21

Re: apkuni moterys

Net koktu darosi nuo tokio šliužo kaip Simonas,viešint savo iškrypėliškus nuotykius paprasčiausiai negarbinga.

22

Re: apkuni moterys

SMILTĖ parašė:

Net koktu darosi nuo tokio šliužo kaip Simonas,viešint savo iškrypėliškus nuotykius paprasčiausiai negarbinga.

Ne aš paviešinau. Ji man paskambino ir kaltina, kad išplepėjau, iš kur jos draugės žino. Aš ją tikinu:
-jos tik prisigalvoja, įtaria, dėl to kad ryte grįžai, man nėra kuo girtis, o draugas vedęs vyras, tuo labiau neišplepės. Paneik viska, laikykis savo, sakyk kad nieko nebuvo, meluokim vienodai kad neįtartų ir ta paslaptis liks tik tarp mūsų.
O ji tuo metu sėdėjo su draugėmis įjungusi telefone garsiakalbį. Pasirodo ja nepatikėjo kai papasakojo tai įrodyti norėjo.
Jei ką ir galima tame įžvelgt "iškrypėliško", tai  "Один раз - не nuдeраст" (atsiprašau už citatą, nežinau autoriaus)
Aš garbingas žmogus: nešantažuoju, jei priešinasi nelendu, nežadu to ko nuoširdžiai neplanuoju, o su nepilnamete paskutinį kartą miegojau kai man buvo 17. O jei ką ir primeluoju, vistiek išsipildo. Vienai vaivorykštę pažadėjau kai atskris, tik lėktuvas nusileido ir saulė išlindo, kol lagaminus pasiėmė lietus liovėsi, ir kai išėjom į lauką vaivorykštė pasirodė. Aš net pamiršęs buvau, o ji užsičiaupė ir ištirpo kai pamatė. Klausiu:
-kas buvo; o ji pirštu rodo, aš prisiminiau ir sakau:
-taigi pažadėjau.
Reiktų sukurt atskirą temą: "Simonas šliužas". Čia mes susirinkom ne apie mane, o apie storas diskutuot.
Neįsižeiskit kad aš skirstau į kūdas, vidutines ir storas, visas gerbiu vienodai ir visos turi vietą būt. Gal būt pasakodamas istoriją pasakiau "normalios" turėdamas galvoje "vidutinės", tai neturėjau galvoje kad storos yra "nenormalios" visais požiūriais. Mokslinėje literatūroje yra terminas "kūno masės indeksas" (toliau KMI). Ten aprašyta kas yra idealu, kas yra norma, kas yra žemiau ar virš normos, kas yra sveikatai pavojinga. Tai nereiškia kad vienas ar kitas diskriminuoju, o šioje temoje nepasakosiu kokios man patinka ar nepatinka.
Visa kompanija kurie mus pažįsta taip linksmai kvatojo, o nepažįstami iš interneto smerkia.

23

Re: apkuni moterys

Simonas parašė:
Jurate parašė:

Po tokio prisipazinimo visos paneles paties vengs kaip maro...

Atvirkščiai, kitos kai sužinojo tą istoriją, tai pavyduliavo. Sekantį savaitgalį ta kūdesnė pas mane į svečius atėjo ir jokių draugių nekvietė, ir vidurį nakties nepabėgo. Po kiek laiko prisipažino, labiausiai bijojo kad aš neužmigčiau procese. Bet mes tą vakarą negėrėm, viskas baigėsi gerai tiek man, tiek jai patiko. Dar po to prašė, susitikim bent kartą per savaitę. Sekantis moralas: "Negerkit vyrai kaip kiaulės, jei norit laimingos pabaigos".

žinai pliurpalas esi kartais galėtum nepraleisti progos ir patylėti nors kaip sakoma pono valia tau reikės su tuom gyventi.

24

Re: apkuni moterys

gedukas parašė:
Simonas parašė:
Jurate parašė:

Po tokio prisipazinimo visos paneles paties vengs kaip maro...

Atvirkščiai, kitos kai sužinojo tą istoriją, tai pavyduliavo. Sekantį savaitgalį ta kūdesnė pas mane į svečius atėjo ir jokių draugių nekvietė, ir vidurį nakties nepabėgo. Po kiek laiko prisipažino, labiausiai bijojo kad aš neužmigčiau procese. Bet mes tą vakarą negėrėm, viskas baigėsi gerai tiek man, tiek jai patiko. Dar po to prašė, susitikim bent kartą per savaitę. Sekantis moralas: "Negerkit vyrai kaip kiaulės, jei norit laimingos pabaigos".

žinai pliurpalas esi kartais galėtum nepraleisti progos ir patylėti nors kaip sakoma pono valia tau reikės su tuom gyventi.

Jei nebūtų tokių linksmų prisiminimų, gal ir pagalvočiau kad veltui gyvenau. Man dėl to ne gėda ir nieko neapjuodinau savo pasakojimais. Nei vienas skaitytojas neišsiaiškins apie kurią kalba ėjo. Nes tai buvo senei ir netiesa.

25

Re: apkuni moterys

kokie laikai, kokie papročiai - pasakėlę Simonas parašė, o kiek žmonių patikėjo smile

26

Re: apkuni moterys

Anna parašė:

kokie laikai, kokie papročiai - pasakėlę Simonas parašė, o kiek žmonių patikėjo smile

Aš irgi apie tai - pliurpalas

27

Re: apkuni moterys

gedukas parašė:
Anna parašė:

kokie laikai, kokie papročiai - pasakėlę Simonas parašė, o kiek žmonių patikėjo smile

Aš irgi apie tai - pliurpalas

Na,kas zino,gal cia kokia uzslepta reklama?...

28

Re: apkuni moterys

Cia gerai... apie reklama. Viesuju rysiu akcija !.:::008

29

Re: apkuni moterys

Stebina mane Lietuviai. Net laikraščiai rašo, kad žmonės liovėsi mylėtis. Kartu gyvendami žmonės tik 60 kartų per metus. Moterys skaito kad niekam duot negalima, o jei kas paprašo tai koks kiaulė. Lyg savo santaupas atiduotų. 30 metų graži panelė be vyro, be vaikų ir sėdi užspaudusi bunkerį. Kiti vyrai rašo kad merga kviečiasi, bet važiuot pas ją tingiu. Net rašyt internete istorijų negalima. Kam ta skiltis Lytinis Gyvenimas diskusijose. Jei papasakočiau kaip iš balkono drabužius mečiau ir šokau, tai sakytų filmų prisižiūrėjai. Aplink mane vieni impotentai ir frigidės. Šitas forumas ne man. Viso.

30

Re: apkuni moterys

Gal ir stebina bet ar žinai kodel kazanova buvo populiarus gi todėl kad mokėjo laikyti liėžuvi už dantu o apie jo didviriškus poelgius moteru tarpe pasakojo moteris todėl jo populiarumas ir jo aura buvo aukšciau visko nes kiekviena moteris norejo tai išbandyti pati.

31 (redagavo Simonas 2017-07-15 22:11)

Re: apkuni moterys

gedukas parašė:

Gal ir stebina bet ar žinai kodel kazanova buvo populiarus gi todėl kad mokėjo laikyti liėžuvi už dantu o apie jo didviriškus poelgius moteru tarpe pasakojo moteris todėl jo populiarumas ir jo aura buvo aukšciau visko nes kiekviena moteris norejo tai išbandyti pati.

Istorijas, kurių moterys pačios nepaviešino, pasakojau tik savo gerų draugų rate. Jie privalo žinoti su kuriom iš vieno puoduko gert negalima. O moterimis tikėti neina. Kol su viena palaikiau ryšius, tai visoms gyrė, kaip gerai moku, koks kietas ir karštas. O kai su ja lioviausi, pradėjo visoms pasakot koks mažas, lankstus. Jos dar daugiau už vyrus plepa ta tema.
-----
Moteris sutiko Casanova ir sako:
-Žinai, pas mane visada naktimis langas atidarytas.
Casanova atsakė:
-Atidarytų langų tiek daug, o naktis tokia trumpa.
------
Prašyčiau daugiau klausimų neuždavinėti, ir prieš mokinant mane gyvent, patys gyvent pradėkit. Grįžkit prie temos "apkūnios moterys".
------
Pabaigai aneagdotas:
Grėbia šieną diedukas ir du jaunuoliai. Mergina eina per lauką.  Ją užkalbino vyresnis jaunuolis, nugriuvo į kupetą, po to jaunesnis su ja kupetoje pasivoliojo. Sako diedukui:
-Eik kol ne vėlu, o tai apsirengs ir išeis. Diedukas atsakė:
-Aš jau pamiršau kaip ten daryt reikia, jūs ją p15k1t, o aš su ja draugausiu.

32

Re: apkuni moterys

SMILTĖ parašė:

Net koktu darosi nuo tokio šliužo kaip Simonas,viešint savo iškrypėliškus nuotykius paprasčiausiai negarbinga.

Čia tik jo fantazijos vaisius yra.

33

Re: apkuni moterys

apkuni— viena. Moterys— jos, keletas moteru, daugybe moteru.

34

Re: apkuni moterys

Lankoj prazydo dObilai...