161

Re: Vokietija

o gal yra zmoniu gyvenanciu prie pat Sveicarijos sienos? geriausia prie Baselio. gal kas padetu persimesti i Sveicarija?

162

Re: Vokietija

Konstantinas parašė:
Dainius parašė:

arba is Rostocko i Saarbrückena ~900 km irgi nelabai kas nores vaziuot big_smile

pasidalinkit adresais ar yra Saarbruckene viesnamiu?  tik ne miesto pakrastyje o kur nors arciau centro. girdejau ten 3 viesnamiai yra bet visi pakrastyje. kokia dabar situacija ar jie veikia ar uzsidare?

yra cia tu puffu pilna, tikrai ne 3, daugiau:) ir visi veikia:) nezinau as tiksliu adresu, galeciau parodyt tik:))) esi buves Saarbrückene?

163

Re: Vokietija

Vaziuokit visi cia:D I bavarija bus geriausia iseitis:D

164

Re: Vokietija

Dainius parašė:

yra cia tu puffu pilna, tikrai ne 3, daugiau:) ir visi veikia:) nezinau as tiksliu adresu, galeciau parodyt tik:))) esi buves Saarbrückene?

taip esu ir ne viena karta. netgi maudziausi Saar upeje o paskui kai pamaciau kiek ten gamyklu palei upe daugiau ten nebesimaudau

165

Re: Vokietija

Rs parašė:

Vaziuokit visi cia:D I bavarija bus geriausia iseitis:D

ir ka ten veikti toje Bavarijoje? ten tik aplink Miunchena yra veiklos o visur kitur tik kaimai ir miesteliai. na dar kalnai grazus. is kitos puses Bavarija tai puiki stotele persimesti i dar turtingesne Sveicarija nes turi bendra siena

166 (redagavo Marina 2018-01-19 19:49)

Re: Vokietija

Stiprybės visiems, kas dabar Vokietijoj dėl siautėjančios Friederikės...:::008

167

Re: Vokietija

Marina parašė:

Stiprybės visiems, kas dabar Vokietijoj dėl siautėjančios Friederikės...:::008

ka tik vakar is ten grizau) taip ir nesupratau kas ten siauteja?) viskas ten gerai)

168 (redagavo Paslaptis 2018-03-25 15:46)

Re: Vokietija

Taip, bet mano žinutė rašyta sausio 18. Tuo metu buvo didžiulė vėtra, bent jau prie Göttingen...:::008

169

Re: Vokietija

Ieva, 28 parašė:

kölne jau penki metai,bet lietuvio tai nei vieno nemaciau?

170

Re: Vokietija

Sveikos merginos! Esu naujoke forume,man 38m. gyvenu prie Wetzlar.  Gal yra netoli manes gyvenanciu sauniu, pozityviai nusiteikusiu, draugisku  bendraamziu merginu? Mano antroji puse vokiska smile Butu smagu susipazinti ir sutapus charakteriams bendrauti seimomis wink

171

Re: Vokietija

Netoli Hanoverio gal kas yra?

172

Re: Vokietija

Gal kas susidure su idarbinimo agenturomis, kai ieskojosi darbo svetur, pvz. darbas Vokietijoje

Tik domina ne 10  metu senumo patirtis smile

173

Re: Vokietija

Niekotokio parašė:

Gal kas susidure su idarbinimo agenturomis, kai ieskojosi darbo svetur, pvz. darbas Vokietijoje

Tik domina ne 10  metu senumo patirtis smile

esu susidures) bet jusu Jugum linkiu bankrutuoti ir dingti is rinkos) und mit deutsche Sprache ich kann selbst Arbeit finden ihre Agentur ist nur fur dumme Leute

174

Re: Vokietija

Konstantinas parašė:
Niekotokio parašė:

Gal kas susidure su idarbinimo agenturomis, kai ieskojosi darbo svetur, pvz. darbas Vokietijoje

Tik domina ne 10  metu senumo patirtis smile

esu susidures) bet jusu Jugum linkiu bankrutuoti ir dingti is rinkos) und mit deutsche Sprache ich kann selbst Arbeit finden ihre Agentur ist nur fur dumme Leute

Labai teisingai:::305:::305:::305

175

Re: Vokietija

Laimute parašė:

Labai teisingai:::305:::305:::305

Laimute tu nuostabi)

176

Re: Vokietija

Konstantinas parašė:
Laimute parašė:

Labai teisingai:::305:::305:::305

Laimute tu nuostabi)

danke Schatz, Du bist süß smile

177

Re: Vokietija

Ruslan parašė:

Bielefeld

178

Re: Vokietija

21 regionas arba HH