1

Tema: Poezija, kuryba

Sveiki. Rasau su klausimu tiem kurie megsta poezija, kuryba. Kur skaitote zmoniu kurtus tekstus, bei kur galima dalintis sava kuryba? Aciu.

2

Re: Poezija, kuryba

Yra svetainė : rašyk.lt
Registruokitės ir pirmyn...:::008

3

Re: Poezija, kuryba

Marina parašė:

Yra svetainė : rašyk.lt
Registruokitės ir pirmyn...:::008

fu, neįdomu... žmonės juk rašo ne dėl to, kaf rašyti, regustruitis, o kad kas nors skaitytų... o anoje svetainėje tik keliama SAVO kūryba, o KITŲ kūrybai skaityti laikovir nelieka... Tad kūriniai dulka lentynoje net neatversti...

4 (redagavo Marina 2018-01-05 21:43)

Re: Poezija, kuryba

Anna parašė:
Marina parašė:

Yra svetainė : rašyk.lt
Registruokitės ir pirmyn...:::008

fu, neįdomu... žmonės juk rašo ne dėl to, kaf rašyti, regustruitis, o kad kas nors skaitytų... o anoje svetainėje tik keliama SAVO kūryba, o KITŲ kūrybai skaityti laikovir nelieka... Tad kūriniai dulka lentynoje net neatversti...

Esu ten buvus kurį laiką. Viskas ten neblogai. Skaityt galima, kiek tik širdis geidžia ir vertint. Būna ir realių susitikimų ir renginių. Mano silpnos akys, tai sunku spausdinti, todėl ir nedalyvauju.

5

Re: Poezija, kuryba

ir aš ten rašiau, tiesa, dabar tik paskaitau... o šiaip jei rašote ne dėl savęs, o dėl kitų įvertinimo... nieko nebus, tik sau įdomi ir savo mamai.Viskas gerai ten, tiesiog priklauso nuo to, kiek ir kaip jūs priimat kritiką, jauniems tikrai nerekomenduočiau, per sunku meniškai sielai priimt kad tavęs nesuprato smile

6

Re: Poezija, kuryba

rasyk cia, bent komentaru sulauksi. bus pramoga

7

Re: Poezija, kuryba

Antanas Patamsis parašė:

rasyk cia, bent komentaru sulauksi. bus pramoga

Akibrokštas
Pabėgo akys
per visą koją
  stebiu...
Bėgu vietoj ant tako
netikro...
O du apleisti aviliai
mano akys
šalia dviejų ekečių įšalus žuvis
    tyli...

yra ir ne baltų eilių smile

Ne mano puota
-Taip, brangusis, labai laukiau,
po kelionės gal truputį pavargai?
prisėskim prie stalelio jaukiai...
   
    kaži ar nesimato mano apgamai...

-Taip, dėl tavęs brangusis stengiaus
ir viską gaminau pati.
Patinka kaip aš apsirengus?

    dekoltė kaži ne įžuli...

-Taip-peiliai, šakutės sidabrinės,
staltiesė šilku austa.
Paragauki krokodilo nugarinės.

    O gal atrodau per stora...

Nuo sterilumo spengia ausyse,
aukštakulniai bateliai jau spaudžia.

Už lango medžio šakoje
žvirbliai puotauja...

8

Re: Poezija, kuryba

BALTOS EILES NEISTIKIMYBES TEMA

- Svetimo vyriškio būta?

- Ką tu, mielas! Tikrink butą.

- Dar tabako dūmai tvyro.

- Rūko jau ne vien tik vyrai.

- Stalas serviruotas dviem?

- Šitaip visada kasdien...

- Ir pripildyti stiklai.

- Vis tas įprotis... tiktai.

- Ir prakąsti du meduoliai!

- Tau prakandau, pavyduoli.

- Ir sugludusios dvi kėdės. Atsakyki kam antra?

- Kaip tu mielas nesigėdi? Vaizdavaus tave greta...

- o šlepetės po kėde?

- Bus atvilkusi katė...

- Į balkoną durys atlapos!

- Be tavęs priplėksta patalpos.

- O šešėlis balkone?

- Varge, įtari mane? Su šešėliu! Na jau ne!

9 (redagavo Gitana 2018-01-05 22:52)

Re: Poezija, kuryba

gal ir aš tik šešėlis pamėlęs?
keistas kažkoks, įtarus
ir pats ar vėjas suvėlė
tavo plaukus, vos du...
nesvarbu
pagal savo juk sprendi protą
tik manau ten vien tik šprotai

ne tokio tavęs aš juk laukiau
ir viską paklojau jau jaukiai
bet neliūdėsiu, paleisiu aš vėjui
jei netiki manim,tiesiog tariu tau...
dėkxui

sorry smile

10

Re: Poezija, kuryba

Atidaviau as tau jau viska viska.Ir nieko jau nebeturiu.Pavasario geles ir asaras kur tviska.Saltiniu krikstola,kuri kasdien geriu.Neberandu danguje nakties zvaigzdeliu.Ir zemuogiu berzyne jau nebematau.Kadais rinkau jas klupdamas ant keliu.Ir viska viska viska dovanojau tau.Dziaugiaus tada,kad tau patiko geles.Tie svelnus,kuklus vasaros ziedai.Giedojo tau kas ryta vyturelis.O as maciau,kad tau vis per mazai.Tada as savo dabarti,rytoju.Ir savo skausma ,ir sviesias dienas.Be gailescio paklojau tau po kojom.Tartum aukas sventas,bet kruvinas.O tu juokeis,o tu tada sypsojais.Ir susirinkusi viska nuejai.Kad nebegrisi dar as nezinojau.Ir kad manes kaip elgetos bijai.O as atidaviau tau viska viska.Ir nieko sau nepalikau visai.Galbut todel ir nebetviska.Ant mano skruostu asaru lasai.

11

Re: Poezija, kuryba

blyn... net nuo kedes nukritau, bandydamas pavaizduoti simtatukstantines minios ovacijas.. bravo!

12

Re: Poezija, kuryba

Sita eilerasti rado nusauto Lietuvos partizano uzrasu knygutej.Sprendziant pagal braukymus pataisymus jis jo ir buvo sukurtas.Jis buvo jaunas 25-30 metu ir devejo Lietuvos karininko uniforma.Dokumentu nebuvo...ji vyrai ir palaidojo ten kur rado ant Nemuno kranto,prie karklu krumo,netoli Nemunaicio miestelio...

13

Re: Poezija, kuryba

o gal todėl, kad nežinojai,man taip nereikia ašarų sūrių, tiesa-tos gėlės kur po kojom gal liko tik akimirka žavia, gal man reikėjo tik kad apkambintum ir patylėtum su manim, gal man reikėjo kad primintum kokia galiu būt nuostabi, kažką per daug per daug kliedėjai apie žvaigždes, apie gėles, o man ne jų, ne jų reikėjo, reikėjo tylinčio tavęs...ir žvilgsnio ne žvaigždžių, o tavo, kada ištirpsta laikas ir sapnai, deja, tu per ilgai kalbėjai ir per ilgai neapkabinai

14

Re: Poezija, kuryba

Gitana parašė:

o gal todėl, kad nežinojai,man taip nereikia ašarų sūrių, tiesa-tos gėlės kur po kojom gal liko tik akimirka žavia, gal man reikėjo tik kad apkambintum ir patylėtum su manim, gal man reikėjo kad primintum kokia galiu būt nuostabi, kažką per daug per daug kliedėjai apie žvaigždes, apie gėles, o man ne jų, ne jų reikėjo, reikėjo tylinčio tavęs...ir žvilgsnio ne žvaigždžių, o tavo, kada ištirpsta laikas ir sapnai, deja, tu per ilgai kalbėjai ir per ilgai neapkabinai


ups... jautru, atsakiau kaip...