1

Tema: Raiteliai...

Ar esat jodinėję ant arklių. Niekad to nesu dariusi. Įdomu, ar smagu...:::008

2

Re: Raiteliai...

Nenukrypkit nuo temos !

3 (redagavo Alvydas 2017-10-22 18:09)

Re: Raiteliai...

Nemanau, jog jodinejimas turetu but laikomas smagia pramoga.  Kad joti ant arklio turi su juo susidraugauti, uzmegzti rysi, pasitiketi juo ir savimi. Cia ne karusele, todel jodinejima ant arklio laikyti reiktu ne pramoga, o tobulejimu. Kaip cia uzvadinti visa sita? net nezinau... daug rasyt reiktu... nuo saves tobulinimo iki bendravimo igudziu.

4 (redagavo gytis 2017-10-22 18:46)

Re: Raiteliai...

Esu bandes jodineti,bet tik diletantiskai,kaimietiskai,todel neitin patiko.Vis dar svajoju ismokt jodineti padoriai.Man tai labiau patiko vazineti pakinkytu arkliu,ypac ziema su rogem.Siaip Alvydas teisus-turi susibenbraut su gyvuliuku,jausti jo nuotaika,nuspeti jo reaksijas i tam tikrus veiksnius ir paciam tinkamai elgtis.

5 (redagavo Anna 2017-10-22 21:15)

Re: Raiteliai...

Marina, jeigu joti lėtai, žingine, tai jausmas panašus tarsi su valtele plauktum per dideles ežero bangas. svarbu pagauti ritmą. kitos gyvos būtybės. kažkuo primena šokį poroje.

6

Re: Raiteliai...

Annai. O ar nebaisu, nes būni gana aukštai ?

7

Re: Raiteliai...

tik porą kartų jojau. baisu, jei nepasitiki. čia kaip su motociklu lėkti 100 be šalmo - jei pasitiki motociklininku, tai smagu, o jei ne, tai net nesėsk, nes tavo baimė persiduoda

8

Re: Raiteliai...

Tai jau man nejodinėt...O, tarkim, jeigu nusiperki tokią pramogą, tai gal yra važnyčiotojas, o ir arkliukas pripratęs prie visokių...:::008

9

Re: Raiteliai...

žinoma :-)

10

Re: Raiteliai...

Tai dar yra vilties pabandyt...:::008

11 (redagavo Anna 2017-10-23 07:05)

Re: Raiteliai...

Marina,
Tamstos naivumas kartais viršija manąjį smile kai sukurta tiek daug žirgininkystės ... pramonės, tai juk reikia klientų? o kaip juos pritraukti? "Marinioms" tiesiogiai arba aplinkiniais keliais bus pasakojama, kaip tai nuostabu - pajusti žirgą; kaip tai sveika stuburui; kai tai sveika strresinėje situacijoje esančiam žmogui, kaip tai ekologiška, kaip tai modernu, kaip tai jaunatviška, kaip žirgui reikia tamstos dėmesio, kaip to reikia badaujantiems vaikams ar nykstančiai Lietuvai. o gal - žirgams... Koks skirtumas - visada bus kertama į normalaus žmogaus jautrius taškus...

Todėl užsėsti amt žirgo už atitinkamą mokestį, net ir nesugebant, bijant ar nenorint - patikėkite, čia jau marketingo problemos, kurias už Jus išspręs. Kuo mažiau sakysite, kad tai Jūsų svajonė, tuo mažiau už tai sumokėsite smile

sveikinu atvykus į "čia ir dabar" esamoje situacijoje smile

12

Re: Raiteliai...

Ačiū, aš jau ant žemės. :::037

13

Re: Raiteliai...

Aš jodinėju vasarą. Tik aš pasikinkau 120 arklių kaimenę...)))

14

Re: Raiteliai...

Tai netikras jodinėjimas su 120 kaimene...

15

Re: Raiteliai...

Ieskokit balto zirgo,kad greiciau ir skaniau mokytis butu big_smile big_smile

16

Re: Raiteliai...

Marina, esu kvalifikuota, tarptautinę kategoriją turinti trenerė - jei domina kažkas, gali drąsiai brūkštelt žinutę smile

17

Re: Raiteliai...

Ačiū. Jeigu ryžtas neapleis, brūkštelsiu. :::008

18

Re: Raiteliai...

as vaikysteje esu krites nuo arklio tiesiai ant akmens grindinio ir stipriai sudauziau koja. randas liko  visam gyvenimui dabar prie arkliu karviu ir kitu stambiu galviju net nesiartinu

19

Re: Raiteliai...

Marina parašė:

Ačiū. Jeigu ryžtas neapleis, brūkštelsiu. :::008

Aš turiu omeny, jei turėsi bet kokių klausimų ar reiks rekomendacijų, kur pabandyti smile Aš pati dirbu tik "pagal iškvietimą", su raiteliais, turinčiais nuosavus žirgus, tad savo paslaugų nesiūlau, galiu tik draugiškai patart smile

20

Re: Raiteliai...

miela Ragana,
parašyti nepavyksta, nes... amžiaus cenzas uždėtas smile