101

Re: klausimas del ugio aukscio.

Anna parašė:
Paslaptingas parašė:

Vėl dauguma su savo komentarais kvailais, jeigu nesugebat kažkas patarti tai gal toki žmonės nekomentuokit. smile toks yra mano tikslas todėl nežadu palikti tai.

jau buvo tokia tema "Dėl ūgio".
ir joje pateikėme daug ir įvairių patarimų.

tad klausimas - kiek tų patarimų išbandei praktiškai? kaip sekėsi? kiek laiko tęsėsi eksperimentai? smile

viska isbandziau ir nieko gero.

102

Re: klausimas del ugio aukscio.

Teks susitaikyt su likimu...Svarbu ne ūgis, o smūgis...:::008

103

Re: klausimas del ugio aukscio.

Marina parašė:

Teks susitaikyt su likimu...Svarbu ne ūgis, o smūgis...:::008

ne as taip nepaliksiu vietoj.

104 (redagavo Anna 2017-10-11 15:27)

Re: klausimas del ugio aukscio.

Paslaptingas parašė:
Anna parašė:
Paslaptingas parašė:

Vėl dauguma su savo komentarais kvailais, jeigu nesugebat kažkas patarti tai gal toki žmonės nekomentuokit. smile toks yra mano tikslas todėl nežadu palikti tai.

jau buvo tokia tema "Dėl ūgio".
ir joje pateikėme daug ir įvairių patarimų.

tad klausimas - kiek tų patarimų išbandei praktiškai? kaip sekėsi? kiek laiko tęsėsi eksperimentai? smile

viska isbandziau ir nieko gero.

ir kaip sekėsi atsigulti miegoti vėliausiai 22 val.? smile smile nes augimui labai svarbu miegas iki vidurnakčio, ypač prieš tai pakabojus ant skersinio. tiesa, tas kabijomas turi būti toks... na, nelabai vyriškas... absoliučiai "atpalaidavus stuburą"...

105

Re: klausimas del ugio aukscio.

Varyk i Tailanda ten tau prides kiek noresi
http://www.duniamagazine.com/wp-content/uploads/2012/10/neck-rings-4.jpg?x86452

106

Re: klausimas del ugio aukscio.

Anna parašė:
Paslaptingas parašė:
Anna parašė:

jau buvo tokia tema "Dėl ūgio".
ir joje pateikėme daug ir įvairių patarimų.

tad klausimas - kiek tų patarimų išbandei praktiškai? kaip sekėsi? kiek laiko tęsėsi eksperimentai? smile

viska isbandziau ir nieko gero.

ir kaip sekėsi atsigulti miegoti vėliausiai 22 val.? smile smile nes augimui labai svarbu miegas iki vidurnakčio, ypač prieš tai pakabojus ant skersinio. tiesa, tas kabijomas turi būti toks... na, nelabai vyriškas... absoliučiai "atpalaidavus stuburą"...


Sunkei 22h užmigt užmiegu lengviausiai 23, 12h o seip dar darau stuburo tempimo pratimus tik nezinau ar pades stengiosi vartoti produktus kur baltymu yra nemažai nes girdėjau augimo hormono lygi pakelia o ugiui yra labai svarbu nuo to paaugama.

107

Re: klausimas del ugio aukscio.

na, yra dar įvaizdis.
tikiuosi, plaukai kerpami styrančiu ežiuku? na, nėra, tokios kirpčiukų bangos ant šono. jokių "trumpinančių" drabužių.
galų gale, batus su paaukštintu kulnu ar šiaip platformėle nešioja nemažai vyrų smile

ir bent jau man nieko nėra žaviau, kaip neaukštas, energingas, linksmas, judrus, puikiai šokantis, žodžio kišenėje neieškantis vyras smile

108

Re: klausimas del ugio aukscio.

Temos pavadinimas, švelniai tariant, "kosminis". Ūgio aukštis. Įdomus terminas.

109

Re: klausimas del ugio aukscio.

Paslaptingas parašė:
Marina II parašė:

Tada bent jau apie augima i ugi !

nu tai apie tai ir eina kalba.

110

Re: klausimas del ugio aukscio.

Anna parašė:

na, yra dar įvaizdis.
tikiuosi, plaukai kerpami styrančiu ežiuku? na, nėra, tokios kirpčiukų bangos ant šono. jokių "trumpinančių" drabužių.
galų gale, batus su paaukštintu kulnu ar šiaip platformėle nešioja nemažai vyrų smile

ir bent jau man nieko nėra žaviau, kaip neaukštas, energingas, linksmas, judrus, puikiai šokantis, žodžio kišenėje neieškantis vyras smile

dar nemates kad vyrai nesiotu platformas.

111

Re: klausimas del ugio aukscio.

Vaidotas parašė:

Temos pavadinimas, švelniai tariant, "kosminis". Ūgio aukštis. Įdomus terminas.

kur tu matai zodi kosminis?

112

Re: klausimas del ugio aukscio.

Paslaptingas parašė:
Anna parašė:

na, yra dar įvaizdis.
tikiuosi, plaukai kerpami styrančiu ežiuku? na, nėra, tokios kirpčiukų bangos ant šono. jokių "trumpinančių" drabužių.
galų gale, batus su paaukštintu kulnu ar šiaip platformėle nešioja nemažai vyrų smile

ir bent jau man nieko nėra žaviau, kaip neaukštas, energingas, linksmas, judrus, puikiai šokantis, žodžio kišenėje neieškantis vyras smile

dar nemates kad vyrai nesiotu platformas.

tai tik liudija, kad žiūri į merginų, o ne vyrų kojas.
nešioja, patikėk. arba bent jau 5 cm kulnus.

113

Re: klausimas del ugio aukscio.

Paslaptingas parašė:
Anna parašė:

na, yra dar įvaizdis.
tikiuosi, plaukai kerpami styrančiu ežiuku? na, nėra, tokios kirpčiukų bangos ant šono. jokių "trumpinančių" drabužių.
galų gale, batus su paaukštintu kulnu ar šiaip platformėle nešioja nemažai vyrų smile

ir bent jau man nieko nėra žaviau, kaip neaukštas, energingas, linksmas, judrus, puikiai šokantis, žodžio kišenėje neieškantis vyras smile

dar nemates kad vyrai nesiotu platformas.

Tai buvo ypač madinga 8 dešimtmetį...:::008

114

Re: klausimas del ugio aukscio.

Anna parašė:
Paslaptingas parašė:
Anna parašė:

na, yra dar įvaizdis.
tikiuosi, plaukai kerpami styrančiu ežiuku? na, nėra, tokios kirpčiukų bangos ant šono. jokių "trumpinančių" drabužių.
galų gale, batus su paaukštintu kulnu ar šiaip platformėle nešioja nemažai vyrų smile

ir bent jau man nieko nėra žaviau, kaip neaukštas, energingas, linksmas, judrus, puikiai šokantis, žodžio kišenėje neieškantis vyras smile

dar nemates kad vyrai nesiotu platformas.

tai tik liudija, kad žiūri į merginų, o ne vyrų kojas.
nešioja, patikėk. arba bent jau 5 cm kulnus.


Nenesioja, nėra vyrams pirkt tokiu batu kurie pridėtu 5cm max 2- 3cm

115

Re: klausimas del ugio aukscio.

o aš mačiau. bet tai buvo... garsūs žmonės, gal jiems pagal užsakymą siuvo. o šiaip reikia paieškoti, kad ir internetinės parduotuvės

116

Re: klausimas del ugio aukscio.

Anna parašė:

o aš mačiau. bet tai buvo... garsūs žmonės, gal jiems pagal užsakymą siuvo. o šiaip reikia paieškoti, kad ir internetinės parduotuvės

Nėra.

117

Re: klausimas del ugio aukscio.

Tada žiūrėk internete vintažinų batų. Gal ką ir rasi. Arba batsiuvių, kurie tokius gamina, su paaukštintais vidpadžiais, pvz.

118 (redagavo Marina 2017-10-31 18:02)

Re: klausimas del ugio aukscio.

Įsivesk google - man high heels shoes -  ir paspausk ant vaizdų.

119

Re: klausimas del ugio aukscio.

zinau gera buda, paaugsi 10cm maziausiai.

atsistoti turi mesle iki keliu ir ant galvos uzsideti liniuote. 10kartu per pilnati... paskui atvirksciai. po kojom dek liniuote, o mesla ant galvos.. 10katru per delcia..