121

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Gyti problema manyje o ne šluotoje.Nesu apsisprendes ko iš vis noriu isgyvenimo.esu pasimetes tarp tai ko norėčiau ir ka galiu.O su anna galiu susisiekti paprastesniu budu kuris vadinasi paskambink draugui šluotos siuo atveju nereikia.

122

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

gedukas parašė:

Gyti problema manyje o ne šluotoje.Nesu apsisprendes ko iš vis noriu isgyvenimo.esu pasimetes tarp tai ko norėčiau ir ka galiu.O su anna galiu susisiekti paprastesniu budu kuris vadinasi paskambink draugui šluotos siuo atveju nereikia.

Tai ne tu vienas turi tokiu problemu...Cia gerai tiktu vienas tostas is filmo Kaukazo belaisve.Tas apie nama ir ozka..Stuota paminejau tik del romantikos.Anna cia jau analizes eme daryt...Viskas protinga,bet gi truputeli nuobodu...

123

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Vargas dėl proto...:::008

124

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Marina parašė:

Vargas dėl proto...:::008

Na gal ir taip.Bet as galiu ir tamstai sluota pasiulyti...

125

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Būtų neblogai, jeigu skraidanti, nors aš paniškai bijau aukščio. Bet per Helovyną visai nieko pasišvaistyt...:::008

126

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Gyti,
labiau norėčiau piestos, joje skristi patogiau :-)
suprantu, kad analizėj nepaminėjau tavęs, bet kad nesinori garsiai girti :-)

127

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

pareikalaukit sluotos su instruktorium

128

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Antanas Patamsis parašė:

pareikalaukit sluotos su instruktorium

ta pasme, kad su Patamsiu? :-)

taip, Marinai reikėtų, ji juk bijo aukščio..

129

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Gytis sluotu specas. as nebent dulkiu siurbliu skraidyt galiu pamokinti, bet Marinai nuo manes alergija.

130 (redagavo Marina 2017-10-25 06:53)

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Instruktorius vargiai ar ką bepadėtų, prigimtis nugalėtų...:::008
Tai gal p.Antanas katinų giminės ?

131

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Antanas Patamsis parašė:

Gytis sluotu specas. as nebent dulkiu siurbliu skraidyt galiu pamokinti, bet Marinai nuo manes alergija.

nesikuklinkit, nereikia - pratęs aukštai skraidyti, čia juk nusileidžiate tik duros pavartyti smile tai ir galėtumėt prainstrukduoti, kaip ten... aukštumoje smile

Gytis - specas, tai akivaizdu. O tikram specui nesvarbu, ar šluotą surišti, ar namą pastatyti, o gal forumiečius į vietas sudėlioti smile

132

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Anna parašė:
Antanas Patamsis parašė:

Gytis sluotu specas. as nebent dulkiu siurbliu skraidyt galiu pamokinti, bet Marinai nuo manes alergija.

nesikuklinkit, nereikia - pratęs aukštai skraidyti, čia juk nusileidžiate tik duros pavartyti smile tai ir galėtumėt prainstrukduoti, kaip ten... aukštumoje smile

Gytis - specas, tai akivaizdu. O tikram specui nesvarbu, ar šluotą surišti, ar namą pastatyti, o gal forumiečius į vietas sudėlioti smile

Aciu,tikrai nesu to nusipelnes...O stai forumiecius i vietas sudelioti tai jau tau geriau sekasi..

133

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Gyti, kokia iš manęs dėliotoja... tiesą pasakius, manyje kovoja dvi priešybės - totalus bardakas (bet jame yra savi dėsniai) ir tvarkingas sudėliojimas (skukotaaa).
bet taip net prieskonius sunku sudėlioti, o jau žmones... jokiais būdais. nes jei žmogui galima priklijuoti tvirtai aiškią etiketč, tai jis jau labiau robotas nei kad žmogus. bet labai tinka dirbtinio intelekto garbintojams smile

o atskleisti žmogaus tam tikras savybes, charakterį, pomėgį, o ypač elgesį neįprastoje situacijoje - oooo, čia jau labai įdomu. nes tai gyva. nes tai kinta. todėl man ir patinka mrfake - gyvas kamuolys visokių savybių,.pulsuojantis skausmingai. cits, teisuoliai, nesu akla, puikiai matau žmonių blogas savybes, bet... studijų laikais didelį įspūdį padarė elementarus Kanto paaiškinimas - žmogus, kuris rastą piniginę atiduoda iškart, nesusiduria su jokiais vidiniais demonais, tai jo savybė ir tiek. bet daug įdomiau, kai žmogus ilgai kovojęs su pagunda ją pasilikti, visgi atiduoda. tai jo didelis žingsnis į priekį. ar tik nėra panašiai pasakyta ir Biblijoje - Dievui pati mieliausia ta avis, kuri nuklysta nuo bandos. o paskui ją suranda... Aišku, šiuolaikiniame kontekste avys ir banda - kažkas atstumiančio ir klaikaus, bet... na, įžiūrėkime Esmę smile

134

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Anna parašė:

Gyti, kokia iš manęs dėliotoja... tiesą pasakius, manyje kovoja dvi priešybės - totalus bardakas (bet jame yra savi dėsniai) ir tvarkingas sudėliojimas (skukotaaa).
bet taip net prieskonius sunku sudėlioti, o jau žmones... jokiais būdais. nes jei žmogui galima priklijuoti tvirtai aiškią etiketč, tai jis jau labiau robotas nei kad žmogus. bet labai tinka dirbtinio intelekto garbintojams smile

o atskleisti žmogaus tam tikras savybes, charakterį, pomėgį, o ypač elgesį neįprastoje situacijoje - oooo, čia jau labai įdomu. nes tai gyva. nes tai kinta. todėl man ir patinka mrfake - gyvas kamuolys visokių savybių,.pulsuojantis skausmingai. cits, teisuoliai, nesu akla, puikiai matau žmonių blogas savybes, bet... studijų laikais didelį įspūdį padarė elementarus Kanto paaiškinimas - žmogus, kuris rastą piniginę atiduoda iškart, nesusiduria su jokiais vidiniais demonais, tai jo savybė ir tiek. bet daug įdomiau, kai žmogus ilgai kovojęs su pagunda ją pasilikti, visgi atiduoda. tai jo didelis žingsnis į priekį. ar tik nėra panašiai pasakyta ir Biblijoje - Dievui pati mieliausia ta avis, kuri nuklysta nuo bandos. o paskui ją suranda... Aišku, šiuolaikiniame kontekste avys ir banda - kažkas atstumiančio ir klaikaus, bet... na, įžiūrėkime Esmę smile

Anna,aciu uz issamu(cia as labai banaliai) komentara.Totalus bardakas su savais desniais, pridejus tvarkinga sudeliojima-zavus derinys,nors ir sudetingas...Suprantu kuo tau idomus mrfake ir suprantu,kodel,net budamas idomus, jis man nepatinka.Kartais jis keistai sugeba pazadinti mano paties vidinius demonus...

135

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Kiek daug ateities būrėjų ir žinovų? Šiuo  metu linkęs gyvent viengungio (išsiskyrusio) gyvenimą. Pasitaiko tų moterų, bet matyt vis ne ta mano antroji pusė. Ir tas moters zyzimas, visai graži muzika, ir prie jos nuotakų kaitos galima priprast. Tos moteros, labai įdomios, todėl, kad visiškai kitokios, nei vyrai.....

136

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Gyti, cia Anna taip subtiliai moka pasakyti, kad mes abu zanudos ir jai neidomus

137

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

Antanai, tavo bjaurumui nėra ribų, faktas :-)
matai, Gyti, kaip gaunasi, dažnai įdomūs yra tie žmonės, kurie man nepatinka. Įdomūs kad ir tuo, jog sugeba man nepatikti :-)

138

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

gal budamas bjaurus sudominsiu ka nors, nes i kulturingus tai niekas demesio nekreipia..viskas, keiciu orientacija, busiu kaip Sergio

139

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

na, jeigu tikslas tik sudominti, tai, kaip suprantu, visą savo gyvenimą esate kitiems įdomus. bet ar nuo to Antano gyvenimas laimingesnis?

140

Re: Kas geriau, seima ar viengungio gyvenimas?

O kokia Sergio orientacija ? :::008