21

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Arvydas
del reklamos ne visai sutikciau. keletas baneriu tinklapio desineje nelabai trukdo lankytojams bet is kitos puses kad parduoti reklamini plota reikia kad tavo tinklapis butu zinomas ir populiarus. jeigu apie ji nieko nezinos lankytojai tai nezinos ir reklamuotojai. mazesnis lankomumas mazesne reklaminio ploto kaina ir maziau pelno.
kiek dabar kainuoja SEO-optimizacijos paslaugos? kad isvesti tinklapi i pirma desimtuka googleje? ir kodel pats meti savo pradetus projektus po metu? juk galima juos pletoti toliau. man butu gaila mesti tai ka pradejai

22 (redagavo Arvydas 2015-07-29 06:08)

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Pas mane idėjų labai daug kiek vieną dieną atsiranda ir vienos už kitas geresnės. smile Tik dažnai joms reikia jau turėti pradinį kapitalą, kuriuo nebūtų gaila rizikuoti... Dėl to, daugelis jų paliekamos ateičiai. Nors paprastai klientams jų negailiu. Kažką sugalvojai, padarai ir į tą laiką gal situacija pasikeitė ar pasirodo neapsimoka kažką stumt. Nors dabar jau senokai taip dariau.

O SEO (search engine optimization) aš raganavimu laikau wink  Ta prasme, čia kaip spėliojimas iš kavos tirščių, kaip veikia google variklis ir bandymas dar tai parduoti. Na google tai 21 amžiaus religija nes visi beveik meldžiasi, kad googlėje būtų pirmi, o SEO tada išeina kaip raganavimas... smile Čia aš aišku dalinai su humoru. 

Tiesiog, kiek skaičiau apie tai, jeigu ten rimtai kažkoks geras tinklapis, tai kai kurie net visiškai spjauna į visą seo, pats google prie jų prisitaiko...  Minimalų SEO, kad būtų elementari tvarka, pripažįstu. Tada ir vartotojui tinklapyje lengviau gaudytūsi, bet kai kurie serga SEO... O dar kiti naudojasi šiais sergančiais, kad iš jų daryti pinigus... Bet aš čia apie SEO, ne apie SEM (search engine marketing). Tai du skirtingi dalykai.

Man google ir kartais parašo kokį laišką, tai dažniausiai pasiųsti būna. Kaip čia dėl vieno puslapio skaito, kad su mobile devices browsinant atsirado problemų. Koks mano reikalas? Aš jį nekūriau browsinimui su mobiliais įrenginiais... Tegul browsina per kompą arba savo pačių suderinamumo bugus šalinasi ir tvarko. Prie ko čia aš, kad jie sukūrė ne visiškai suderinamus standartus su paprastu web..Tai grynai jų bėdos... Vers dabar visus tinklapius pasaulyje taisyti, dėl savo nelankstumo... Tegul apsikakoja su savo tokiais norais, vieną kitą skyriaus vadovą atleidžia ir gal ras koncepcinį sprendimą viduje...

Tai po vieno tokio emailo apsiramino... Dabar vėl mačiau atėjo, mol mano robots.txt, blokuoja dalį skriptų, kuriuos jiems matai labai reikia peržiūrėti... Ten defaultiniai .httaccess settingai nuo vieno TVS, kuriuose aš pats nieko beveik netaisiau... Tai dabar milijonui kokiam userių šią nesąmonę nusiūs, kas naudoja konkretų TVS. Tegul eina jie ...

Google pradeda ofigielinti truputį, rimtai momentais jaustis dievais, vaidint kažin ką, panašiai kaip ir Apple, kurių dėl to niekada nepirkčiau nieko... Dėl to tokius reikia periodiškai nuo padangių ant žemės nuleidinėti wink

23

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

SEO - manau ten turini tiesiog reik kokybiska det ir jau savaime nemazai turi pakilt.

Tik gal kazkas nelogiska man atrodo - jei yra aplikacija kazkokia kuri funkcijas kazkokias atlieka o ne blogas ar naujienu tinklapis, jam reik det straipsnius, kad jis butu googlo virsuje. Bet taip googlas supranta turbut.

O gal uztektu aplikacijos instrukcijas / kiekviena funkcija surasyt?

24

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Na jeigu saitas bus naudingas, sistema efektyvi, jį savaime daug žmonių naudot pradės.  Buvo čia vienas veikėjas pamenu. Nusipirko keletą domenų ir sukūrė wordpressinius puslapius, kuriuose rašė kompiuterio generuotus tekstus apie savo kitą puslapį, kurį taip siekė išpopuliarinti. wink Tipo puslapiai kalba apie jį. Arba kaip čia ne taip senai išrišo panašų puslapį mokslo srityje. TIpo parašyta lyg mokslinė informacija, bet kai rimti mokslininkai prisėdo nagrinėti, tai paaškėjo kad ten nesamonės, kompiuterio generuoti tekstai, dėl SEO, kad kelti reitingus smile

25

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

tai kaip tada pritraukti vartotojus i tinklapi? kokius jus siulote tinklapio reklamavimosi budus?

26

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

su reklamom tai beda.. kadangi daug zmoniu naudojasi reklamu blokavimo programom.. big_smile   beda verslui, bet ne beda naudotojui big_smile

27 (redagavo Arvydas 2015-07-30 09:17)

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Pas mane visada veikia koks Flash Block ar Flash Control, kas visus flashus išjungia. Vien, kad kompo visokios nesąmonės nestabdytų ir neblaškytų dėmesio su kažkuo judančiu. Ne išimtis ir šis puslapis smile Nors dabar susidėjęs į chrome Script Safe (kažkas panašaus kaip Firefox - NOSCRIPT pluginas), tai eina leist ar draust bet kokį interneto adresą. O reklama paprastai kraunama iš pašalinių saitų, tai galima su tuo juos visus blokuoti.. Tiksliau pakanka neduot jiems leidimo, nes automatu blokuoja viską smile Nors aš kaip atbulinis krumpliaratis, tai kuo man daugiau kišama, tuo labiau specialiai to nedarau... Tai reklama tik pakenkia mano atveju, ypač jeigu persistengia kažkas su ja.

O už poltergeistus, tai kartais labai didelis pyktis paima ant reklamos objekto... Kaip злопамятный, tai net dabar pamenu, kad kažkur pvz. bitė labai kišo savo poltergeistus, prieš kažkiek metų. Dėl to, juokiu gyvu nebūčiau jų klientas...  Poltergeistai, tai reklama kuri lenda ant saito turinio, užstoja jį, trukdo vartotojui perskaityti turinį ar atlikti navigaciją, paprastai iššokanti iš niekur, dėl ko ir buvo praminta poltergeistu (naminuku). Kaip dar aš juos vadinu, agresyvi reklama, kuri būna naglai kišama ant vaizdo... Kas labai stipriai motyvuoja tokiems puslapiams daryti unlike, jeigu tai FB ar nustoti juos lankyti iš viso...

Trumpiau tariant, viską ką matote tiesiai, kur skaitote kažką ar matote kažką ir suvokiate, pakliūna į sąmonę, o viskas kas periferinėje regoje, pakliūna į pasąmonę ir žmogus nesąmoningai programuojamas kažką pirkti. Taip yra kuriama ši vartotojų civilizacija. Pvz. žiūrite video, o periferinėje regoje koks baneriukas sukasi, sąmonė jo nesuvokia, bet jis suprantamas pasąmonei ir toks žmogus nuėjęs į pvz. parduotuvę, jeigu jam reikės kažkokios prekės, nemaža tikimybė, kad išsirinks visai lyg nesąmoningai, būtent konkretaus brendo produktą.

O pasąmonę reklama gali veikti tik jeigu neturi jokios išankstinės nuomonės apie ją. Jeigu žmogus yra neutralus reklamos atžvilgiu, tai kas pakliūna į periferinę jo regą, eina tiesiai į pasąmonę. Bet jeigu jūs turite konkrečios reklamos atžvilgiu išankstinę nuomonę, pvz. "nesąmonė" ar "man tai nepatinka" ar "na kišat, tai specialiai nepirksiu", tai tai nesuveiks ir nebus efektyvu. Bet čia darbas su savimi, o sąmoningų ir tai suvokiančių žmonių yra nedaug.

Dėl populiarinimo

Tai visos priemonės geros, kurias įstengiate panaudoti smile Gerai padėlioti straipsnių apie puslapį kituose puslapiuose. Apsikeisti banneriais, ypač jei draugų kokių yra, kad ištisai rodytų jūsų banerį pas jį, o pvz. pas jus jo bannerį. Yra visokios banerių apsikeitimo sistemos, nors jos monetizuotos, kur galima keistis baneriais. Nieko nemoki pvz. bet tave rodo. Jose eina išsipirkti ir šiaip parodymų.

Aišku banerių ne visi mėgsta. Tačiau jeigu tai kuklus nedidelis ir paprastas baneriukas, tai gal nieko baisaus. Yra googlo pvz. adsense ar adwords. Dar priklauso nuo jūsų auditorijos, kas labai svarbu, bet kokio verslo atžvilgiu. Pvz. jūsų klientai įmonės, o reklamuositės tenai kur eina eiliniai vartotojai. Tai tokia reklama jūsų atveju bus neefektyvi...

Be to, patį saito turinį atitinkamai apdirbt, kad jis kuo aiškesnis googlui būtų. Pvz. automatu privaryt keywordų į temą, pagal pvz. konkretų skelbimą. Nors įvairūs skelbimai aplamai generuos daugiau skirtingų raktažodžių ir t.t... Visumoje, kuo plačiau išplatinsit nuorodas į puslapį, tuo geriau. Čia dalinai fantazijos reikalas.

Be to, socialinė reklama. Soc. tinklai yra super galingas įrankis. Tačiau į viską reikia investuoti. Prasukite vieną kitą loteriją, greitai prisirinks vartotojų kurie dar ir patys reklamuos, pvz. spaudžiantiems like ir share duosime laimėti ką nors. Bet čia jau investicijos...

Tirti rinką, ieškoti ar kurti privalumus, kuo pvz. jūsų saitas geresnis už kitų... Ar aplamai kurti funkcijas kurių kitur nėra. Nors kai kurios funkcijos gali kartais tik gyvenimą apsunkinti. Visada reikia pagalvoti apie tai, kad kiek vartotojų, tiek ir skirtingai mastančių žmonių, skirtinga logika vaikštančių po puslapį ir matančių skirtingus privalumus ir minusus...

Aš va kaip saitą bandau sukti, kuriame rašau apie man rūpinčias temas. Tai paprastai daug diskutuoju bendruomenėse, kurioms šios temos įdomios ir mėtau ten vis kokią vieną kitą nuorodą. Tai nebūna kaip reklama, o suteikiamos papildomos žinios. Jeigu turiu adekvačios informacijos. Tuo pačiu, į puslapį ateina tikslinė auditorija.

O šiaip, kuo daugiu turinio tuo geriau.

28

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Baneriai čia dar atskira istorija. Pagal mentalitetą, šalis, pomėgius ir t.t... Kaip čia kažkada diskutavome su užsieniečiais kompiuterinių žaidimų pakuotes. Tai sako, pvz. Amerikoje svarbu, kad būtų kuo labiau spalvinga, jų mėgstamom raudona, mėlyna ir balta spalvomis, ryški pakuotė. O pvz. Europoje jau tas neina smile Europiečiai giliau mastantys ir juos traukia intriga, kažkas paslaptingo, ką reikia ištyrinėti išžiūrėti ir t.t... smile Nors vistiek kaip pavyzdys kompiuterinių žaidimų pakuotėms dažnai tarnauja skalbimo miltelių pakuotės smile

29

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Be to, socialinė reklama. Soc. tinklai yra super galingas įrankis. Tačiau į viską reikia investuoti. Prasukite vieną kitą loteriją, greitai prisirinks vartotojų kurie dar ir patys reklamuos, pvz. spaudžiantiems like ir share duosime laimėti ką nors. Bet čia jau investicijos...

del loteriju - buna facebooke daro loterijas, ir ten tipo "atsitiktinai" isrenka. Galetu fb padaryt koki loteriju iranki kur jis is tikro atsitiktinai generuotu laimetoja. As tai kaip klientas del to skeptiskai ziuriu i tas loterijas. Yra teke girdet, pvz loterija laimi nes ten grazi panele big_smile

30

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Tai tas aišku. Esmė piare smile Аš iš viso asmeniškai į loterijas netikiu, bet jeigu veikia kaip reklama, tai kodėl ne. Nors ar paklius į tikslinę auditoriją, čia klausimas.

31 (redagavo sajan 2016-02-10 10:48)

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Atsisėdi pasiskaitai ir dabar kiekvienas gali būti savo SEO ar reklamos guru. Geriausia kreiptis į profus, nes po to neatsikapstai google šlamšte. Patikslinsiu, kad pats kreipiausi į http://www.mlsprendimai.lt/ kad sutvarkytų, kokį jovalą buvau pridirbęs.

32

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

sajan parašė:

Atsisėdi pasiskaitai ir dabar kiekvienas gali būti savo SEO ar reklamos guru. Geriausia kreiptis į profus, nes po to neatsikapstai google šlamšte.

jei neturi laiko turi pinigu ir skubiai nori paleisti projekta tada samdaisi profus. jei neturi pinigu bet vis tiek nori kazka sukurti tada krapstaisi pats. dabar labai daug mokomuju video kursu kur gali pats viska ismokti. bet svarbiausia kreipdamasis pas taip vadinamus profus nepamirsk kad pries keleta metu jie buvo tokie patys nepatyre kaip ir tu. niekas profu negime visi jie pradejo nuo nulio

33

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Kaip su SEO nežinau, bet IT paslaugos ir IT sprendimai įmonėms tikrai svarbūs. Rekomenduoju: http://www.terrait.net/

34

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Jeigu kam reikia WEB Puslapio kreipkites.

35

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Šiaip google tai ketvirtas perversmas, pažiūrėkit dėl jos kiek atsirado darbo vietų, vien dėl SEO , pažėkit kiek firmų įsikūrę. Sėkmingų firmų.

36 (redagavo Artūras 2018-01-14 23:07)

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

https://www.perfectbody.lt/ - šitą kūrė vienas mano pažystamas ir labai pigiai, pardavimai ženkliai išaugo net ir kritus google pozicijoms po template atnaujinimo. Tai jeigu kam reikia, rašot man asmeniškai, duosiu kontaktus. Žinant, kad konkurencija didžiulė ties sporto prekėmis, maisto papildais sportui, treniruokliais ir kita, manau daug ką pasako.

37

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Profesionalios SEO paslaugos kiekvienam verslui internete už prieinamą kainą: SEO auditas, SEO optimizacija paieškos sistemoms (vidinis SEO, išorinis SEO), SEO tekstų rašymas, straipsnių rašymas, o SEO konsultacijos, užpildžius užklausą www.seoart.lt - nemokamai!

38

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Konstantinas parašė:

o kiek kainuotu sukurti mokamu skelbimu tinklapi kaip skelbiu.lt

Geriau net nepradėk, jei neplanuoji  užsiimti ilgai (10 metų +), aš pats buvau pasileidęs skelbimų puslapį. Po 2 metų mečiau.

39

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

Labai gražus batai internetu https://aistrabatams.lt

40

Re: IT paslaugos: kompiuteriai, internetinės svetainės, el. parduotuvės

SEO paslaugos kainuoja nuo 149 mėnesiui. Apie kitus planus galite pasiskaityti čia: https://easyseo.lt/seo-paslaugu-kainos/ Išsikelti į TOP 10 galima ir su pigiausiu planu jeigu konkurencija maža.