121

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

ka tik grizau is Prancuzijos. bet cia buvo darbine kelione. o jeigu kalbeti apie atostogines keliones tai karta per metus nuvarau i Kipra nes ten draugai emigravo tai atvarau ju aplankyti. anksciau daug autostopu keliaudavau dabar jau senas esu. dar patinka ieskotis pigiu lektuvo bilietu ir nuskristi kur nors ne todel kad man ten reikia o todel kad tiesiog bilietai pigus. keliones draugu neieskau nes sunku suderinti visu interesus charakteri pasiruosimo lygi ir panasiai. kas megsta keliauti tas ir taip keliauja

122

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Keliauti vienam, reikia subresti ...ir gerai moketi anglu kalba...

123 (redagavo Konstantinas 2017-03-08 15:16)

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Marina I parašė:

Keliauti vienam, reikia subresti ...ir gerai moketi anglu kalba...

tikrai taip) subresti reikia) angliskai laisvai susikalbu siuo metu lankau vokieciu kalbos kursus ir kai vaziuoju masinoje klausausi prancuzu kalbos mokomaji diska) tai kad su uzsienio kalbom problemu nera) o jeigu ir nesusikalbi tai visur yra rusakalbiu emigrantu arba lenku kurie tau pavertejaus

ir dar del uzsienio kalbu. vienam tranzuotoju forume skaiciau toki buda. paemi ir rasai ant lapo nedideli pasakojima apie save: pvz. "as esu vardenis pavardenis esu turistas is tokios salies as nekalbu jusu kalba siuo metu keliauju ten ir ten ir jusu salyje judesiu tokiu ir tokiu marsrutu". paskui si pasakojima isverti su google translate i kalbas visu saliu per kurias vaziuoji. pvz tranzavau i kipra per 8 salis tai i 8 saliu kalbas ir isverti. paskui kai uzsienyje kila problemu su uzsienio salies pareigunais  tu jiems ta lapeli ir paduodi jie perskaito ir is karto apie tave viska supranta.
tai kaip matai visos problemos del uzsienio kalbu yra isprendziamos. ir siaip keliaudamas pradedi ziureti i pasauli kiek paprasciau

124

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Saunu, neturiu ka ir beprideti...:::008

125

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

tobula smile
jau vien dėl tokio patarimo buvo verta užsiregistruoti šioje svetainėje smile

126

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Is dalies tobula, bet google vertejas gali ir taip isversti, kaip pazinciu svetaineje uzsieniecio laiska, tai nors prajuokina...:::008

127

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Pavydžiu... keliauti pasvajoju, bet ko gero tai sau leisti galėsiu, kai vaikai suaugs, ir liksiu našlė big_smile, nes dabar džiaugiuosi, kad į dideles skolas lįsti nereik, ir tikiuosi atsigauti po padegėjų (kad jiems rankos nudžiūtų)... kai tik atsistatysim trobą, taupysiu nors artimesnei kelionei smile... Džiaugiuosi, kad galiu bent jau pasidžiaugti jūsų įspūdžiais wink Sėkmės ir toliau... keliaukit ir dalinkitės įspūdžiais wink

128

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Snow parašė:

Pavydžiu... keliauti pasvajoju, bet ko gero tai sau leisti galėsiu, kai vaikai suaugs, ir liksiu našlė big_smile, nes dabar džiaugiuosi, kad į dideles skolas lįsti nereik, ir tikiuosi atsigauti po padegėjų (kad jiems rankos nudžiūtų)... kai tik atsistatysim trobą, taupysiu nors artimesnei kelionei smile... Džiaugiuosi, kad galiu bent jau pasidžiaugti jūsų įspūdžiais wink Sėkmės ir toliau... keliaukit ir dalinkitės įspūdžiais wink

tai kad keliones labai pigios) ryanair bilietai po 15 euru. ir kasmenesi akcija jau netikiu kad 15 eur nesukrapstysi. tranzavimas isvis nemokamas. gali nutranzuoti visur kur nereikia vizu. o pacios pigiausios keliones sausio menesi kai nesezonas. praejusi sausi i Kipra uz 30 euru nuskridau su lenku avialinijom o draugas uz tiek pat i Barcelona nuskrido. dar gali keliauti virtualiai per google street view nors pamatysi kaip atrodo to miesto gatves kuriam tu niekad nesi buvusi

129

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Sofija parašė:

Aš tai visada renkuosi keliauti su kelionių agentūra. Gal ir lėkštoka, juk jauna esu ir galiu pati susiplanuoti kelionę, tačiau tikrai neturiu tam laiko, o ir patirties ne per labiausiai. Kelionių agentūros viskuo pasirūpina: ir lėktuvų bilietais, ir viešbučiu, ir net pramogomis, todėl man belieka tik nueiti į tinklalapį, susirasti kelionę ir ją nusipirkti. Keliauti mėgstu, bet nemėgstu kelionės paieškoms skirti daug laiko big_smile Vat ir dabar esu nusižiūrėjusi kelionę į Balį, planuoju keliauti su baltictours.lt, numetu nuorodėlę: https://www.baltictours.lt/keliones/balis/ Gal kas yra ten keliavę?

Tai turbut todel kad kisenes pinigai drasko arba pati tas keliones baltictours ir organizuoji.Tikrai smagiau ir naudingiau pačiam viska organizuotis nuo a iki z.Nebent važiuojama su draugais ir susidaro nemenka kompanija tada tikrai organizatoriai praverčia labai.

130

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Sofija parašė:

Aš tai visada renkuosi keliauti su kelionių agentūra. Gal ir lėkštoka, juk jauna esu ir galiu pati susiplanuoti kelionę, tačiau tikrai neturiu tam laiko, o ir patirties ne per labiausiai. Kelionių agentūros viskuo pasirūpina: ir lėktuvų bilietais, ir viešbučiu, ir net pramogomis, todėl man belieka tik nueiti į tinklalapį, susirasti kelionę ir ją nusipirkti. Keliauti mėgstu, bet nemėgstu kelionės paieškoms skirti daug laiko big_smile Vat ir dabar esu nusižiūrėjusi kelionę į Balį, planuoju keliauti su baltictours.lt, numetu nuorodėlę: https://www.baltictours.lt/keliones/balis/ Gal kas yra ten keliavę?

cia keliones agenturos reklama. niekur ji nekeliavo. sedi osise ir keliones pardavineja
Baltic tours skundai: http://www.skundailt.com/wwwtagoolt-aptarnaujanti-agentura-baltic-toursskundai-tagoo-flights-wwwtagoolt-pigus-skrydziai-aptarnaujanti-agentura-baltic-tours-25137-komentarai
dar skundai: http://rekvizitai.vz.lt/imone/baltic_tours_vilnius/atsiliepimai/

131

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Gedukas parašė:
Sofija parašė:

Aš tai visada renkuosi keliauti su kelionių agentūra. Gal ir lėkštoka, juk jauna esu ir galiu pati susiplanuoti kelionę, tačiau tikrai neturiu tam laiko, o ir patirties ne per labiausiai. Kelionių agentūros viskuo pasirūpina: ir lėktuvų bilietais, ir viešbučiu, ir net pramogomis, todėl man belieka tik nueiti į tinklalapį, susirasti kelionę ir ją nusipirkti. Keliauti mėgstu, bet nemėgstu kelionės paieškoms skirti daug laiko big_smile Vat ir dabar esu nusižiūrėjusi kelionę į Balį, planuoju keliauti su baltictours.lt, numetu nuorodėlę: https://www.baltictours.lt/keliones/balis/ Gal kas yra ten keliavę?

Tai turbut todel kad kisenes pinigai drasko arba pati tas keliones baltictours ir organizuoji.Tikrai smagiau ir naudingiau pačiam viska organizuotis nuo a iki z.Nebent važiuojama su draugais ir susidaro nemenka kompanija tada tikrai organizatoriai praverčia labai.

Na, nebūtinai, kiek esu keliavęs, tai net ir vienam su su keliais draugais keliaujant kartais pigiau rinktis kelionių agentūrą. Planuoju lėkti į Stokholmą, tai kiek yra tekę keliauti, kažkaip net ir ten kaina yra mažesnė nei planuojant patiems. Bent jau kalbant apie keltų kainas... kurios yra nežmoniškos.

132 (redagavo Konstantinas 2017-06-07 21:44)

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Eugenijus parašė:

Na, nebūtinai, kiek esu keliavęs, tai net ir vienam su su keliais draugais keliaujant kartais pigiau rinktis kelionių agentūrą. Planuoju lėkti į Stokholmą, tai kiek yra tekę keliauti, kažkaip net ir ten kaina yra mažesnė nei planuojant patiems. Bent jau kalbant apie keltų kainas... kurios yra nežmoniškos.

galim palyginti kainas) paskelbk kiek kainuoja keltas uzsakytas per agentura ir tada ziuresime po kiek bilietai tiesiogiai pas vezeja.
o kitoj temoje tu ikelej nuoroda i skrendu.lt kur bilietai i Stockholma po 9 eur. tokiu budu pas vezeja pigiau nei per agentura. tave tikrai ne viena agentura uz 9  eur nenuves i Stockholma

133

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Išsirinkau kelionę į Madridą, nusipirkau du bilietus iš pigusskrydziaiimadrida.lt, nes draugė planavo keliauti, bet paskutinę minutę ją užpuolė darbai, tai dabar likau viena hmm Skrydis bus balandžio 22d. Prisijunkit kažkas smile

134 (redagavo Kamilė 2018-08-14 11:11)

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Pigiausi bilietai man didžiausias stimulas keliauti, jų nuolat ieškau, nes labai mėgstu kaskart atrasti ar pamatyti kažką naujo. Be kelionių neįmanoma. Neseniai grįžau iš Romo, įsimylėjau Italiją, nors aišku vietinių charakteris kitoks, tačiau man tai idomu, o neretai dar ir linksma. Šiaip ieškant kelionių iš ansčiau sutaupyste, gal ir nuvalkiotai nuskambėjo, tačiau tai labai pasiteisino smile

135

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Buvau šiemet Maltoje pabuvoti nepilną savaitę. Sekanti kelionė nusimato gruodžio pradžioje į Bali salas Indonezijoje. Kam nors pakeliui gal? big_smile

136

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Ignas parašė:

Buvau šiemet Maltoje pabuvoti nepilną savaitę. Sekanti kelionė nusimato gruodžio pradžioje į Bali salas Indonezijoje. Kam nors pakeliui gal? big_smile

Dabar ten žemės drebėjimai. :::216

137

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Rudenė parašė:
Ignas parašė:

Buvau šiemet Maltoje pabuvoti nepilną savaitę. Sekanti kelionė nusimato gruodžio pradžioje į Bali salas Indonezijoje. Kam nors pakeliui gal? big_smile

Dabar ten žemės drebėjimai. :::216

Dabar dar nėra gruodis. tongue

138

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Ignas parašė:
Rudenė parašė:
Ignas parašė:

Buvau šiemet Maltoje pabuvoti nepilną savaitę. Sekanti kelionė nusimato gruodžio pradžioje į Bali salas Indonezijoje. Kam nors pakeliui gal? big_smile

Dabar ten žemės drebėjimai. :::216

Dabar dar nėra gruodis. tongue

Juventus- ventus...
Man dovanotų, bet neskrisčiau...:::528

139

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Ignas parašė:

Buvau šiemet Maltoje pabuvoti nepilną savaitę. Sekanti kelionė nusimato gruodžio pradžioje į Bali salas Indonezijoje. Kam nors pakeliui gal? big_smile

smagu keliauti. keliauk kuo daugiau, jei tik gali. tik skiepu nepamirsk susirinkti visu. big_smile.
yra Lietuvoje zmoniu, kurie net baltijos juros nemate, o baigia gyvenimus nugyventi...

140

Re: Kas kur buvote nukeliavęs arba kelionės draugų paieška

Rudenė parašė:
Ignas parašė:

Buvau šiemet Maltoje pabuvoti nepilną savaitę. Sekanti kelionė nusimato gruodžio pradžioje į Bali salas Indonezijoje. Kam nors pakeliui gal? big_smile

Dabar ten žemės drebėjimai. :::216

zemes drebejimai ten nera tiek pavojingi kaip cunami po ju.