281

Re: Patriotizmas šiais laikais

Marina II parašė:

Tarkim, Vokietijoje situacija irgi panasi, kaip raso Konstantinas. Ten merdeja kaimai, kurie pas mus pagal dydi vadintusi miesteliais ir priemiesciai, nera nei pasto, nei parduotuviu, vaistiniu, mokyklos tik pradines. Vos bekrutantys senoliai priversti sesti i automobili ir vaziuoti tuos 6 - 10km iki artimiausio prekybcentrio. Galima uzsisakyti i namus, bet ir ten ne kiekvienas gali sau leisti.
Beje mano gimimo vieta - Tytuvenai. Tevai buvo trumpam ten uzklyde. Nesu niekad buvus...:::008

1) vakaru europoje net ir merdinciam kaime tu gali gyventi is pasalpos ir del nieko nesirupinti
2) vokiskas merdejimas nelygus lietuviskam merdejimui. vis tiek gyvenimo standartai ausktesni
3) pavaziavus nuo merdincio kaimo ne daugiau 20 km vis tiek atsiras koks miestelis kuriam yra darbo vietu uz vokiska minimalke
4) vokiskas kaimas skiriasi nuo lietuvisko kaimo tuom kad lietuviskam kaime nera jokios kitos pramones tik zemes ukis ir viskas. o vokiskas kaimas net ir mazas kaimelis vis tiek turi kazkokia pramonine zona kur veikia nors viena kita gamyklele. tokiu budu perskirstoma darbo rinka ir net gyvendami kaime zmones gali dirbti kitus darbus nesusijusius su zemes ukiu
5) vokieciai labai daug dirba visos gamyklos veikia trim pamainom po 6 dienas i savaite. jei lietuviai sitiek dirbtu ir nevogtu gal ir gyventu geriau

bet mes velgi nukripome nuo temos. geriau papasakokit kodel cia niekas patriotizmo nejaucia) per valstybines sventes visi taip graziai su veliavelem vaiksto bet vis tiek patriotizmo kaip nera tai nera)

282

Re: Patriotizmas šiais laikais

Jurate parašė:

Cia mano tikrasis vardas. Neliko prasmes slapstytis...:::008

reiskia anksciau buvo prasme slapstytis. ir jeigu buvo prasme tada klausimas nuo ko jinai slapstesi? nuo buvusio/esamo vyro? o dabar tikriausiai santykius nutrauke ir jau nebesislapsto. stai cia ir pasireiskia moteru veidmainiskumas jos is prigimties linkusios meluoti ir manipuliuoti vyrais

283

Re: Patriotizmas šiais laikais

Marina II parašė:

Turbut juokaujat Anna. Lietuva ir yra musu teritorija ir joje gyvenantys zmones, kurie tai brangina ir puoseleja, o kai kazkas is salies primetineja gruobuoniskas salygas, tai sugeba apginti save.Tai ir yra patriotizmas kaip as ji suprantu...:::008

284

Re: Patriotizmas šiais laikais

būti patriotu pirmiausia reikštų gerbti savo valstybę ir ja, esama, didžiuotis. bet, kas baisiausia, reiktų gerbti ir mylėti lietuviui lietuvį. o tai jau prieštarauja lietuviškajai prigimčiai :-)

285

Re: Patriotizmas šiais laikais

Ne itema bet prigimtis čia nė prie ko.Dažniausiai pavydas esminė priežastis.yra du tipai pavyduoliu vieni -geriečiai - kurie pavydėdami dažniausiai kopiną viska iš pavydą sukėlusio objekto ir antri pavydėdami viska daro taip kad tu nieko neturėtum arba būtum pažemintas .Tadėl dauguma protingu žmoniu atsitveria nematoma bendravimo tvora dėl ko kyla dar didesni nesusipratimai kurie padeda pasiekti kulminacija kada nebesirenkamos priemonės ir vyksta kova dantis už dantį, akis už akį.

286

Re: Patriotizmas šiais laikais

gedukas parašė:

Ne itema bet prigimtis čia nė prie ko.Dažniausiai pavydas esminė priežastis.yra du tipai pavyduoliu vieni -geriečiai - kurie pavydėdami dažniausiai kopiną viska iš pavydą sukėlusio objekto ir antri pavydėdami viska daro taip kad tu nieko neturėtum arba būtum pažemintas .Tadėl dauguma protingu žmoniu atsitveria nematoma bendravimo tvora dėl ko kyla dar didesni nesusipratimai kurie padeda pasiekti kulminacija kada nebesirenkamos priemonės ir vyksta kova dantis už dantį, akis už akį.

o as ne lietuvis ir pavydo kaimynams tikrai nejauciu. man visiskai vienodai ka veikia ir kaip gyvena kaimynas. ar jis praturtes ar badu numirs man tas pats) nematoma siena tikrai atsitveriu bet ne del pavydo o kad pasaliniai zmones nelistu i mano vidini pasauli) nes susikuriau sau patogu ir gera gyvenima turiu kazkoki savo pasauli ir savo bendravimo aplinka ir jeigu tos aplinkos zmogui uztenka tada jau galima ir atsitverti nuo visu pasaliniu zmoniu)

287

Re: Patriotizmas šiais laikais

Fetishas zemes lopiniuj ir tiek. Vslstybes valdzios brukamu isivaizduojamu vertybiu rinkinukas, kuris ibruktas,vercia zombius IR I karus eiti,ir likti kur jiems nesiseka AR nepatinka, itikinejant save kad bus geriau IR vslstybes juos myli. Jie pamirsta kad  valstybe Tai keletas persivalgiusiu, buku zmoniu kurie giliai deje and taves.  Garbinti zemes lopini yra kuku.

288

Re: Patriotizmas šiais laikais

Kai nera karu, perversmu, suiruciu, tai gal ir ku - ku, bet kai vyksta brexitai ir pns., tai jau kitaip. Naturalu tureti savo erdve ir savo kalba, savo identiteta, savo sali ir ja ginti, kad ir nuo zaliuju zmogeliuku...:::008

289

Re: Patriotizmas šiais laikais

Jurate parašė:

Kai nera karu, perversmu, suiruciu, tai gal ir ku - ku, bet kai vyksta brexitai ir pns., tai jau kitaip. Naturalu tureti savo erdve ir savo kalba, savo identiteta, savo sali ir ja ginti, kad ir nuo zaliuju zmogeliuku...:::008

  O tave puola ?

290

Re: Patriotizmas šiais laikais

Rytis parašė:
Jurate parašė:

Kai nera karu, perversmu, suiruciu, tai gal ir ku - ku, bet kai vyksta brexitai ir pns., tai jau kitaip. Naturalu tureti savo erdve ir savo kalba, savo identiteta, savo sali ir ja ginti, kad ir nuo zaliuju zmogeliuku...:::008

  O tave puola ?

Dar ne...:::012

291

Re: Patriotizmas šiais laikais

jo, tu nuo SAVO vagių brūdo apsigink, o vėlau ,,kariauk,,. Bent žinai, kas yra karas??. Verčiau niekad to nematyt. Užteks vieno šūvio ir pilnus pampersus turėsi. DDDD

292

Re: Patriotizmas šiais laikais

Jurate parašė:

Kai nera karu, perversmu, suiruciu, tai gal ir ku - ku, bet kai vyksta brexitai ir pns., tai jau kitaip. Naturalu tureti savo erdve ir savo kalba, savo identiteta, savo sali ir ja ginti, kad ir nuo zaliuju zmogeliuku...:::008

Nemanai kad zalieji zmogeliukai suprastu apie ka mes CIA kalbam isvis. Kas ta salis, kam is ginti, nuo ko ja ginti. Manau, vos tik IMSI aukstesniaj civilizacijai aiskinti kad apsitverej zemes sklypa IR ji garbini, IR neleidi I ta sklypa kitu zmoniu IR del Jo kariauji, jie itars kad zemes zmones yra protiskai neigalus . karai,perversmai, suirutes IR yra patriotismo produktai. Zmones turi panaikinti religijas, politikas IR neleisti niekam saves valdyti. Gyventi kaip nori IR kur nori. Nekenkiant vienas kitam IR aplinkai. VA tokiom vertybem galima kimst sau galva. O NE zaisti karo smelio dezeje

293

Re: Patriotizmas šiais laikais

Jus teisus, kaip visada, bet tai utopija, apie ka jus rasot, fata morgana, grazu, bet nerealu. Ta irodo zmonijos istorija...:::008

294

Re: Patriotizmas šiais laikais

Jurij parašė:
Jurate parašė:

Kai nera karu, perversmu, suiruciu, tai gal ir ku - ku, bet kai vyksta brexitai ir pns., tai jau kitaip. Naturalu tureti savo erdve ir savo kalba, savo identiteta, savo sali ir ja ginti, kad ir nuo zaliuju zmogeliuku...:::008

Nemanai kad zalieji zmogeliukai suprastu apie ka mes CIA kalbam isvis. Kas ta salis, kam is ginti, nuo ko ja ginti. Manau, vos tik IMSI aukstesniaj civilizacijai aiskinti kad apsitverej zemes sklypa IR ji garbini, IR neleidi I ta sklypa kitu zmoniu IR del Jo kariauji, jie itars kad zemes zmones yra protiskai neigalus . karai,perversmai, suirutes IR yra patriotismo produktai. Zmones turi panaikinti religijas, politikas IR neleisti niekam saves valdyti. Gyventi kaip nori IR kur nori. Nekenkiant vienas kitam IR aplinkai. VA tokiom vertybem galima kimst sau galva. O NE zaisti karo smelio dezeje

Na paskaiciau cia ir pavargau nuo tu filosofiju.Laikykite mane paprastu kaimietisku primityvu.Va esu savo zemes lopineli,oras grazus,issikepiau saslo,atsigeriau alaus ir man gera-cia mano zeme,mano namai,mano Valstybe.Butent mano ,o ne tu kurie yra valdzioje.Realiai,bent taip turetu buti normalioje valstybeje,jie yra niekas daugiau,kaip aptarnaujantis personalas ir nieko daugiau..Na taip,jie usknisa ,ir smarkiai,su visom savo nesamonem,bet panasiai gali uzknisti ir uodai bei prastas oras.Bet is principo esu ant ju padejes,,,Na kas jie-tokie pat zmogeliukai kaip ir as,is tos pasios zemes,ne is Marso,su tokiu paciu mentalitetu.Na gal perdaug susireiksmine.Tiesa,as supykstu,ir smarkiai,kai tie veikejai kesinasi i mano pinigine,Kai kas pasakys kad tai fetisas,arba kuku,nesigincysiu-tik to mane ismoke ne tie,kurie dabar valdzioje,o tie ,kurie gyveno cia pries mane.

295

Re: Patriotizmas šiais laikais

kaip ten? bb dejau ant rinkeju patareju..? big_smile esme ta pati... **** ta lt. tiek,kad tevai cia gyvena, kol gyvi, tol ginti reiktu, bet ne tevyne, o tevu zeme ir ramybe...

296

Re: Patriotizmas šiais laikais

Zodis Tevyne ir yra nuo zodzio tevai...

297

Re: Patriotizmas šiais laikais

Jurate parašė:

Zodis Tevyne ir yra nuo zodzio tevai...

Tevyne, kitaip, teviske, vieta,kur gimei, o ne tevu reiksme. Daug panasiu zodziu yra.  Man Jurate tai kaip nuo gyvates kile.. kas paneigs? tik panasu.?

298

Re: Patriotizmas šiais laikais

Saknis yra " tev- ", tai nuo zodzio tevas, tevai. Vokiskai pvz.tevas - Vater, o tevyne -Vaterland, kas reiskia tevo salis krastas. Elementaru.
Vardas Jurate nuo zodzio jura.

299

Re: Patriotizmas šiais laikais

jurine gyvate smile

300

Re: Patriotizmas šiais laikais

Aha, ta pati su elektrinio ungurio savybem.
marek , tai turbut is zemaitisko ma rek, t. y. man reikia ...:::008