21

Re: susirasineja su kita internetu

Tadas parašė:

Jeigu vyras ar moteris sedi ir susirasineja su kitais, vadinasi draugyste pabaigta smile nenoriu liudint, tai tikrai yra tiesa smile

nea tiesiog moteris neturi ka veikti. o jeigu neturi ka veikti reiskia vyras per gerai uzdirba ir moters per lengvas gyvenimas

22

Re: susirasineja su kita internetu

Modestas teisus,man taip atsitiko,islindo I virsu susirasinejimai internet virto realybe o poto teko palikti melagi vyra:)

23 (redagavo Algirdas 2014-09-17 09:50)

Re: susirasineja su kita internetu

Paskaicius gaunasi taip, jog jau kas su kitais susirasineja tai jau neisitikimi ir t.t... Pvz. Pas mane skypeje keli simtai kontaktu. Vieni asmeniniai kita darbo reikalais. Kartais esant laisvai minutei papliotkinam per skype ir ne visai darbiniais reikalais o apie.merginas vaikinus keliones pramogas ir viska . Bet tai nereiskia jog vyras ar mergina nebemyli savo antru pusiu. Nepamirskim jog gyvenat kartu atsiranda siokia tokia rutina ir tie patys klausimai kaip sekes,  ka veiki... Kazkiek pabosta... Tam ir bendraujam su kitais zmonemis kad pasisemti ispudziu isgirsti ju nuotykiu. Kuriuos po to perpasakojam jog va vienai pazistamai ar pazistamam nuvo... Aha susimastet, darom taip beviaik visi wink Yra zmoniu kurie imtymiu paslapciu bijo antrai pusei atskleisti. O va Tam ko nemato ir nesusitinka realiam gyvenime Ne. Tai ka tada sakyti? O gi zmogui reikia isikalbeti...  Tad pries teisiant kita reiktu pagalvoti ar mes patys viska gerai darome. Gal tai musu elgesys davede iki to jog kazkas su kazkuo susirasineja po to susitikineja... Galiausiai naujis pazintys nebutinai turi buti omtymios. Jug draugus reikia kazkaip susirasti;)

24

Re: susirasineja su kita internetu

Kai savim nepasitiki tai ir konkurencijos bijo smile))))))))))))))) cia abejoms pusems galioja. Jeigu norit, kad tas zmogus butu jusu, prirakinkit ji grandine namie smile)))) o dar geriau tai tiesiog apsilankykit pas pona daktara smile

25

Re: susirasineja su kita internetu

jei susirasyneja su kita, reiskia tu pati nekokia

26

Re: susirasineja su kita internetu

Andrius parašė:

Kai savim nepasitiki tai ir konkurencijos bijo smile))))))))))))))) cia abejoms pusems galioja. Jeigu norit, kad tas zmogus butu jusu, prirakinkit ji grandine namie smile)))) o dar geriau tai tiesiog apsilankykit pas pona daktara smile

truputi konkurencijos yra gerai. tai privercia mus tobuleti ir pasitempti

27

Re: susirasineja su kita internetu

Arturas parašė:

Geriausiai kai neturi isipareigojimu tai nieks neknisa proto su kuo susirasineji, su kuo susitikineji ar pisiesi.

reikia geru ciesalu but arba liezuviu gerai malt, kad sita viska turetum viename big_smile kai per daug laisva irgi neidomu...

28 (redagavo ttt 2014-09-19 15:19)

Re: susirasineja su kita internetu

mano buvęs irgi susirašinėjo čia,kai draugavome ir svarbiausia,kad slėpė tai nuo manęs,bet kai sugavau už uodegos tai gavo velnių ir išmečiau jį lauk. Nors man kalbėjo,kad nieko išskyrus mane neturi,kad pati gražiausia ir t.t.o pats sėdėjo kiekvieną vakarą ir rašinėjo panom.

29

Re: susirasineja su kita internetu

ttt parašė:

mano buvęs irgi susirašinėjo čia,kai draugavome ir svarbiausia,kad slėpė tai nuo manęs,bet kai sugavau už uodegos tai gavo velnių ir išmečiau jį lauk. Nors man kalbėjo,kad nieko išskyrus mane neturi,kad pati gražiausia ir t.t.o pats sėdėjo kiekvieną vakarą ir rašinėjo panom.

Lazda turi du galus. Dabar sedi pati cia is vienatves:)

30

Re: susirasineja su kita internetu

oj papasakociau as, ka neseniai radau savo vyro skaipe, tai durne isvadintumet, kad vis dar su juo esu. Atsakant i autores klausima, priklauso ka raso, kiek daznai raso, gal tiesiog su sena gera pazystama "tusciazodziauja", gal jo toks bendravimo stilius smile

31

Re: susirasineja su kita internetu

Nėr ko narpliotis po svetimus acc smile)

32

Re: susirasineja su kita internetu

Tegu susirašinėja, ar gaila? Negi vyras, susiradęs draugę, turi nustot bendraut su puse pasaulio vien todėl, kad ta pusė pasaulio moterys?

Tie, katrie kairėn eina, tai nueina ir be jokių internetų big_smile

33

Re: susirasineja su kita internetu

Konstantinas parašė:
Tadas parašė:

Jeigu vyras ar moteris sedi ir susirasineja su kitais, vadinasi draugyste pabaigta smile nenoriu liudint, tai tikrai yra tiesa smile

nea tiesiog moteris neturi ka veikti. o jeigu neturi ka veikti reiskia vyras per gerai uzdirba ir moters per lengvas gyvenimas

Va cia labai taikliai pasakyta! Ir ko pasekoje tie susirasynejimai priveda iki skirybu !

34

Re: susirasineja su kita internetu

bet pati irgi uzsiregistravus pazinciu puslapyje.. big_smile

35

Re: susirasineja su kita internetu

Baisiausia tai visokios bendros anketos soc. portalų / skype big_smile

36

Re: susirasineja su kita internetu

:::037
kol nesidžigina - nematau tame problemos.

37

Re: susirasineja su kita internetu

Jei nori ramiai miegoti, NIEKADA neimk kito žmogaus telefono, neskaityk jo el, pašto, nežiiūrėk į skaipą ir neklausyk slapčia po kalbių. Nes paskui prisigalvosi nesąmonių. O jei santykiuose kas nors ne taip - ir taip pajusi.
Kas dėl susirašinėjimų - per savo gyvenimą nemažai esu draugiškais susirašinėjusi su vyrais. Be jokių flirtavimų. Su pora ir realiai susitikau, ir su savo žmonomis supažindino. Nes jų žmonos buvo labai išmintingos - vyrams norisi kažko naujo, kažko tokio lyg ir slapto, bet iš tiesų myli savo šeimas ir nenori nei eiti į kairę, nei kokių nesąmonių rašinėti. o kad du vyrai mažai pažįstami susirašinėtų skaipe ar el. paštu apie nūdienos aktualijas - naaaa, sunkiai suvokiama, nors įmanoma.
Taigi, susirašinėjimai tikrai kartais ir tėra dviejų žmonių nuomonių keitimasis - kad ir apie skaitytas knygas, žiūrimus filmus, patarimai įv. klausimais ir pan. Dailjamės ineternetinėmis nuorodomis ir pan. Telefonais nesikeičiame, nes tai jau kitas lygis.

38

Re: susirasineja su kita internetu

Giedre parašė:

Ka daryt jeigu vyras susirasineja internetu su kita moterim? Ne viena karta radau zinutes skype, ar tai isdavyste?

Taigi, išdavė ar ne ?

39

Re: susirasineja su kita internetu

Giedre, man atrodo, tu pirma isdavei savo vyra, patikrindama jo asmeninius susirasinejimus. 
Pats slyksciausias dalykas santykiuose, kai ima 'knistis' lyg po savo. Jei gyvenat kartu, nereiskia, kad jo gyvenimas ir tavo gyvenimas patopo vienu jusu gyvenimu.

O ka daryt?
Paskyt vyrui ir pasikalbet. Pacios slyksciausios moterys,kurios nesisneka.

40

Re: susirasineja su kita internetu

O jeigu į sieną įlipdys...:::008