1

Tema: Kur perkate rūbus??

Labas visiems!

Artėjant rudenėliui, sugalvojau, kad reikia atsinaujinti savo paltus/striukes. Labai norėčiau įsigyti Bomber stiliaus striukę, jos dažniausiai būna gan trumpos,  tačiau naudojantis visuomeniniu transportu norisi, kad striukė būtų kuo ilgesnė ir uždengtų kuo daugiau kūno big_smile Gal galite pasidalinti patirtimi, kokiomis parduotuvėmis/e parduotuvėmis naudojotės pirkdamos striukes ir ar likote patenkintos produktu. Būtų gerai jei numestumėte puslapio nuorodą, gal rasiu kokių išpardavimų, tai ir pinigų sutaupysiu wink Ačiū labai  !!

2

Re: Kur perkate rūbus??

Tik gyvos parduotuves, ir tai net juose 90% padirbtuku lietuvoj! Ir armani ir herani. Lt ner tos kokybes kaip.italijos, nes mums ne made in italy siunčia, o.pvz made in romania, made in vietnam ir tt, kur gamina ne taip kokybiškai ir ligiai, gražiai, o normaliai, ir greitai. Apie rubus galiu daug labai papasakot, nes nera mano spintoj ne vieno nebrandinio rubo, ir nei vieno.padirbtuko, taip pat, megstu ir laikrodžius brandinius. O internete, ypač facebooke— parduoda turkiška ir koniška šuda!

3

Re: Kur perkate rūbus??

vel robot big_smile

4

Re: Kur perkate rūbus??

Valdo Tautybiu Genu parduotuvej.
Parinks tau striuke pagal genus.

5

Re: Kur perkate rūbus??

as jeigu naujus rubus perku tai ebay.com. va nusipirkau batus uz 5 eurus sortus uz 2 eur ir panasiai bet siuntimas is Kinijos tenka laukti menesi. jeigu nenorit ilgai laukti galit pirkti is ebay.de arba ebay.co.uk jeigu preke is europos tai atsiuncia mazdaug per savaite.
perku is uzsienio dar ir todel kad as nenoriu moketi mokesciu valstybei todel isvedu kapitala is salies. nes kai perku uzsienyje valstybe negauna pvm is manes. ir negauna pelno mokescio is pinigu gavejo.
dar kartais pavalkatauju vakaru europoje ir atsivezu drabuziu is Prancuzijos savartynu. ten rubus zmones ismeta. ir prie konteineriu kruvos nauju rubu. ten benamiai tuos rubus degina naktim kad apsisildyti. tai ka pavyksta pavogti is prancuzisku benamiu parsivezu maisais i Lt ir cia nesioju. ir nesigediju prisipazinti kad rubai is savartynu)

6

Re: Kur perkate rūbus??

man tos bomber striukes kazkokios negrazios atrodo. na bet jeigu patinka butent tokios tai kazka panasaus.
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xbomber.TRS0&_nkw=bomber&_sacat=0

7

Re: Kur perkate rūbus??

kuriuos megsta originals— i pm

8

Re: Kur perkate rūbus??

Labas smile

Dažniausiai renkuosi skirtingas užsienio e parduotuves tokias kaip:  Amazon,ASOS, Top Shop. Taip pat priklauso kur didesnės nuolaidos būna. O kalbant apie striukes, tai kaip ir tu labai mėgstu Bomber stiliaus striukes, bet tiesą sakei apie jų ilgį, jos labai trumpos ir žiemą su jomis labai  per šalta. Tačiau praeitą savaitę atradau gan neblogą striukę/bomerį: https://www.otto.lt/preke/moterims/drabuziai/striukes/lakuno-stilaius-striuke/68205494. Sprendžiant iš storio tai turėtu būti šilta, o ir striukės ilgis visai neblogas todėl atėjus šaltesniems orams neturėtu kilti problemų. Dabar laukiu rudens vien dėl to, nes galėsiu ją išbandyti big_smile

9

Re: Kur perkate rūbus??

turguj arba pardese kaip ozo ar akropolio. Kokybe nelabai rupi, svarbu pigu ir grazu kad butu. Jei susideves, tai kita nusipirksiu, nes siaip ar taip nusibos per laika.

Tik kokios dirbtines odos striukes yra tragedija. Reiks gal nusipirkt kokia tikros odos kada, nes jau per daug greit susidevi. Metus paturejau, mazai nesiojau ir lupasi. Atrodo ji bestovedama lupasi , sudu ****.

10

Re: Kur perkate rūbus??

Ruta parašė:
Darius parašė:

Kokybe nelabai rupi, svarbu pigu ir grazu kad butu. .

Aha matosi

jo, reikejo sakyt ir man kad perku tik brandinius rubus, tada nebutu pasimate manau smile

11

Re: Kur perkate rūbus??

Svarbiausia ne kur, o ka...:::008

12 (redagavo Edvinas 2018-03-16 11:45)

Re: Kur perkate rūbus??

Bent jau kiek teko matyti tai dzinsai turi geriausias kainas internete, todėl kelnes perku internetu.

13

Re: Kur perkate rūbus??

As tai ieskau siuksline drabuziu

14

Re: Kur perkate rūbus??

Erikas parašė:

As tai ieskau siuksline drabuziu

as irgi)

15

Re: Kur perkate rūbus??

Aš perku iš firminiu parduotuviu. Bet kokybė- per paskutinius 15, metu tapo šiukšline... Tik kad dizainas gražus. Užtenka max sezonui rubu man

16

Re: Kur perkate rūbus??

skduryne, kur daugiau...arba eBay com. de. uk. fr...tik nelabai smagu, kai USA nusiperki ir dar muita nuplesia cia.

17

Re: Kur perkate rūbus??

as tai dažniausiai perku  TripShop.lt , geras pasirinkimas, kainos bei kokybės santykis

18

Re: Kur perkate rūbus??

Marija parašė:

as tai dažniausiai perku  TripShop.lt , geras pasirinkimas, kainos bei kokybės santykis

kiek euru moka uz reklamine zinute?

19

Re: Kur perkate rūbus??

KlipatuSlenis.lt

20

Re: Kur perkate rūbus??

Aš dabar pasinešusi esu ant Ali. Ten tikrai daug gėrio galima rasti, tiesiog reikia turėti kantrybės laukiant kol atsiųs. Tačiau rekomenduočiau pabandyti