėti banku yra tikrai zymiai geriau.

Ziurek kad senatveje netektu nusivilti tais bankais ar fondais kai parodys spyga big_smile

30

Re: Child free pažintys

Vitalija parašė:

Nesu pikta. Bet vaikai daugumai zmoniu svarbus klausimas. Daug pazystu poru kur vienam nevaisingam esant yra issiskiriama.
Todel ir ieskau zmoniu kam tai svarbu o charakteriai ir suderinimas ateis po to.

Sorry del dvigubo posto tingejau edit. Esme tamr jei tokie zmones nori gyventi kartu yra tam kiti atvejai kaip isivaikinimas ar surogatine mamyte. Ir tie zmones gali buti vel laimingi.

31

Re: Child free pažintys

pradedame. jei nesugebesi islaikyti vaiko, tai pats apsaugosi save nuo rupesciu

32

Re: Child free pažintys

Jei nesugebesi islaikyt vaiko, tai kaip tik turesi rupesciu...

33 (redagavo Rabbit 2017-06-17 18:19)

Re: Child free pažintys

Vitalija, ar tu negali turėti vaikų ar nenori?

34 (redagavo Rudens Lietus 2017-06-17 18:28)

Re: Child free pažintys

Jei mergina ar moteris negali turėti vaikų - tai viena.

O jei gali, bet nenori - tada reikia žaisti pagal taisykles:

'Aš nenoriu turėti vaikų.' 'Ir aš nenoriu.'

'Aš niekada neturėsiu vaikų.' 'Ir aš niekada.'

'Brangusis, mes laukiamės.'

'Puiku.'

35

Re: Child free pažintys

Puikios taisykles...:::008

36

Re: Child free pažintys

Va va, jau užvesta tema svarbiausia - "nenori" nuo "negali" labai skiriasi, tai katrie bendraminčiai čia turi vienytis? Tie, kurie negali turėti vaikų, bet nori ir tada visi bendraminčiai įsivaikins visus vienų vaikų namų auklėtinius ar tie, kurie nenori turėti vaikų, nes savo laiką nori skirti kitiems dalykams? Pati temos autorė pirmoje žinutėje parašė dvi skirtingas situacijas, o kitus kaltina termino nežinojimu big_smile na arba kitas variantas - pats terminas nėra teisingas, jeigu yra sukuriamos dvi skirtingos situacijos.