1

Tema: Apie savivertę

Vienas vyras pareiškė, kad vyro savivertė priklauso nuo to,kie kokio gražumo moterų juo domisi. Kuo gražesnė meilužė - tuo reikšmingesniu ir vertingesniu jaučiasi... Nors ir jo žmona graži, bet savivertei reikalingas kitų moterų dėmesys...

2

Re: Apie savivertę

Kam gražumo - kam protingumo.

3

Re: Apie savivertę

Manau ieškom papildymui tų dalykų ar savybių, kurių mums trūksta. Jeigu manom, jog esam nepakankamai gražūs, tai ieškom tarsi kompensacijos tam...Tai bėgimas nuo savęs, iliuzija, infantilizmas, savotiškas prakeiksmas.Visi savaip gražūs, bet svarbiausia, manau, gerumas, prielankumas. Jeigu žmogų myli, tai ir jo trūkumai mieli...:::008

4 (redagavo Rolandas 2018-01-05 18:27)

Re: Apie savivertę

Vienas iš savivertės komponentų - priešingos lyties atstovų vertinimas ir dėmesys. O dėl ko - dažnai ir nesigilinama, dėl grožio, proto, pinigų ar dar ko nors.

Žmona nesiskaito smile Nors moterys gal to ir nesupras...

5

Re: Apie savivertę

Rolandas parašė:

Vienas iš savivertės komponentų - priešingos lyties atstovų vertinimas ir dėmesys. O dėl ko - dažnai ir nesigilinama, dėl grožio, proto, pinigų ar dar ko nors.

Žmona nesiskaito smile Nors moterys gal to ir nesupras...

Ko čia nesuprast. Elementarus prigimties dalykas. Taip flirtuoja ir moterys. Viskas normalu iki tam tikros ribos...:::008

6 (redagavo Valdas 2018-01-05 18:39)

Re: Apie savivertę

Pavyzdžiui, man skirtingo protingumo netinka, nes smegenys nepatenkinamos tos pačios ar pakankamos kokybės bendravimu.

7 (redagavo Rolandas 2018-01-05 18:43)

Re: Apie savivertę

Marina parašė:
Rolandas parašė:

Vienas iš savivertės komponentų - priešingos lyties atstovų vertinimas ir dėmesys. O dėl ko - dažnai ir nesigilinama, dėl grožio, proto, pinigų ar dar ko nors.

Žmona nesiskaito smile Nors moterys gal to ir nesupras...

Ko čia nesuprast. Elementarus prigimties dalykas. Taip flirtuoja ir moterys. Viskas normalu iki tam tikros ribos...:::008

Kad jau autorės žinutėje matėsi paslėptas klausimas "kaip čia yra kad žmonos dėmesio neužtenka?"

8

Re: Apie savivertę

Savivertė tikrai nepriklauso nuo to, kiek ir kokio lyvelio bobų paskui tave bėgioja... Dėl ypatingesnio egzemplioriaus gali laikinai būti didesnis pasitenkinimas, bet ne didesnis, nei laimėjus/išlošus kažką kitą... Kiek ilgai gali džiaugtis sužvejojęs didesnę žuvį? O kiek gali džiaugtis stambesniu medžioklės trofėjumi? Na, nebent, medžioklė - svarbiausia ir vienintelė tavo aistra ir vien tik dėl to gyveni... Tai gal tokių, kurie gyvena dėl bobų ir jų medžioklės, savivertė priklauso nuo laimikio... Tik ko jie verti iš tikro..?
Aš visada žinau, ką galiu. Jei man pasisekė, tai gali būti ir atsitiktinumas... Jei nepasisekė, gali būti visai ne nuo manęs priklausantys, subjektyvūs faktoriai.

9

Re: Apie savivertę

Man irgi atrodo, kad vyro savivertė turėtų priklausyti nuo to ką sugeba nuveikti, sukurti, pasiekti savo pasirinktoje veiklos srityje. Gal lovelasai, vedę vyrai ieskantys pažinčių, yra labai žemos savivertės?

10

Re: Apie savivertę

kristina parašė:

Man irgi atrodo, kad vyro savivertė turėtų priklausyti nuo to ką sugeba nuveikti, sukurti, pasiekti savo pasirinktoje veiklos srityje. Gal lovelasai, vedę vyrai ieskantys pažinčių, yra labai žemos savivertės?

ne gal, o taip ir yra, arba ateina ta krizė kai jau virš 40 o norisi patikt 20 su trupučiu...tiesiog tuštybė.Kai žmona jau lyg ir per sena, užauginusi jo vaikus, viską kartu praėjus, nesiskaito.Norisi būt eržilu, kuris bet kurią gali užkariauti-bet kokiom priemonėm, turtingi pinigais, nesvarbu-na būna toks tipas vyrų, nieko nepadarysi, kaip ir moterų kurioms jie reikalingi

11

Re: Apie savivertę

Gitana parašė:
kristina parašė:

Man irgi atrodo, kad vyro savivertė turėtų priklausyti nuo to ką sugeba nuveikti, sukurti, pasiekti savo pasirinktoje veiklos srityje. Gal lovelasai, vedę vyrai ieskantys pažinčių, yra labai žemos savivertės?

ne gal, o taip ir yra, arba ateina ta krizė kai jau virš 40 o norisi patikt 20 su trupučiu...tiesiog tuštybė.Kai žmona jau lyg ir per sena, užauginusi jo vaikus, viską kartu praėjus, nesiskaito.Norisi būt eržilu, kuris bet kurią gali užkariauti-bet kokiom priemonėm, turtingi pinigais, nesvarbu-na būna toks tipas vyrų, nieko nepadarysi, kaip ir moterų kurioms jie reikalingi

Palaksto, pasidaužo ir vėl grįžta į savo kurtą lizdelį ir patikimo žmogaus glėbį. Aišku, kad būna ir kitaip, ne taip gražu...:::008

12

Re: Apie savivertę

na jei dar priima, bet... jau lizdas prišiktas

13

Re: Apie savivertę

Gitana parašė:

na jei dar priima, bet... jau lizdas prišiktas

Galima iškuopti. Net Dievas atleidžia, bet su sąlyga, kad daugiau nenusidėtų. O mes žmonės tuo labiau. Belieka mokintis iš klaidų, o tai nėra lengva...:::008

14

Re: Apie savivertę

ooo, jau diskusija parėjo kampu "kokie tie vyrai nepatikimi ir lakstantys" big_smile Į temą, prašau į temą big_smile

15 (redagavo Marina 2018-01-05 22:01)

Re: Apie savivertę

Rolandas parašė:

ooo, jau diskusija parėjo kampu "kokie tie vyrai nepatikimi ir lakstantys" big_smile Į temą, prašau į temą big_smile

Viskas čia į temą. Gyvenimas šeimoje, tai ne duotybė. To reikia norėti. Reikia valios ir pastangų ir brangiausio dalyko, mūsų laiko. Tada apsisprendžiam, ar žmogus šalia vertas mano vienintelio gyvenimo aukos ar nevertas. Štai ir visa filosofija. O ar tai vyras, ar moteris, koks skirtumas. Tai ne lyties, o vertybių klausimas...:::008

16

Re: Apie savivertę

Visiškai teisingai,vyro savi verte moteris vaidina ne pačia mažiausia role.Vyrui genuose užprogramuota daugintis ,užtikrinti žmonijos kaip rusies islikima .Na o grazias ,tai yra ilgais plaukais ,(kad galėtu įsukti vaika i juos kad nesusaltu,taip elgdavosi moteris akmens amžiuje)didele krutine (kad išmaitintu palikuonis),plačiu klubu,(kad be vargo galėtu pagimdyti) ir t.t.Tais laikais tie moters prioritetai garantavo sveiku palikuoniu uzauginima,šiais laikai tai įvardinama kaip moters grozys.Beto vyras is prigimties mediotojas,todel taip jaudina pats procesas perprasti ,islaukti ir sumedzioti.Taip elgesi ir gamtoja gyvunai.Tos moteris kurios tai suvokia sugeba ta medziokles jauduli islaikiti savo vyrui ilgus gyvenimo metus.Tokie vyrai ,kaip taisykle nieko daugiau ir ne jiesko,nes tesiog neturi kada:::001.Per savo 47 m uzsimdamas induviduole veikla statybu sektoriuje ,teko sutikti pakankamai daug poru.Galiu drasei sakyti tose seimose kur santarve ir matoma pagarba vienas kitam ,nieko netruksta.Viskas sutvarkyta, ispuoseleta ir priziureta.Tose kur pagarbos vienas kitam stokoja ,daroma tik nebent tam kad pasipuikuoti pries kaiminus .Todel saviverte vyrui visada protinga moteris pakels ,o protingas vyras visokeis budais stenksis atsidekoti savo moterei ,tokiu budu ir keldamas jos saviverte.

17

Re: Apie savivertę

vyras vertas tikro vyro vardo, jei jis vertas kažko be pinigu, mašonu, daiktu ir moteru! O jei žmigus be daiktu pinigu nevertas nieko— ka čia kalbėt? Jei žmogus neturi tikru dtaugu— ko jis gali vertas but?

18

Re: Apie savivertę

Kaip ir kiekviena diskusija, dažniausiai baigiasi galutiniu verdiktu "kiekvienam savo", taip manau ir čia. Savivertė skiriasi, pagal vertybių sistemas, kurios beveik pas kiekvieną žmogų skirtingos. Kai kurie labai nestabiliai jaučiasi be pinigų, tada pvz. net nelinkę iš viso eiti į pvz. pasimatymus. Rytuose kartais manoma, kad pagal tavo priešus galima sužinoti kas tu, ant kiek jie galingi ir stiprūs, tiek vertas ir tu... Jeigu pagal astrologiją, dar kitaip, kiekvienam ženklui savi akcentai.

Pvz. jeigu paimti, kad ir labiausiai materialius, žemiškus zodiako ženklus: Tauras - Aš turiu; Mergelė - Aš dirbu; Ožiaragis - Aš valdau; Jie visi lyg ir materialistai, bet vienam svarbu turtai, kitam darbas,darbštumas, o dar kitam užimama padėtis, ypatingai jo ar kitų statusas. Pvz. Mergelė nemėgs tinginiu, vertins darbštumą, Tauras, turimus turtus, pagal atitinkamai kas žmogui aktualu, įvairius net konkrečius daiktus, o ožiaragiui bus nusispjauti ar jis prikaupęs daug turtų namie ir ar jis tinginys ar ne, kaip pvz. mergelei, bet labiausiai imponuos statusas. Tiesa, kartais būna ir priešingybių, bet paprastai jie eina vistiek per šį svertą. Pvz. gali būti ir mergelė, kuri tingės ar vengs darbo, jos net pasakytų, kad tai nelabai joms tinka, nes aš daug tingiu, bet čia irgi jau eina jos vertinimas tik savo pačio atžvilgiu, retai kuris taip be jų ant savęs sakys. Iš to jos ir gauna motyvaciją daug dirbti, nes sąžinė graužia nes tingi...

Ir taip pagal visus zodiako ženklus, bet deja ne visų šiuos žodžius pamenu. Pvz. Liūtas - Aš myliu; Sorpionas  - Aš noriu ir pan.

Ant to bazuojasi vertybių sistema. O dar klasikiniai zodiako ženklų variantai iš viso retai pasitaiko.  Zodiako ženklas, tai viso labo nusako tik saulės aspektą. Kokiame žvaigždyne gimus žmogui yra saulė, toks ir jo zodiako ženklas. Bet aspektų yra daug daugiau ir visi jie savaip įtakoja žmogų, sumoje sukuria jo vertybių sistemą, kas jam svarbu.  Žmogus gali būti, pagal saulės aspektą, jo zodiako ženklą, pvz. avinas, bet venera kokiame nors skorpione, tai reikš, kad jo požiūris į meilės dalykus, labiau kaip skorpiono, o koks merkurijus svarstyklėse, socialiniai santykiai, verslas, darbas, sutartys, labiau kaip svarstyklių ir pan... Ar iš viso visi aspektai sulindę į visai kitą ženklą, nei saulės, tai jam tada gali iš viso neatitikti niekas... Čia žinoma super apytiksliai... Dėl to, vieningos kažkokios išvados, tiesos, tinkančios visiems, vistiek nepavyks rasti.

Kaip vienas poetas kartą pasakė: Tiesa - kiekvienam sava, visiems bendras, tik melas.

19

Re: Apie savivertę

Arvydai o kas nusako vertybiu sistemas,turbut sutiksi ,kad vertybiu skale ir elgesio normas formuoja visuomenes isprusimas ir laikmetis .

20

Re: Apie savivertę

Marina parašė:
Rolandas parašė:

ooo, jau diskusija parėjo kampu "kokie tie vyrai nepatikimi ir lakstantys" big_smile Į temą, prašau į temą big_smile

Viskas čia į temą. Gyvenimas šeimoje, tai ne duotybė. To reikia norėti. Reikia valios ir pastangų ir brangiausio dalyko, mūsų laiko. Tada apsisprendžiam, ar žmogus šalia vertas mano vienintelio gyvenimo aukos ar nevertas. Štai ir visa filosofija. O ar tai vyras, ar moteris, koks skirtumas. Tai ne lyties, o vertybių klausimas...:::008


Čia jau pamokslai tema kas yra gyvenimas šeimoje. Siūlau paskaityti dar kartą apie ką tema yra. Priminsiu ir patikslinsiu kad tema net neina apie neištikimybę, tiesiog elementarus dėmesys iš kitų moterų, ar vyras įdomus ar ne, tad dar kartą ačiū už pamokslus bet jie šiuo atveju tikrai ne į temą..