61 (redagavo Konstantinas 2018-03-03 10:41)

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sužinok parašė:

O kaip jūs atsiradot Prnacūzijoj? Labai noriu po universiteto baigimo išvažiuoti į Prancūziją. Kalbą mokausi, esu kartą buvus, įsimylėjus tą šalį visiškai, bet, nors ir turiu dar beveik tris metus, jau norisi galvoti, kaip ten įsikurti, nes tiesiog imt ir išvažiuot...

nekaip neatsiradau.  Paryzius man visiskai nepatinka. tai labai didelis ir labai prisiukslintas miestas. visur po kiekvienu tiltu siuksles daug cigonu gyvena kurie aplink save tik siukslina daug afrikieciu o dienos metu didziuliai kamsciai. ir graziausia man Paryziuje nakti kai visu situ neigiamu dalyku nesimato ir is tolo is bet kurios miesto dalies matosi apsviestas Eifelio bokstas. o Pietu Prancuzijoje labai jau karsta. ten del karsciu negaleciau gyventi nes per karscius dirbti neimanoma. labiau patinka Siaures Prancuzija nes klimatas panasesnis i Lietuvos klimata yra ir misku ir kalnu. jeigu rinkciausi kur gyventi turbut pasirinkciau tokius miestus kaip Strasbourg, Metz, Nancy arba vietoves Prancuzijos ir Sveicarijos pasienyje ten gamta grazi bet su darbais nieko gero.

62

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Laba diena,

Siulome  vertejos-o  darba Prancuzijoje, Saint Nazaire .
Laivu gamykloje,apmokame keliones islaidas ir pragyvenima.
Idarbinimas Lietuvos imoneje.
Tel.+37061431561

63

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki
Gyvenu salia Toulouzos ... jai kas nori pabendrauti mielai prasom smile

64

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki,gal ka is lietuviu domina,karavanai,(namukai ant ratu)..ne pirmos jaunystes,taciau galyma sakyt uz aciu..tereikia juos atvazuuot ir pasiimt,dokumentai tvarkingi..Karavanai randasi Saint Tropez.

65

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveikas mane domintu namukai ant ratu. kaip su tavim susisiekti? mano skype: rimxus

66

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki, ar yra gal kas nors Lyon-e?

67

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Mindaugas parašė:

Sveiki, ar yra gal kas nors Lyon-e?

as esu Lyone

68 (redagavo Darius 2015-05-20 21:24)

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Židrūnas parašė:
Mindaugas parašė:

Sveiki, ar yra gal kas nors Lyon-e?

as esu Lyone

edit:
sumaisiau

69

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

aloha amigos !!! gyvenu paryziuj gal kas taipat cia gyvena ??

70

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki gal ira lietuviu gyvenanciu Prancuzijoje tiksliau Orléans ? smile

71

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Darius parašė:

Sveiki gal ira lietuviu gyvenanciu Prancuzijoje tiksliau Orléans ? smile

turi graziu prancuziu? smile

72

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

O man Paryžius - miestas, kuriame palikau savo širdį... Teko pagyventi keletą mėnesių ir supratau, kad geresnės vietos man neegzistuoja. Ir dabar dar ilgiuosi tų gatvių, saulėlydžių, architektūros, kultūros... Neabejoju, kad sugrįšiu, kitiems irgi linkiu atrasti Paryžiaus grožį wink

73

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Rugile parašė:

O man Paryžius - miestas, kuriame palikau savo širdį... Teko pagyventi keletą mėnesių ir supratau, kad geresnės vietos man neegzistuoja. Ir dabar dar ilgiuosi tų gatvių, saulėlydžių, architektūros, kultūros... Neabejoju, kad sugrįšiu, kitiems irgi linkiu atrasti Paryžiaus grožį wink

drisciau jums papriestarauti) visu pirma Paryziuje saulelydzio nesimato del tankiai esanciu pastatu nebent turi buta kur nors virsutiniam aukste. ten net gps ne visur veikia nes gatves siauros o pastatai auksti. kita problema kad ten dabar viska uzterse ir suniokojo afrikieciai o dar ir cigonu pilna. as tau linkeciau atrasti prancuziska Atlanto vandenyno pakrante ten nerealiai grazu arba Alpiu kalnus pagyventi mazam kaimelyje padegustuoti vyno is artimiausio vynuogyno) va ten yra tikroji Prancuzija)

74 (redagavo elijus 2017-09-06 12:09)

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki, aš Prancūzijoje gyvenu jau gana ilgą laiką ir man neretai tenka siųstis siuntinius tiek iš čia į LT, tiek į Prancūziją. Gal kas turite parekomenduoti kokių gerų ir greitų kurjerių, nes kol kas radau tik šiuos: https://www.parcelabc.lt/page/siunt%C5%B3-pristatymas-%C4%AF-pranc%C5%ABzij%C4%85/13. Ačiū ir geros dienos.

75

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki. Ketiname keliauti į Prancūziją , tačiau nenorime apsistoti vien Paryžiumis. Kokie Prancūzijos miestai aplink Paryžių yra patrauklūs, turintys ką parodyti ir jaukūs? Interneto platybėse visi jie jaukūs ir malonūs, tačiau norėtumėm aplankyti top 3 jūsų rekomenduotinus. Kol kas mąstom kažką rinktis iš šių: https://**********************/lt/flights/countries/fr-keliones-i-prancuzija Keliausiu su vyru dviese, gal tuo pačiu parekomenduosite nebrangias nakvynės vietas, tačiau patogias ir normalaus stovio?

76

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

le havre

77

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki, nuo balandžio planuoju porą mėnesių praleisti Nicoje. Ar yra ten gyvenančių lietuvių?

78

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

vienintele parašė:

Sveiki, nuo balandžio planuoju porą mėnesių praleisti Nicoje. Ar yra ten gyvenančių lietuvių?

zusi po furos ratais

79

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Reikėtų pasieškoti internete, gal ir yra kokia bendruomenė, bet kam jie jums ?

80

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

vienintele parašė:

Sveiki, nuo balandžio planuoju porą mėnesių praleisti Nicoje. Ar yra ten gyvenančių lietuvių?

pagooglink) yra lietuviu bendruomene Prancuzijoje. bet jie man per daug nuobodus. Nicoje gyvena daugumoje lietuves moterys istekejusios uz vietiniu prancuzu. man jie nepatiko butent uz tai kad uzlipo ant vietinio prancuzo koto istekejo ir vaidina sekmingas moteris. siaip dauguma lietuviu butent Paryziuje ir Lazuriniam Krante (la cote de azure) iseivija labai ivairi nuo emigravusiu tarpukario laikais iki siuolaikiniu emigrantu. paskutini karta Nicoje buvau siu metu gruodzio men. nuo Vln tik 2800 km su gera masina per para nuleksi