161

Re: Religija

Kaip lengva but primatu. Saule sviecia, degtines ant stalo yra, ir nekyla klausimu, kas visa tai sukure, subalansavo taip viska tobulai.
Dar pasakykit, kad mes is bezdzioniu kilom big_smile

162

Re: Religija

Gerietis parašė:

Tik beprotis gali melstis tam ko niekada nera mates ir negali irodyti jo egzistavimo, visa kita kaip sakoma pagal durnumo laipsni big_smile

Tai kas tau sako elkis blogai arba gerai? Is kur i tavo pasamone ateina tos mintys. Juk ne su maistu ar vandeniu pakliuna big_smile

163

Re: Religija

Vytiokas parašė:
Gerietis parašė:

Tik beprotis gali melstis tam ko niekada nera mates ir negali irodyti jo egzistavimo, visa kita kaip sakoma pagal durnumo laipsni big_smile

Tai kas tau sako elkis blogai arba gerai? Is kur i tavo pasamone ateina tos mintys. Juk ne su maistu ar vandeniu pakliuna big_smile

tikrai ne dievas mane to moke gali buti ramus o tevai ismoke ir ne tik bet jie tikrai dievu netikejo taip kad gali net nesistengti ir irodineti to ko nera

164

Re: Religija

Kultūringas parašė:

Jo niekada nebuvo, nera ir niekada nebus. Tai neginčytinas faktas, ne diskusijos tema. Taigi, ji susigalvoja ir įsivaizduoja tik ir vien tik, bestuburiai, silpnavaliai, neprotaujantys padarai.

Čia tiktų anekdotas kur sakoma "Mokytoja, aš nematau Jūsų smegenų. Tai reiškia, kad jų nėra?"
Jei rimtai, tai Jūsų mintys man priimtinesnės už aklą religingumą.

165 (redagavo Daiva 2015-07-24 15:28)

Re: Religija

Arvydas parašė:

Beje, biblijoje ten daug žodžių atseit nuo dievo. Realiai ten Mozės žodžiai.

Esat tikras, kad ten Mozės žodžiai? Skaitėt originalą ar N-tąjį vertimą? :::003
Man labiau priimtina mintis apie "pervertėjų pervertimą". :::026 Bent Rusijos klasikai (anot nepatvirtintų šaltinių) kalbėjo, kad seno vertimo nesupranta ir reikia išversti pagal tą laikmetį. :::b12

P.S. Ačiū už naują informaciją (čia ir apie kitus pasisakymus).

166

Re: Religija

Nesvarbu kokia religija. Tiketi svarbu del dvasinio tobulejimo.

167

Re: Religija

Taip, būtent, Alvydai, pritariu...:::008

168

Re: Religija

ir nahuja tokie isminciai londej prie sumustintiniu linijos lekia dirbt...:DDD

169

Re: Religija

ir is vis kam bendraut jei vienas uz kita geriau viska zinom ir neturim zmogaus,kuri galetumem nusiust batono nupirkt? smile)

170

Re: Religija

Beatrice parašė:

ir is vis kam bendraut jei vienas uz kita geriau viska zinom ir neturim zmogaus,kuri galetumem nusiust batono nupirkt? smile)

Užkandžio trūksta? big_smile

171 (redagavo Marina 2018-01-29 21:14)

Re: Religija

shventas parašė:

Ar meldziates?Jei taip tai kam/kuriam?:::301

Labai nustebino, gerąja prasme, E.Lesingo "Natano išmintingojo" pastatymas Kauno dramos teatre..:::008