141 (redagavo Gandras 2015-09-19 10:35)

Re: kaip greit nebaigt?

Pavalgius vištų kiaušinių, ar bet kurių kitų kiaušinių, po valandos (tiek trunka jų virškinimas, jei be aliejaus, be sviesto ir be majonezo (irgi aliejus)) galima mylėtis ilgai. Ištvermė nuo juose esančios gyvulinės geležies ir ilgas nebaigimas. Galima valgyti ir keptus ant aliejaus ar su majonezu - bet tada susivirškins po maždaug trijų valandų, nes tiek trunka aliejaus virškinimas.

Kitas receptas ilgam mylėjimuisi - keturias valandas prieš pavalgyti batono, duonos ar bulvių su virtomis, keptomis ančių, kiaulių, vištų, kitomis kepenimis (ančių kepenyse daugiausia geležies, po to kiaulių, po to vištų http://nutritiondata.self.com/foods-liver%20raw000000000000000000000.html) ar truputį kepenų pašteto (kuriame daugiausiai kepenų ir mažiausiai kiaulių riebalų).

Svarbiausia neprisivalgyti nei pieno riebalų (grietinės, sviesto), nei kiaulių riebalų, nei vištų ar kitų gyvūnų riebalų, nes tada baigimas būna greitas.

Bet visų svarbiausia yra gyvulinės geležies kiekis, nes nuo jos priklauso ištvermė, jėga ir greitis.

Galima ilgiau mylėtis ir nieko nevalgius, alkanam.

Taip pat geras ilgas seksas būna maždaug 4 valandas prieš (nes tiek trunka miltų virškinimas - 3:45 http://www.unani.com/digestion_time_of_foods.htm) pavalgius duonos, batono su liesa kiauliena, liesa vištiena ir taip toliau. Raumenų be riebalų. Taip pat su bulvėm, tik jei su paukštiena ar žuvim - tai prieš 2-2,5 valandos, nes bulvių virškinimo laikas 2 valandos, o anų - 2-2,5. O jei bulvės su raudona mėsa, tai taip pat apie keturias valandas prieš.

Maždaug taip.

Gero sekso.

142

Re: kaip greit nebaigt?

Jomajo radot problema..jei ir greit baigiat...gi po keletos akimirku galima test toliau....;)

143

Re: kaip greit nebaigt?

Užskaitau +5 balai už optimizmą!!

144

Re: kaip greit nebaigt?

Nesąmonės. Yra toks dalykas kaip refractory period. Kiek jis trunka priklauso nuo issiskyrusio hormono oksitocino kiekio ir kaip jis greit pasišalina.

https://en.wikipedia.org/wiki/Refractory_period_%28sex%29

145

Re: kaip greit nebaigt?

Na kam visą šitą reikalą sureiksminti?  M? Nu palauksi ten 10-20 Min ir į trasą. Ar čia kalba eina merginas už pinigus, kad laikas taip svarbu... Normaliose porose merginos neretai net apsidžiaugia, nes tai parodo kaip po velnių aš jį vedu iš proto... Čia kaip pažiūrėsi, kaip patikėsi taip ir bus. No Stress!

146

Re: kaip greit nebaigt?

asfaltas parašė:

bandyk i shikna, jei nepades tada kapseli palaikyk saldytuve pora valandu

Omg .. :::b53 negaila penio ten kisti ?

147

Re: kaip greit nebaigt?

Rolandas parašė:

Taigi atsirado pas mane tokia problema kad pradejau greit baigt,jau kovoju su sita problema 4 menesi nezinau  ka daryt,gal kanors patarsite?
prasau zmoniu pagalbos kurie patys buvo susidure su sia problema ir rado sprendima.

1. dazniau uzsiiminek seksu o ne karta i metus big_smile
2. po kekvieno baigi o orgazmas visada ateina veliau tai logika ijunk ir nebuk savanaudis (turi proga mergina patenkinti tuo metu)

148

Re: kaip greit nebaigt?

smegenis susitvarkyk o ne medikmentus vartok big_smile

149

Re: kaip greit nebaigt?

skaitau jusu komentus,ir susidariau isvada,kad daug yra normaliu panu ir zmonu,kuriuos yra susirupinosios del sekso ,jos priekaistauja vyrams,vaikynams,kad jie per greitai baigia ar is vis nenori sekso,as pavydziu kad dar yra tokios moteris,kurios nori sekso  bet negauna ir dar yra tokios,mano situacija yra priesinga,as esu vedes bet jau dabar galima pasakyti issiskyres,nes mano zmona nekencia sekso ir vis priekaistauja kada viskas tai pasibaigs,kiekviena diena tik seksas ir seksas mane vadina gyvuliu,o as atsakau sorry cia tu brangiuoji gyvulis nes tau reikia sekso tik karta i metus.beje jai tik 35 metai ,o man jau 40 bet galia kaip 20 mecio.tad merginos ,moteris jai jums reikia tikro pajegaus istikimo vyro parasykit man.

150

Re: kaip greit nebaigt?

Ar ne paprasčiau būtų spręsti problemą iš kitos pusės – ne patiems stengtis ilgiau, o prieš pradedant pasirūpinti, kad joms užtektų trumpiau – rankas su pirštais, spėju, čia dauguma turit? Man atrodo, kad taip abiems pusėms mažiau streso būtų.

151

Re: kaip greit nebaigt?

Rolandas parašė:

Taigi atsirado pas mane tokia problema kad pradejau greit baigt,jau kovoju su sita problema 4 menesi nezinau  ka daryt,gal kanors patarsite?
prasau zmoniu pagalbos kurie patys buvo susidure su sia problema ir rado sprendima.

Neteko su tuo susidurti taciau zinau viena, dazniau seksu uzsiimsi problemu nebus tongue

152

Re: kaip greit nebaigt?

**** cia zmogus verkia kad greitai baigia big_smile o ka man daryti jei **** galiu  kad ir 2h dulkinti big_smile realiai tai net ir panom pabosta big_smile

153

Re: kaip greit nebaigt?

Vik parašė:

Ar ne paprasčiau būtų spręsti problemą iš kitos pusės – ne patiems stengtis ilgiau, o prieš pradedant pasirūpinti, kad joms užtektų trumpiau – rankas su pirštais, spėju, čia dauguma turit? Man atrodo, kad taip abiems pusėms mažiau streso būtų.

Šiaip tikrai geras patarimas. Ir bent jau man suveikė net super gerai. Tiesiog reikia mastyti ne kaip sau geriau padaryti, o kaip privesti moterį iki daugiakartinio orgazmo. Pirštai, oralinis  viskas tinka. Net pačio akto metu keisti tempą, kryptį pozas. Ir visą tai kaitalioti. Su keliom bandžiau - visos likdavo žiauriai patenkintos, o ir seksas išsitempia dabar iki valandos ar daugiau norint.
Ir beje pasitenkinimas po sekso kai moteris guli jau be amo ir alsuoja yra gal net geresnis nei pačiam baigti.

154

Re: kaip greit nebaigt?

Iš tikrųjų geriausias patarimas buvo apsilankyti pas seksologą. Patyręs urologas  taip pat gali padėti. Čia gali būti medicininė ar psichologinė problema, kurią reikia vienaip ar kitaip gydyti. Netikėkite visokiais užkalbėjimais ir įkalbėjimais, o išdrįskite savo problemą išsakyti. Viskas bus gerai, sėkmės!

155

Re: kaip greit nebaigt?

kuo dazniau tureti wink