1

Tema: apkuni moterys

gal cia ira apkuniu ar stambiu moteru kurios nori sekso

2

Re: apkuni moterys

Gal ir yra kurios nori,bet su kuo zadi jas,, patenkinti?,,

3

Re: apkuni moterys

nerijus parašė:

Gal ir yra kurios nori,bet su kuo zadi jas,, patenkinti?,,

Tortą nupirks...

4

Re: apkuni moterys

Vaidotas parašė:
nerijus parašė:

Gal ir yra kurios nori,bet su kuo zadi jas,, patenkinti?,,

Tortą nupirks...


o kudas cepelinais, kad nesulustu  sexo metu.

5

Re: apkuni moterys

ne torta man patinka stambios

6

Re: apkuni moterys

Skonio reikalas. Yra ribos viskam. Bet siaip norm

7

Re: apkuni moterys

su storom bobom jau taip yra - smagu palakstyti, bet nenori, kad draugai matytu big_smile

8

Re: apkuni moterys

Ryo dar stadijoje, kai svarbu, ka draugai pasakys...Linkiu isaugti...:::008

9

Re: apkuni moterys

Jurate,
Ryo tiesiog labai myli savo draugus, labiau nei kokia nors viena moteri smile ir tokiu vyru nemazai. Moterys dazniausiai labiau myli ne drauges, o pinigus smile
Abi lytys sutaria tik vienu klausimu - kodel uz juos pacius kitai lyciai yra svarbesniu asmenu ar daiktu. Taip kad kalba bendra rasta bent jau viena tema smile

10

Re: apkuni moterys

Subrendes savarankiskas zmogus, vyras ar moteris, turim pasauleziura ir vertybes ir nepriklausom nuo kitu nuomones apie mus, nes zinom savo verte, turim savivertes ir savigarbos supratima. Tai nepriklauso nuo amziaus ar statuso visuomeneje ir ka kiti pasakys.
"Eik savo keliu, o zmones tegul sneka."
Kaip E. Fromm sako, zmogus negali buti priemone tikslui pasiekti, zmogus yra tikslas...Blogai, kai buna atvirksciai.
Galima megti grozi, grazius daiktus, gyvunus, meno kurinius, gamta, muzika, bet pinigus...Jie tik priemone...Nebent numizmatai...
Mylekim zmones, kurie zmoniski ir zmogiski, bandykim susvelninti , pakeisti sukietejusias sirdis, tirpdyti ledus. Deje, prakalbinti akmenis, vargiai ar pavyksta, bet gal po storu kiautu dar rusena ugnele.Na, o jeigu sutinkam karsta ir drasia sirdi, kuriai nerupi, ka kiti pasakys, tai tikras lobis..:::008

11

Re: apkuni moterys

Pusiau sutinku su Jurate. Bet ne su Fromm. Apie zmogaus tiksla visatoje galima daug prigalvoti skirtingu nuomuoniu. Taciau yra puikiai zinoma kad sis tikslas nera mums zinomas smile jus linke atriboti zmogu nuo viso kito aplink mus, taciau zmogus tai vienas processas su visais kitais processais aplink mus. Mes, nors ir skirtingos atributikos, veikiame pagal tuos pacius principus kaip ir visa kita gamtoje.  Musu egoizmas, vercia mus laikyti save atskirai nuo "vyksmo" . tuo metu kai esame viena. Flora ir fauna zemeje uzsiima savo paciu reprodukcija ir evoliucija. Visa tai naturalu ir normalu. Kas Nera normalu, kad zmones issivyste nuomuones ir skirtumus taip kad stabdo o ne tesia savo evoliucini processa. Jokie kiti gyvunai vienas apie kita nemasto :"va sita lape tai kazkokia kuda, o sita zuvis grazesne uz ana".  Visi uzsieme savo reikalais ir nemoka bei nespeja uzsiimti dar kazkuo. Tai visiems ir patariu. Uzsiimkite savim. Ir per savo gyvenima nerasite laiko pastebeti svetimu problemu.  Beto, gerai yra sakoma : neteisk,bet eik ir padek. Esi toks\tokia susirupinusi virssvoriu pasaulyje, issilavink dietologu ar PT ir uzsiimk sia problema. Renk workshopus, seminarus, massines treniruotes, mitybos ir gyvensenos planus.

12

Re: apkuni moterys

jusu asmenines izvalgos su filosofiniais tusciazodziavimais nepades ciuvui gauti sexo is stambios moters, darykite isvadas arba padekite :::012

13

Re: apkuni moterys

Geraiu apkuni nej lenta

14

Re: apkuni moterys

Taip as irgi taip manou gereu apkuni

15

Re: apkuni moterys

gal nustokit ziuret vieni i kitus, kaip i daigtus, ar prekes, ar siaip objektus?

16

Re: apkuni moterys

as ziuriu ne kaip i deiktus man patinka apvalios

17

Re: apkuni moterys

Galėtum savo dėmesį sutelkti rašybos ir kalbos pamokoms, o ne ,,apkuneuoms,, moterims. Didesnė tikimybė , kad atkreips į tamstą dėmesį , o dabar atrodai kaip mažvaikis visiškas, nors pagal metus jau senai nebesi...

18

Re: apkuni moterys

Vieną kartą į svečius pasikvietėm vidutinę (palyginti kūdą), mes dviese buvom, tai ji kartu storą draugę atsivedė. Pradėjom gert, kūda kai pajuto kad link linksmybių traukia namo išėjo. Stora liko, o jau vėlu, mes įkalę, beviltiškoje situacijoje. Kad savaitgalio visiškai nesugadint pradėjom kortom iš nusirenginėjimų žaist. Sugirdžiau storai visus prakimštus butelius kur nuo normalių likę: vynas baltas ir raudonas, likerio dvi rūšys, trauktinė, brendis. Kitų tik gurkšnis buvo likęs, kitų pusė butelio. Po to laimėjau kortomis, tai likau apsirengęs, ir galvoju kad pasisekė kortose tai su mergom nesiseks. Jie nuėjo miegot, aš vaikštau nedrąsiai po butą. Draugelis gal dėl to kad gėda nebūtų, gal iš gailesčio pasikvietė mane prisijungt. Mitas kad į storą įsibraut su įprastu neina. Dviese tilpom vienu metu. Būtų dar ir trečias tilpęs. Pats aktas negaliu girtis kad patiko, net nebaigiau. Bet nuotykis linksmas buvo. Yra ką papasakot, ilgai nepamiršiu.
Stora iškart ant rytojaus neištvėrus visiems išplepėjo. Guodėsi kad abi skyles skauda, daugiau taip nedarysiu, bet tą naktį tai nuliūdo kai aš užmigau nebaigęs, vidurį linksmybių. Dar jei ir mažai buvo. Sužinojo visi išskyrus draugelio žmona. Mūsų draugai juokiasi, kad storą dviese P150M. O man gėda nebuvo, po to paaiškėjo, kad visi mums tik pavydėjo. Ir ta kūda ir draugai mūsų.
Mano patarimas tikriems vyrams, P15K1T storas, nesidrovėkit, jei nepatinka tąsyk šiaip, dėl skaičiaus, bet geriau keliese vienu metu. Jei vienas į pirtį nuogas eisi, tai gal ir gėda bus, bijosi ką kiti pagalvos, o kai pirtyje visi nuogi, tai su maudymuku nejauku.

19

Re: apkuni moterys

Po tokio prisipazinimo visos paneles paties vengs kaip maro...

20

Re: apkuni moterys

Jurate parašė:

Po tokio prisipazinimo visos paneles paties vengs kaip maro...

Atvirkščiai, kitos kai sužinojo tą istoriją, tai pavyduliavo. Sekantį savaitgalį ta kūdesnė pas mane į svečius atėjo ir jokių draugių nekvietė, ir vidurį nakties nepabėgo. Po kiek laiko prisipažino, labiausiai bijojo kad aš neužmigčiau procese. Bet mes tą vakarą negėrėm, viskas baigėsi gerai tiek man, tiek jai patiko. Dar po to prašė, susitikim bent kartą per savaitę. Sekantis moralas: "Negerkit vyrai kaip kiaulės, jei norit laimingos pabaigos".