81

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

lengvai kazkaip pas jus zmones spardomi.

82 (redagavo Marina ll 2017-04-18 19:45)

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Kaip sauksi, taip atsilieps. Tu isspirsi, o kita karta isspirs tave.
Manau, kad kiekvienas gyvena, kaip jam iseina.Cia klausime supriesinti du krastutinumai, o tai, kaip zinia, nera teisinga. Viengungis, galiu pasakyti, kad tai lb.nelaimingas zmogus. Kol jaunas, tai dar pas mama ir teti, bet , kai jie mirsta...O bendrauti neismokes, tai ir slaistosi toks keistuolis. Dauguma turi pastovias drauges, o tai panasu kaip ir sutuoktiniai.
Apie seima, tai jau gal kiek ir atgyvenes institutas, bet geresnio dar niekas ir nesugalvojo. Laime, kad galima skirtis, jeigu charakteriai nesutampa....:::008

83

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Šeima yra geriau, nors ir sudėtingiau nei viengungio gyvenimas

84

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

kazkodel uz seima visos issiskyrusios big_smile big_smile big_smile

85

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Grigorij parašė:

kazkodel uz seima visos issiskyrusios big_smile big_smile big_smile

ir visi NEišsiskyrę P

86

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Jeigu lyginsim gerą šeimą ir gerą viengungio gyvenimą, tai laimi šeima. Jeigu bloga šeima ir blogas viengungio gyvenimas, tai geriau viengungiui. Jei bloga šeima ir geras viengungio gyvenimas, tai geriau viengungiui. Jei gera šeima ir blogas viengungio gyv., tai geriau šeima.

87

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Anna parašė:
Grigorij parašė:

kazkodel uz seima visos issiskyrusios big_smile big_smile big_smile

ir visi NEišsiskyrę P

padorus keksynas UZ gaunasi big_smile big_smile big_smile

88

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Šeima, vienareikšmiškai

89

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

rima parašė:

Gerbiamas Nesakysiu, manau klausimas užduotas ne tinkamoje aplinkoje. Laimingai susituokusių čia nėra arba jei ir yra, jų -vienetai. Greičiausia laimingai susituokusių apskritai pokalbių svetainėse nėra, nes jie laimingi vienas su kitu smile Todėl beveik esu tikra, kad būsi įtikintas, jog geriau gyventi vienam smile

90

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

...ar tikrai vienam geriausiai ?

91

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

cia klausimas suformuluotas netinkamai. turetu buti, geriau vienam, ar kurti seima su netinkamu zmogum. ar reikia kurti seima su zmogum, kuris tau nepatinka, tik tam, kad negyvent vienam? kvailyste, vnz

92

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

as gal net priimciau kartu gyvent kokia vienisa moteri, tiesiog kad linksmiau butu, be jokiu meiliu seiliu, nes man vietos tikrai per daug. gal kartais vakariene kartu pasidarytume, siaip zodziu persimest kartais, prie buto islaikymo prisidetu gal. bet net ir tokiam reikalui patikima sazininga moteri neimanoma surast, nes butinai po kiek laiko teises i gyvenama plota pareiks, ar viesnami padarys, kai manes namie nebus.
geriau katina isigysiu, ramiau bus

93

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

čia toks klausimas... jei.butu.tokia moteris, kuri.nepi... proto, negadintu nervu, visad su tavim kur kviestum butu net ir su vaiku, vaikais—, tai tada šeima gerai butu, bet, kadangi tokiu nėra, tai kam gadint sau gyvenima, pažiurėkit į žiurkėna narve— negi jis gyvena? Ar visdėlto ekzistuoja?

94

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Man atrodo, kad šeimoje, jeigu sutaria, tai turėtų būti geriausia...:::008

95

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Kaip tau geriau, taip ir geriau smile

96

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Antanas Patamsis parašė:

as gal net priimciau kartu gyvent kokia vienisa moteri, tiesiog kad linksmiau butu, be jokiu meiliu seiliu, nes man vietos tikrai per daug. gal kartais vakariene kartu pasidarytume, siaip zodziu persimest kartais, prie buto islaikymo prisidetu gal. bet net ir tokiam reikalui patikima sazininga moteri neimanoma surast, nes butinai po kiek laiko teises i gyvenama plota pareiks, ar viesnami padarys, kai manes namie nebus.
geriau katina isigysiu, ramiau bus


kada galiu atsikraustyti? :-)

97

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Anna, as BEMSO neturiu, paskubejai

98

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

o koks man skirtumas?
seniai svajoju apsigyventi pas vienišą žmogų. mainais už suteiktą gyvenamąjį plotą galiu palaikyti malonų pokalbį, išvirti sriubytę, išblizginti langus. pažįstami labai vertina mano sąžiningumą ir aplinkinių neišnaudojimą. į jūsų turtus, lovą ir širdį nepretenduoju. taip, esu labai nemoteriška, todėl kaipvtik ir tikčiau pokalbiams, nes sutikčiau, kad dėl moterų vieni nemalonumai...

ką gi, Antanuk, pražiopsojai vienintelę sąžiningą moterį... vadinasi, ieškai, kaip ir visi, raganos ir pinigų viliotojos, nes su jomis gyvenimas kupinas pavojų :-)

99 (redagavo Marina 2017-10-21 17:05)

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Dar ne viskas prarasta, Anna,  jis dar svarsto. Rašo į lapą variantus už ir prieš. Iki pavasario gal ir apsispręs..:::008

100

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

prasom pateikti rekomendacijas, vertinsiu. bet ka su katinu reiks daryt?