41

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Viktorija (35 m. Šiaulių rajonas)

https://albumas.ieskok.lt/b/4/e/1057267_4edf10c1e72f.jpg
https://albumas.ieskok.lt/b/7/7/1057267_77e8a9c765b5.jpg

42 (redagavo Marina 2017-11-22 18:33)

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Čia jau įdomiau...Gaila, kad nepasiryžčiau naršyti po moterų anketas. Įdomu žinoti vyrų skonį. Jeigu būtų analogiška tema apie vyrus, tai irgi būtų nenuobodu...:::008

43

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

na, dabar bent jau darosi aiškiau, kokios merginos forumiečiams atrodo seksualiomis smile
neslėpsiu, truputį nustebinote.

ypač tie, kurie "protingai patylėjote" smile

44

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

na tylėjau tikrai ne dėl to gudresnis nes kai kas matyt sumaišė konkursus bet paskui pamasčiau kad kaip ir visu taip ir mano supratimas apie groži yra subjektyvus

45

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

gedukas parašė:

na tylėjau tikrai ne dėl to gudresnis nes kai kas matyt sumaišė konkursus bet paskui pamasčiau kad kaip ir visu taip ir mano supratimas apie groži yra subjektyvus

tai be abejo, kad subjektyvus. todėl prašom pateikti konkrečią nuotrauką smile

46 (redagavo gedukas 2017-11-23 17:07)

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Asmeniškai man gražios visos moterytes kurios rupinasi vaikais ,vyru žino kada tylėjimu pasako daugiau nei šnekėdamos kai mylima vyra sugeba paguosti.bet keisčiausia gyvenime tai kad tokios dažniausiai ištekėjusios ne už manes.

47

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

http://worldwideinterweb.com/wp-content/uploads/2017/09/dating-fail-memes.jpg

48 (redagavo Devils 2017-11-24 03:29)

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Čia tos, kurias kepdavo ant laužo. Ir dabar galėtų kepti. Mėsos paėda - ir p.y.s.t. Kaip senais gerais laikais.

49

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Beatrice parašė:

Vytautai,per tavo tuos komentarus taip noretusi tau per sonkauli duoti..grazuoli tu is mazosios raides,matosi,kad tavy esamas skaruliu siukslynas drasko tave...zinai saunuoli,noretusi pamatyt kaip su savo mama bendrauji...rasydamas komentarus ir dar tokius neigiamus,nepamirs,kad rasydamas islieji savo skauduli ir jei matai kazka neigiamo kitame zmoguje,tai va tas  visas ****,kuris tave neigiamai veikia....ne isvaizdoj esmej..Zmogaus dvasia,dusia ir atsidavimas ir viskas...Kuo daugiau zmogus apsisikes ir dar viesai,tuo daugiau Maladec!!!!

Tikrai nori pamatyti kaip bendrauju su mama? Kas tau iš to?
Kur tu matei neigiamą komentarą? Paskutiniame komentare buvo klausimas ar rašantysis matė žmogų gyvai ir ar gyvas vaizdas atitinka vaizdą nuotraukoje.
Sakai ne išvaizdoje esmė. Išorė atspindi vidų!

Tau reikėtų kokios klizmos: švarus žarnynas - šviesos mintys big_smile

50

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Marina parašė:

Čia jau įdomiau...Gaila, kad nepasiryžčiau naršyti po moterų anketas. Įdomu žinoti vyrų skonį. Jeigu būtų analogiška tema apie vyrus, tai irgi būtų nenuobodu...:::008

Užsuk temą apie vyrus tarp mergaičių big_smile

51

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Vietoi rozes tiktu motorinis pjuklas :::012

52 (redagavo Devils 2017-11-25 23:04)

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Nei į vieną žiūrėdamas nebaigiau - reiškia visos neseksualios.

Sutikti čia vilkę - kurios labai seksualios - retas atvejis. smile

53

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Vytautas parašė:
Beatrice parašė:

Vytautai,per tavo tuos komentarus taip noretusi tau per sonkauli duoti..grazuoli tu is mazosios raides,matosi,kad tavy esamas skaruliu siukslynas drasko tave...zinai saunuoli,noretusi pamatyt kaip su savo mama bendrauji...rasydamas komentarus ir dar tokius neigiamus,nepamirs,kad rasydamas islieji savo skauduli ir jei matai kazka neigiamo kitame zmoguje,tai va tas  visas ****,kuris tave neigiamai veikia....ne isvaizdoj esmej..Zmogaus dvasia,dusia ir atsidavimas ir viskas...Kuo daugiau zmogus apsisikes ir dar viesai,tuo daugiau Maladec!!!!

Tikrai nori pamatyti kaip bendrauju su mama? Kas tau iš to?
Kur tu matei neigiamą komentarą? Paskutiniame komentare buvo klausimas ar rašantysis matė žmogų gyvai ir ar gyvas vaizdas atitinka vaizdą nuotraukoje.
Sakai ne išvaizdoje esmė. Išorė atspindi vidų!

Tau reikėtų kokios klizmos: švarus žarnynas - šviesos mintys big_smile

54

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Vytautai,tu tu toks nuostabus,kad tik ir noris tave labai zostkai izeist..matosi,kad klizmos tau taip patinka saule tu musu!!:) zinai,esi apsiskaites ir per daug....ir tai tau padeda cia,bet nyhuja aplinkoj ir tu saudai taip per sona,nors man asmeniskai giliai ****..bet jauciu kaip tu kenti,kai ta sudu fabrika,kuri uzgyvenai per gyvenimeli nesi,bet deja neturi kam isliet..mesk tas filosofijas,pasileisk garbanas ir lek pasitusint su merginom smile

55

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Beatrice parašė:

Vytautai,tu tu toks nuostabus,kad tik ir noris tave labai zostkai izeist..matosi,kad klizmos tau taip patinka saule tu musu!!:) zinai,esi apsiskaites ir per daug....ir tai tau padeda cia,bet nyhuja aplinkoj ir tu saudai taip per sona,nors man asmeniskai giliai ****..bet jauciu kaip tu kenti,kai ta sudu fabrika,kuri uzgyvenai per gyvenimeli nesi,bet deja neturi kam isliet..mesk tas filosofijas,pasileisk garbanas ir lek pasitusint su merginom smile

Kalbėk apie save. Kol kas tik tu mane pavadinai saule. Aplinkoje man žinios irgi daug padeda. smile Apskritai esu praktiškas, todėl ir semiuos praktinių žinių.
Kam tu taip žiauriai apie save ir savo fabrikėlį? (Kiekvienas sprendžia pagal save - byloja tautos išmintis) ir kažkokia tu pikta. Tikrai tau klizmos reikia arba sunkių darbų big_smile

56

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Vytautai,koks tu miielas:::223

57

Re: Seksualiausios ieskok.lt merginos konkursas

Beatrice parašė:

Vytautai,koks tu miielas:::223

Kaip šauki, taip ir atsiliepia smile